ממ"דים

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע אולי איפה יש אסמכתא בחוק כתוב שמי שאין לו ממ"ד יכול לבנות??י ש כזה דבר בכלל??
חיפשתי בחוק התכנון והבניה ולא מצאתי ...
תודה!!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת בחוק. אבל יש דבר כזה פטור מממ"ד.

את צריכה לבא להג"א עם ההגשה ולבקש פטור, במידה ויאשרו לך את מביאה את הפטור כאישור הג"א בשלב התנאים להיתר.

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י nori;2193621:
אני לא יודעת בחוק. אבל יש דבר כזה פטור מממ"ד.

את צריכה לבא להג"א עם ההגשה ולבקש פטור, במידה ויאשרו לך את מביאה את הפטור כאישור הג"א בשלב התנאים להיתר.
לא זה מה שאני מחפשת אני רוצה הוכחה ללקוח שיוכל אכן לבנות ממ"ד בעתיד ....
גם אם אין זכויות

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י shifrbor;2193627:
לא זה מה שאני מחפשת אני רוצה הוכחה ללקוח שיוכל אכן לבנות ממ"ד בעתיד ....
גם אם אין זכויות

סליחה. לא הבנתי אותך..

אני חושבת שיש איזו הוראת שעה שאומרת שתב"עות עד שנה מסוימת יש להם תוספת שטחים מעבר לזכויות בתב"ע לבניית ממד.

אבל לא יודעת איפה זה כתוב. אני מניחה שכל מי שמתעסקת עם תוספות בניה תדע לעזור לך.

פה מצאתי דברים בנושא אין לי זמן להתעמק אבל יתכן ותמצאי תשובה:

http://bonim.pnim.gov.il/ToolsAndResources/information/NewsLetterSite/Pages/Editorial072014.aspx

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י nori;2193792:
סליחה. לא הבנתי אותך..

אני חושבת שיש איזו הוראת שעה שאומרת שתב"עות עד שנה מסוימת יש להם תוספת שטחים מעבר לזכויות בתב"ע לבניית ממד.

אבל לא יודעת איפה זה כתוב. אני מניחה שכל מי שמתעסקת עם תוספות בניה תדע לעזור לך.

פה מצאתי דברים בנושא אין לי זמן להתעמק אבל יתכן ותמצאי תשובה:

http://bonim.pnim.gov.il/ToolsAndResources/information/NewsLetterSite/Pages/Editorial072014.aspx
מעולה בדיוק מה שהיתי צריכה תודה!!

דוריתA

משתמש צעיר
פטור ממ''ד

האם ניתן לקבל פטור ממ''ד בתוספת בנייה כאשר קים מקלט בבנין?

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה