התייעצות מנורת שבת

ג'אז

משתמש חדש
היא מנורה יפה יותר אבל יש לה פיזור יותר כללי ולא ממוקד
זה מנורה שצמודה לשקע ללא חוט אבל אתה יכול לחבר לה חוט מאריך ואז היא נידת (האור שלה לא הכי חזק)

ג'אז

משתמש חדש
אגב לגבי השימוש בשבת צריך לשאול את הרב שלך כי יש כאלו שאומרים שאסור לטלטל את זה ממש (יש שאומרים שבלד זה שונה ) אבל כדי לבדוק הלכתית אם אתה רוצה ממש להזיז את זה בשבת

יראת גאולה

משתמש מקצוען
במשנת יוסף. צמודת קיר מושלמת, היא כ"כ נוחה שאנחנו משתמשים בה גם ביום חול כמנורת לילה שאפשר למנן את כמות האור הרצויה.
היא נמכרת גם באושר עד, בקצת יותר יקר.
(זכור לי בערך 60 ש''ח במשנת יוסף וכ70 באושר עד)

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
במשנת יוסף. צמודת קיר מושלמת, היא כ"כ נוחה שאנחנו משתמשים בה גם ביום חול כמנורת לילה שאפשר למנן את כמות האור הרצויה.
היא נמכרת גם באושר עד, בקצת יותר יקר.

מצטרפת, מרוצים ממנה מאד.

שואל לעניין

משתמש פעיל
לי יש ספוט לד כזה מאיקאה
naevlinge-led-clamp-spotlight-black__1272339_pe929678_s5.jpg

מאד חזק ואיכותי
מתכוונן ונוח לקריאה
בשבת מכסים עם נייר כסף:sne:
מאז שקנינו כבר לא משתמשים במנורת שבת-בד"כ לא איכותית ולא נוחה

ירחמיאל שני

משתמש פעיל
שימו לב שיש 2 סוגי כשרויות בנושא
משמרת השבת לא מאשרים מנורה בתקע כי היא קצת זזה והם מאשרים רק מנורה שקובעים אותה על הקיר
המכוון הטכנולוגי מאשר גם מנורה שנמצאת בשקע
הוייכוח הוא האם מותר להזיז מנורת לד בשבת

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי בחדר שינה צמוד לקיר וזה פשו איכות חיים ממליצה בחום!! בלי לדבר איך שזה משדרג את החדר בנראות שלו.
אני מעבירה שם שעות בקריאת ספרים, משחקי אצבעות עם הקטנה, תיקייה רוגע לעצמי.. (יש גם ספה לא להבהל אבל החדר ממש מואר) מה שכן אסור לכוון את הצינור הגמיש בשבת (כשמדליקים מסדרים אותו) והכי חשוב חושך מוחלט כשסגור (99%) אני רגישה מאד לאור...

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי בחדר שינה צמוד לקיר וזה פשו איכות חיים ממליצה בחום!! בלי לדבר איך שזה משדרג את החדר בנראות שלו.
אני מעבירה שם שעות בקריאת ספרים, משחקי אצבעות עם הקטנה, תיקייה רוגע לעצמי.. (יש גם ספה לא להבהל אבל החדר ממש מואר) מה שכן אסור לכוון את הצינור הגמיש בשבת (כשמדליקים מסדרים אותו) והכי חשוב חושך מוחלט כשסגור (99%) אני רגישה מאד לאור...

יש לך קישור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה