התייעצות מנוי ל"המודיע" או "המבשר"

מצב
הנושא נעול.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני ליטאי גמור קורא מובהק של יתד ביום שלישי.
אבל לחגים אני קונה גם המודיע וגם המבשר, ואני נהנה יותר מהמבשר אבל לא בהרבה.

אסתיס

משתמש מקצוען
אם הילדים הם הטריגר תעשי למרווה לצמא, הוא מעולה! יש בו ים חומר, וכמובן נקי.
את המבוגרים הוא פחות מושך, נטול פוליטיקה, ואין בו דם.
יש לנו מנוי למרווה, הוא מעניין ומחכים. אבל הוא לא קשור לנייעס משום כיוון, זה לא מחליף את קווי הנייעס..
משהו שלא כתבו כאן, המחיר
בהמבשר יש בימים אלו מבצע 60 ש"ח לחודש ובנוסף מנוי ל'פיצוחים' מתנה

כמה עולה המודיע?

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
דעתי בנוגע לאקטואליה צבאית ותו לא,
האמרתי לכם וכפי שכתבנו לפני כך וכך של א.פאר בהמודיע מתגמדים מדי שבוע ושבוע מול התוכן הנקי העשיר והעכשוי של מרדכי גולדמן מהמבשר.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
(ניתן לשער מראש שרוב התשובות כאן יהיו על רקע שיוך מגזרי.
או מגדרי.
אני אובייקטיבית מבחינה מגזרית,
כאישה קראט יותר מעניין בעיני מהמבשר לבית או איך-שקוראים-לזה.

מאה100

משתמש מקצוען
מעניין שהקו נוטה להמודיע. אני בהלם.
לנו יש המודיע ולשכנה בקומה יש המבשר.
הם לא צריכים את חבילת שבת ככה שיש לי את שתיהם כל שבוע ובאמצע השבוע אני מקבלת את המבשר למייל.

אני באופן נחרץ אומרת המבשר!
המודיע מעצבנים כבר עם הניסוחים הדיפלומטיים על כל נושא שאולי נשי וד"ל ואילו המבשר מלכתחילה לא נכנס לזה.
מוסף שבועי: המודיע יותר מעניין אבל חינקיס נוטה להגזים עם המדורים שלו. (באמת מה מעניין במדור הזה פיענוח מגילות מלפני שנים. שיעשו מדור אחר. לא חבל?

תורני דווקא אהבתי את המבשר.
וכנ"ל ביום שלישי המבשר ממש לעניין (גילוי נאות, אני כבר לא קוראת את של המודיע מלא זמן)

לבית VS קראט: לדעתי לבית הרבה יוצר מעניין. בהמודיע אני קוראת את הסיפור בהמשכים של א.קווין בגדול. מוציאים את הנשמה עד שקולטים שטור מסוים אמור להיגמר.
המבשר תמיד גומרים את הסיפורים עם טעם טוב של עוד. (כמו הפארענצעס..) המתכונים בשתיהם מפונטזים. ובד"כ אין מה לעשות.

הילדים יותר אוהבים נקודות (גיל 9) הם טוענים שיש יותר מה לקרוא. אבל לא בטוחה
באופן יומיומי פחות או יותר הם שווים אבל שוב הניסוחים של המודיע מוציאים אותי משלוותי - ולא רק אותי.

בכל מקרה תיהנו.

עט הדר

משתמש מקצוען
לכאורה היה אפשר להגדיר זאת כך
המודיע טובים באיכות [כותבים מעולים ברמה גבוהה]
המבשר טובים בכמות [המון חומר על הרבה נושאים]
יש שמשמעותי להם האיכות
ויש שמשמעותי להם הכמות

אסתיס

משתמש מקצוען
קראט שווה.
ואם זה הילדים- למה לא לבדוק את זרקור?
כבר כתבתי לעיל, הילדים מתעניינים מאוד בפוליטיקה, בקורונה, בחדשות מהעולם, חדשות יומיות מהארץ, נייעס בקיצור..
לא זרקור ולא מרווה יהווה מענה לזה.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
המודיע עיתון מאוד מאוד גורי על כל המשתמע.
צנזורה הרבה יותר מוקפדת, גם בעיתוני הנשים והילדים, אותי אישית זה משגע. כל משפט שני מנוסח עקום לגמרי, או נפקד וצריך לנחש אותו.
הצנזורה משליכה ישירות על הרמה. יש משהו רדוד בהמודיע כי באופן קבוע מגדר אחד נפקד לגמרי. בעיתוני הגברים אין נשים ובעיתוני הנשים אין גברים, זה יותר תמונת מצב מגוחכת ומעוותת.
עיתון נשים תלוי מה מחפשים. מבחינת כתבות אכן קראט (של המודיע) יותר ברמה, אבל הסדרות, הסיפורים הקצרים והסיפורים בהמשכים שם - לא משהו בכלל, ולעומת זאת בהמבשר לבית הם מעולים ממש, לדעתי. יש שם עכשיו שתי סדרות מצוינות שלעולם לא היו מתפרסמות בקראט. וזה אחרי שהסתיים ילדה נוף שהיה סדרת מופת.
שורה תחתונה אני יותר אוהבת לבית.
בעיתוני הילדים אני לא רואה הבדל גדול, שניהם נראים לי מעניינים, אבל כבר עברתי את הגיל.

ממ"ד

משתמש מקצוען
השבועי של המבשר הרבה יותר ברמה משל המודיע.
היומי של שניהם מדבר על פועל שנפל מגובה בקצרין ונשרט קלות... ואוטובוס של 20 סינים שסטה לנתיב הנגדי בצפון קרוליינה ובנס לא התהפך... זה בערך מה שכתוב... רק מה שקורה בתוך המגזר שלנו לא מסוקר...
של הנשים - המודיע נקרא יותר ברמה...
המחיר - בהמבשר תצליחו לקבל מחיר יותר טוב לאורך זמן..

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הצעירים טוענים שהפרשנות של א פאר ומ. כרמלי ברמה הרבה יותר גבוהה מזו של 'עמיתיהם' בהמבשר (ההתבטאויות חריפות יותר, נמנעתי מלצטט, תשוו בעצמכם), אך פינת הידע (בדאבל האחרון) היא משהו שרק הנערים האינטלקטואלים של מנויי המבשר זוכים ליהנות ממנו (לטוב, ולמוטב. אם כבר - נסו את 'זמן' או 'מקיף'). מאידך, המוסף התורני של המבשר יותר אקטואלי וזורם לקריאה מאשר המודיע (זה דורש לוותר על 'מכתב לידיד' של משה קנר ועל 'מדור לדור' של הרב גולדווסר) אך הוא חורג לפעמים מהגיזרה התורנית וד"ל.
קראט -לבית, שוב ענין של טעם, ואלו שקוראים רק את א. קווין מוזמנים להסביר איך הם פספסו את 'מגירת המכתבים', 'מילה וחצי', ו- 'מה נשאר' (לפחות, אם תורני לא מדבר אליכם).
ילדים - סגנון שונה לגמרי בין המודיע להמבשר ולמעשה טווח גילאים שונה. למי שמחפש - מרוה לצמא נותן ה-ר-ב-ה יותר.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
עיתון נשים תלוי מה מחפשים. מבחינת כתבות אכן קראט (של המודיע) יותר ברמה, אבל הסדרות, הסיפורים הקצרים והסיפורים בהמשכים שם - לא משהו בכלל, ולעומת זאת בהמבשר לבית הם מעולים ממש, לדעתי. יש שם עכשיו שתי סדרות מצוינות שלעולם לא היו מתפרסמות בקראט. וזה אחרי שהסתיים ילדה נוף שהיה סדרת מופת
דווקא היו וישנם בקראט סדרות מצוינות, והם נפתחו קצת גם בהקשר הזה.
"כל הנחלים הולכים" של ח. לוברבום לדוגמה, הוא סיפור שכבר שנים לא ראיתי משהו ברמה שלו, ובשום עיתון.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
פוליטיקה של קווי נייעס (פנים מגזרית) הם לא יקבלו לא בהמבשר ולא בהמודיע, אם הם ישמעו משהו במקווה נייעס הם יוכלו למתוח קו לאיזשהיא ידיעה צדדית בעיתון.
פרשנות צבאית - א.פאר מומחה בלקחת סיפור זריקת אבנים ולהסביר על 2 עמודים באיזה דיון קבינט סודי שרק הוא שמע על זה...דיברו על כך שהזורק האבנים ראוי לגינוי.
מרדכי גולדמן בהמבשר במקום זה יביא כתבה וסיקור על הכפר ממנו יצא זורק האבנים ועל האתגרים של הגדוד הצבאי בגזרת הכפר הזה.
במשפט אחד - גולדמן אקטואלי, אקשן.
א.פאר - הסברים ופרשנויות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה