התייעצות מנהל נכס אמין? אין חיה כזו.

zkzbhe

משתמש פעיל
כולם פה צודקים אני עכשיו אוכל כמויות קש
לקחתי מנהל עם המלצות
עכשיו סיימתי שיחה עם דיירת שיצאה מהבית
וקיללה את החברת ניהול
גם לי נראה שפשוט לא משתלטים
אם מישהו מכיר מישהו טוב באמת בחיפה אשמח לשמוע
חשבתי אולי לחפש איזה כלבויניק בחיפה ופשוט לשלם לו על כל עבודה
וכשמתחלף דייר לשלם תיווך וזהו
אולי זה הכי טוב
אם אתה רוצה אני מכיר אברך בחיפה שיכול לעזור. אמין ומקצועי. יכול לקחת על עצמו את הניהול וטיפול בתקלות ויש לו ניסיון בתחומים האלו כבר כמה שנים, אם כי לא זה העיסוק העיקרי שלו ביום יום אלא מהצד.
(לא אני:)

קובי רמי

משתמש רשום
אם אתה רוצה אני מכיר אברך בחיפה שיכול לעזור. אמין ומקצועי. יכול לקחת על עצמו את הניהול וטיפול בתקלות ויש לו ניסיון בתחומים האלו כבר כמה שנים, אם כי לא זה העיסוק העיקרי שלו ביום יום אלא מהצד.
(לא אני:)
תשלח לי במייל יותר פרטים או טלפון שלך YC180280 ג'מייל וכו'
תודה רבה

לא מוגדרת

משתמש פעיל
בבאר שבע היה לנו דירה והיה מנהל נכס והיה לו כושר דיבור ושכנוע והכניס לנו שוכרים מהשכבה הכי נמוכה שהיה עדיף שהדירה תהיה ריקה אין לתאר את עוגמת הנפש הינו מקבלים טלפונים מאימים מהשכנים למטה על נזילות הוא קיבל את הכסף ואחר כך לך תחפש אותו הרגשנו כאילו עובד בחינם היה ממש סיוט!!!! עדיף היה כבר להיות בלי נכס.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בבאר שבע היה לנו דירה והיה מנהל נכס והיה לו כושר דיבור ושכנוע והכניס לנו שוכרים מהשכבה הכי נמוכה שהיה עדיף שהדירה תהיה ריקה אין לתאר את עוגמת הנפש הינו מקבלים טלפונים מאימים מהשכנים למטה על נזילות הוא קיבל את הכסף ואחר כך לך תחפש אותו הרגשנו כאילו עובד בחינם היה ממש סיוט!!!! עדיף היה כבר להיות בלי נכס.
גם אני מצטרף להנ"ל

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L

גם אני מצטרף להנ"ל
כנל

Yerushalmit

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע על מנהל נכס טוב באזור הקריות
וכן שומר מצוות שלא יהיה איך לשוחח איתו בשבת למשל
תודה

Yerushalmit

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע על מנהל נכס טוב באזור הקריות
וכן שומר מצוות שלא יהיה איך לשוחח איתו בשבת למשל
תודה

קובי רמי

משתמש רשום
איך אני יוצר איתו קשר?

Yerushalmit

משתמש מקצוען
אולי גם אני מעוניינת אך רוצה לדעת שם ופלאפון וגם ממליצים
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה