התייעצות מנוי ל"המודיע" או "המבשר"

מצב
הנושא נעול.

צפור

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מעניין שהקו נוטה להמודיע. אני בהלם.
לנו יש המודיע ולשכנה בקומה יש המבשר.
הם לא צריכים את חבילת שבת ככה שיש לי את שתיהם כל שבוע ובאמצע השבוע אני מקבלת את המבשר למייל.

אני באופן נחרץ אומרת המבשר!
המודיע מעצבנים כבר עם הניסוחים הדיפלומטיים על כל נושא שאולי נשי וד"ל ואילו המבשר מלכתחילה לא נכנס לזה.
מוסף שבועי: המודיע יותר מעניין אבל חינקיס נוטה להגזים עם המדורים שלו. (באמת מה מעניין במדור הזה פיענוח מגילות מלפני שנים. שיעשו מדור אחר. לא חבל?

תורני דווקא אהבתי את המבשר.
וכנ"ל ביום שלישי המבשר ממש לעניין (גילוי נאות, אני כבר לא קוראת את של המודיע מלא זמן)

לבית VS קראט: לדעתי לבית הרבה יוצר מעניין. בהמודיע אני קוראת את הסיפור בהמשכים של א.קווין בגדול. מוציאים את הנשמה עד שקולטים שטור מסוים אמור להיגמר.
המבשר תמיד גומרים את הסיפורים עם טעם טוב של עוד. (כמו הפארענצעס..) המתכונים בשתיהם מפונטזים. ובד"כ אין מה לעשות.

הילדים יותר אוהבים נקודות (גיל 9) הם טוענים שיש יותר מה לקרוא. אבל לא בטוחה
באופן יומיומי פחות או יותר הם שווים אבל שוב הניסוחים של המודיע מוציאים אותי משלוותי - ולא רק אותי.

בכל מקרה תיהנו.
אולי אפשר לומר על זה:
הדשא של השכנים ירוק יותר... (בצחוק...)

צבע ורוד

משתמש צעיר
המבשר זה עיתון, שנפתח נטו בגלל פוליטיקה,
ולכן תמיד הוא ינסה לחקות את יריבו, באיכות ובכתבות,
אז כמו בכל דבר, אין כמו המקורי שזה המודיע...

בציניות

משתמש מקצוען
מכירים מצויין את המודיע ואת המבשר.
בגדול, המודיע יותר מקצועי, המבשר יותר מעניין. אפשר גם להגדיר המודיע יותר בוגר/מבוגר, המבשר יותר צעיר.
וביתר פירוט: העיתונים היומיים, אין הרבה הבדל. למי יש זמן לקרוא את כל האותיות הקטנות... עוברים על הכותרות. כך שזה לא כ"כ משנה, אם כי ייתכן שבהמודיע יש יותר טורי דעה גם באמצע השבוע.
המוספים, "לבית" הרבה יותר מעניין מ"קראט" וגם ברמה הרבה יותר גבוהה ממנו. על ההבדל בן "המודיע הצעיר" ל"נקודות", מצחיק אותי שיש טוענים שהמודיע הצעיר יותר מעניין, אבל זו זכותם. ה"נקודות" הרבה יותר מגוון ומושקע מאשר "המודיע הצעיר" שאפילו את העיצוב שלו כבר שנים שלא מרעננים, קחו אפילו את הקומיקס למשל, מה ההשוואה בכלל?!
המוסף האקטואלי בשבת, של המודיע יותר מקצועי, יש שם בפירוש כתבים שיודעים להוריד תוכן כמו שצריך, אבל יש שם גם הרבה מדורים שנמצאים רק מכוח האינרציה... של המבשר יותר קליל אבל גם יותר דליל.
מי שרוצה להתעמק ממש בעיון בפוליטיקה השבועית וכדו' עבורו המודיע מומלץ, מי שרוצה לקבל את זה בצורה יותר זורמת, שייקח את המבשר.
מוסף קהילות של המבשר, בהחלט מעניין.
כלכלי של המבשר אל מול מדורים של המודיע, זה שני סוגים שונים, שברובם לא מעניינים במידה שווה, עם יתרונות לכאן או לכאן, פטנט רשום המיתולוגי של המודיע, יש שיתרפקו עליו ויש שהוא יוצא להם מהאף, הכתבות בכלכלי יותר מורחבות. אז אם רוצים חומר קריאה בכלכלי יש יותר, ואם רוצים מקבץ ידיעות רחב יותר בהמודיע יש יותר.
המוסף התורני, שניהם יפים, פעם שלהמבשר הצליח יותר ופעם שלהמודיע, אם כי גם כאן, המודיע יותר מכובד וכבד, המבשר יותר זורם וקריא.
בחגים, זה באמת ענין של מזל מי הצליח להביא תוכן יותר מרתק.
בהצלחה.

חני ליבוביץ

משתמש מקצוען

חלפו מספיק שנים מפתיחת המבשר כדי שנוכל לבחון אותו עניינית
מה יש לו למכור ומה לא

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
אלו שני עיתונים יומיים, לא אמור להיות ביניהם הבדל תהומי, ועדיין זה לא אומר שהוא מנסה לחקות.
דווקא טוב שיש תחליף להמודיע בקטעים שלא כל בית חסידי מקפיד עליהם כמו בית גוראי ועכשיו יש מענה גם לאלו.
האם קראט (שהחליף את הבית שלנו שהיא עיתון מחריד) מחקה את המבשר לבית שנפתח לפניו? אין קשר, אלו שני עיתונים לנשים וממילא יש דברים דומים וגם דברים שונים.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
והזמן הקריטי הוא בחמישי בלילה
מה שלא נכנס עד לשעת חצות לעיתון - יתגלה לעיני הקוראים המופתעים ביום ראשון בבוקר...
אני נזכר שחבר סיפר לי שבאחת המלחמות באשדוד הרב קרלינשטין ר''י גרודנא זצ''ל
אחרי שהיה הפגזה אמר לסובבים מחר נוכל לראות בעיתון מה קרה... ( אין קווי ניעס וח''ו רדיו...)

בציניות

משתמש מקצוען
לדעתי, הטענה שהמודיע שמור יותר, לא רלוונטית. כי זה כמו לומר שמרווה לצמא יותר שמור, ובאר הפרשה עוד יותר... מה הקשר? זה לא שהם יותר שמורים, הכותבים כאן וכאן יכולים להיות באותה רמת יראת שמים, הם פשוט עוסקים בנושאים אחרים.
ואם אין לכם בעיה עקרונית שילדים ייחשפו לנושאים שמביאים בעיתון, אז הם לא יהיו שמורים יותר עם המודיע. כי אין משהו בהמבשר שחושף יותר מהמודיע. לכתוב למשל צ. לבני במקום גב' לבני, לא יתרום כלום מבחינת 'שמור' או לא, המושגים נשארים אותם מושגים.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
לדעתי, הטענה שהמודיע שמור יותר, לא רלוונטית. כי זה כמו לומר שמרווה לצמא יותר שמור, ובאר הפרשה עוד יותר... מה הקשר? זה לא שהם יותר שמורים, הכותבים כאן וכאן יכולים להיות באותה רמת יראת שמים, הם פשוט עוסקים בנושאים אחרים.
ואם אין לכם בעיה עקרונית שילדים ייחשפו לנושאים שמביאים בעיתון, אז הם לא יהיו שמורים יותר עם המודיע. כי אין משהו בהמבשר שחושף יותר מהמודיע. לכתוב למשל צ. לבני במקום גב' לבני, לא יתרום כלום מבחינת 'שמור' או לא, המושגים נשארים אותם מושגים.
לא מכירה את המבשר
כך שהודעתי לא מתייחסת כלל אליו
אבל כשמדברים על נקיות, זה רחוק רחוק מצ. או גב' לבני...
המודיע עובר סינון קפדני, המון חומרים ומושגים שלא נכנסים ושמירה על לשון נקיה
כל אחד שיעשה את החלטתו, אבל זה פשוט צרם להדביק את זה על ההבדל

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
כליטאי שלא קשור לוויכוח,
לא מבין בכלל את השאלה.
עיתון מלבד מה שהוא נועד לדווח על חדשות ולהנעים את שעות הפנאי,
הוא עניין של השקפה ודעת תורה.
כך שיותר חשוב לדעת לאן אתם משתייכים ולפי זה להחליט.
ואם אין לכם שיוך, תמיד תתקבלו בשמחה ואהבה ביתד...

יהודי רגיל

משתמש פעיל
אגב, המבצע של המבשר הוארך עד יום רביעי
ממש משתלם למי שחשב בעיקר על הילדים - התוספת של פיצוחים בחינם

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
את האמת?
הילדים שלי כמעט מכורים לקווי נייעס.
עשיתי איתם דיל,
עושים מנוי לאחד היומונים ואין יותר קווי נייעס.
ההסכמה ניתנה,
ועכשיו אני צריכה לקיים הבטחתי, ולסגור על עיתון.
לכן, חשוב לי שיהיה עיתון יומי מעניין, אבל על הדרך, אני רוצה ליהנות מעיתוני שבת מעניינים כל המשפחה.
אם את רוצה את העיתון במקום קווי נייעס, אז תשכחי מזה בשתיהם אין אמת כל עיתון מסביר כמה הצד שלו הוא טוב.
חדשות מעולם לא חשבתי לקרוא בעיתונים מהסוג הזה.
עיתון נועד לחומר קריאה.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טוב שבמשהו אחד המבשר לא מנסה לחקות את המודיע- במכתבים למערכת.

פוזיטיב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בתור אחד שהורים שלו היו מנוים להמודיע וערקו להמבשר ממניעים פוליטיים . התשובה הוא מחולקת . יומי ושבועי - המודיע . אין על המקורות של ישראל קצובר . אין על השנינות של מ.כרמלי וכו' אבל על החלק התורני - המבשר. הוא עוקף את המודיע בהרבה. (המודיע תורני משעמם תופת)

טברייני

משתמש מקצוען
גם אנחנו עשינו מנוי 'המודיע' כתחליף לקווים ולחינמונים,
זה בהחלט מספק ילדים וגם את המבוגרים, (ללא כל קשר למרווה שאנו גם מנויים)
בדבר אחד כל העיתונים שווים, העיתון הגדול של יום שישי הפך למוסף שיווק של קופות החולים בארץ, זה החלק הכי משעמם בעיתון שתופס מקום עד בלי די,
כמובן בכל ימות השבוע כתבות יח"צ של העיריות החרדיות, גם לא מוסיפות כבוד.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה