דרוש מידע מנוי פרמיום רק לחודש זה אפשרי?

יוסף ל

משתמש פעיל
רוצה לקבל פרטים של מפרסם בלוח מודעות.
אני רואה שהדרך היחידה זה לעשות מנוי פרימיום.
רק שכתוב 276 ש"ח לשנה (23 ש"ח לחודש).
לא הבנתי, האם זה מנוי חודשי או שנתי?
אני כולה צריך מס' טלפון של מפרסם.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אז בשביל לראות מודעה לשלם 276 ש"ח?
אולי יש הסדר אחר?
או שיפתחו לי חד פעמי או משהו?
ממש חשוב לי. תודה רבה.
ביטלנו את האופציה הזו היות וזה דרש מאיתנו התעסקות רבה מידי של ביטולים וזיכויים על בסיס יומיומי
רעיון לאתר:
לפתיחת המספר יהיה קישור לתשלום מסוים באופן ח"פ

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
חבל שביטלו
אני לא יעשה מנוי שנתי, כי חבל לי
אבל בהחלט יכול להיות שמידי פעם אני יעשה מנוי חודשי

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
השווי של מנוי פרימיום כיום עלה באופן משמעותי
ההרצאות העשרה שהתקיימו לאחרונה שווים מאות שקלים
אין הצדקה לכך שמשתמש יעשה מנוי חודשי ב 35 שקל, יהנה מכל היתרונות והרצאות ההעשרה ולאחר חודש יבטל.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אין הצדקה לכך שמשתמש יעשה מנוי חודשי ב 35 שקל, יהנה מכל היתרונות והרצאות ההעשרה ולאחר חודש יבטל.
צודקים
אבל לא את כולם מעניין ההרצאות וכו'
וזה מאוד מרגיז שבשביל ליצור קשר עם מפרסם צריך מנוי בהמון כסף
(סתם שתדעו שיש משהו נורא ריוחי במנוי חודשי, כי אני עשיתי ותכננתי לבטל אחרי חודש, ובסוף נהניתי מאוד מהמנוי ונשארתי חצי שנה)
כיום אני לא עושה מנוי גם כשאני רוצה ליצור קשר בגלל שאין חודשי,
אלא משתמשת בפיתרונות אחרים

טאבו

משתמש סופר מקצוען
ואם תהיה אפשרות ביניים של מנוי בסיסי רק למודעות והודעות פרטיות?
ביטלנו את האופציה הזו היות וזה דרש מאיתנו שעות עבודה של ביטולים וזיכויים על בסיס יומיומי
זה לא אמור להיות אוטומטי?
לא מבינה בזה :sne:

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מלכתחילה אין לנו עניין במנויים של חודש אחד בלבד, ס"ה 35 ש"ח, לא משהו שמצטבר לסכום משמעותי.

איפשרנו את האופציה הזו מתוך הנחה שלהרבה משתמשים נוח לשלם כל חודש עשרות ש"ח מאשר פעם בשנה מאתיים ש"ח אפילו שמדובר בס"ה בסכום יותר גדול (בין היתר כיוון שהם יכולים אחרי תקופת ניסיון לבטל).
על סמך הנחה זו איפשרנו את האופציה של מנוי בתשלום חודשי והגדרנו אותו מלכתחילה כמנוי שמתחדש אוטומטי.
דא עקא הרבה ואולי הרוב שעשו מנוי חודשי התכוונו למנוי לחודש אחד בלבד ואפילו כעסו כשגבו מהם שוב (למרות שזה צוין בפירוש ברכישת המנוי).

חשוב לציין אנו משקיעים הרבה מאד כסף וזמן ליצוק משמעות ולתת תמורה שווה במיוחד למנויי הפרימיום. מנויים שיודעים לנצל את היתרונות שהם מקבלים מכפילים את ההשקעה שלהם תוך פחות מחודש.
פרוג הוא פלטפורמה שנכנסים אליה מאות אלפי איש בחודש, יותר מכל מדיה אחרת בציבור החרדי. תשלום חד שנתי של 267 ש"ח לקידום עסקי בפרוג זהו סכום פעוט ממש.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מלכתחילה אין לנו עניין במנויים של חודש אחד בלבד, ס"ה 35 ש"ח, לא משהו שמצטבר לסכום משמעותי.

איפשרנו את האופציה הזו מתוך הנחה שלהרבה משתמשים נוח לשלם כל חודש עשרות ש"ח מאשר פעם בשנה מאתיים ש"ח אפילו שמדובר בס"ה בסכום יותר גדול (בין היתר כיוון שהם יכולים אחרי תקופת ניסיון לבטל).
על סמך הנחה זו איפשרנו את האופציה של מנוי בתשלום חודשי והגדרנו אותו מלכתחילה כמנוי שמתחדש אוטומטי.
דא עקא הרבה ואולי הרוב שעשו מנוי חודשי התכוונו למנוי לחודש אחד בלבד ואפילו כעסו כשגבו מהם שוב (למרות שזה צוין בפירוש ברכישת המנוי).

חשוב לציין אנו משקיעים הרבה מאד כסף וזמן ליצוק משמעות ולתת תמורה שווה במיוחד למנויי הפרימיום. מנויים שיודעים לנצל את היתרונות שהם מקבלים מכפילים את ההשקעה שלהם תוך פחות מחודש.
פרוג הוא פלטפורמה שנכנסים אליה מאות אלפי איש בחודש, יותר מכל מדיה אחרת בציבור החרדי. תשלום חד שנתי של 267 ש"ח לקידום עסקי בפרוג זהו סכום פעוט ממש.
ברור
ואף אחד לא בא בתלונות
נשמע לי ממש מוזר שכעסו על הגביה בחודשים הבאים
לי זה היה ממש ברור מאליו

יוסף ל

משתמש פעיל

הכל נכון לקידום עסקי.
ופרוג זה באמת הפלטפורמה.
אבל זה ממש פספוס של הלוח מודעות.
כשאתה מחפש פרסום על דירה להשכרה, לא תשקיע 267 ש"ח.
שווה לדעתי פשוט להפוך את הלוח לחינמי. זה יכול להקפיץ עוד הרבה יותר את כמות השימוש והחשיפה של פרוג.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
הכל נכון לקידום עסקי.
ופרוג זה באמת הפלטפורמה.
שווה לדעתי פשוט להפוך את הלוח לחינמי. זה יכול להקפיץ עוד הרבה יותר את כמות השימוש והחשיפה של פרוג.
אין מצב להפוך את הלוח מודעות לחינמי
כי מי יקנה פרימיום?
אולי לעשות תשלום חד פעמי של נגיד 10 ש"ח ליצירת קשר עם מפרסם

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
הכל נכון לקידום עסקי.
ופרוג זה באמת הפלטפורמה.
פרסום דירות לא עולה כסף
זה עובד כך
גם מי שלא מנוי יכול לפרסם בחינם אבל אז רק מי שמנוי יכול ליצור קשר.
יש אופציה של מודעה בתשלום (גם למנויים) ואז פרטי הקשר גלויים לכל המשתמשים.

יכול להיות שזה קצת מורכב וצריך יותר לפשט

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
הפרסום לא עולה כסף
זה עובד כך
מי שלא מנוי יכול לפרסם אבל רק מי שמנוי יכול ליצור קשר
יש אופציה של מודעה בתשלום ואז פרטי הקשר גלויים לכל המשתמשים

יכול להיות שזה קצת מורכב וצריך יותר לפשט
לא מורכב בכלל
ומובן לגמרי למה זה ככה

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
או למי שמשלם על המודעה ואז גם מי שלא מנוי פרימיום יכול לראות את הפרטים

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה