קורונה ממש לא חוזרים ללימודים ולשיגרה כבר בראשון הקרוב

מצב
הנושא נעול.

batya11

משתמש פעיל
לכל המתלהמים על כסף וחיים, קחו בחשבון שכסף = חיים, גם אם קשה לכם להאמין, מהיכן לדוגמא יש למדינה כסף למכונות הנשמה? מזה שהציבור עובד ומפרנס והכלכלה מותנעת. אין מה לעשות, קשה להפנים אבל אם לא יהיה כסף גם לא יהיה לעוד טיפולים ותרופות חיוניים לאנשים אחרים.
(בלי לדבר על תוצאות של אנשים משועממים ומובטלים שמאבדים את כל פרנסתם/עסק שבנו בעמל רב כל חייהם - זה יכול להיגמר רע מאד מאד.....)

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
עכשיו השעה 12:00 ואני שומעת שעדיין לא התקבלה החלטה לגבי חזרת בתיה"ס והגנים.
במוצ"ש תתקבל החלטה. אך לא יתחילו ביום ראשון......
אולי התכוונו לראשון שאח"כ...
איך אומרים:"אמרתי בראשון אבל לא אמרתי באיזה שנה."

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בוקר טוב אליהו.
כשאנחנו בדרום (לא המרוחק אי שם בגבול..) ישובים בבית יומיים שלוש בחופש, וב7 בבוקר דופקים לגגנת שיש לימודים כרגיל כי הפסקת אש פתאומית נכנסה לתוקף לפני רבע שעה.
ככה זה כאן.
שיטת נתניהו.

דומה ובר השוואה, אבל עדיין לא אותו דבר.
כשאת מקבלת הודעה לחזור ללמד או להחזיר את ילדייך למוסדות בבוקר של הפסקת אש (אם כובדה ע"י שני הצדדים לילה שלם...-) הכיתות מוכנות לקליטת תלמידים, את יכולה לשלוח או לא וזה לא יגרור קריסה כלכלית לשום צד. המורה יכולה ללמד בחופשיות את כל המליאה כמו בשגרה הברוכה שלפני הירי. וכאן המקום לשים סמיילי אוהב ומשתתף!

אבל החזרה ללימודים בצל הקורונה אינה חזרה לשגרה! היא מושפעת מאוד מהתקופה שקדמה לה - ועוד לא דברנו על הפן הפסיכולוגי, וכמה זמן ייקח למורות לרכז קבוצת ילדות שעברה תקופה לא קלה בכלל, להכניס בהן שוב הרגלי למידה ולפתח מחדש את יכולת הריכוז לטווח הנורמה של 45 דקות כמצופה מילדה בג' ובו'... אבל עיזבי, בואי נתמקד רק בטכני: משרד הבריאות יוצא בהכרזה עם אינספור הגבלות, לא ניתן ליישם אותן תוך לילה, זה פשוט לא הגיוני!

מה שכנראה מסתמן (מסברא בלבד-) שבמוצ"ש יודיעו על דחיית ההחלטה הזאת בזמן או בדעה.

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הציבור עסוק ביום ראשון
ביום ראשון יבחנו מה קרה באחת המדינות
ואז יגיעו אירועי יום העצמאות
בקיצור החל מה באייר יבדקו שוב מה קורה
אין מה לומר, ההודעות נמסרות באופן מקצועי להעברת זמן

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בדיוק בגלל זה הם הולכים על החבל הדק של לשמר את התקווה

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
בנתים מרויחים זמן לראות מה קורה עם המדינות שחזרו לשגרה
חסר להם נותן אחד
לשבדים בקושי יש ילדים, והשטחים שבהם הם חיים הרבה יותר גדולים
וחסר עוד נתון שגודל הכיתות הגן והבית הספר של המגזר החרדי קטן ברבע מהגודל של הכיתות במגזר הכללי וגם אם הם אומרים שיהיה חזרה חלקית אין מספיק שטח ומרווח לילדות
כנראה צריכים תנאים מיוחדים בציבור החרדי גם בחזרה לשיגרה

פשוט מאוד

משתמש פעיל
מידיעה, כרגע לא חוזרים ללימודים.
כשיחזרו ללימודים יודיעו את זה בהתראה קצרה לילה לפני כדי למנוע זלזול בהוראות משרד הבריאות.
זה עולה על הפרק יחד עם עוד הקלות שיתפרסמו בקרוב.

י. גולד

משתמש מקצוען
חדש.jpg

מקור: כל רגע

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
אוף!
רק לי נשמע הזוי???!!!
גרים בבני ברק הילדים לא יצאו 5 שבועות מהבית!!
אפילו לא לחצר.שומרים .נזהרים.מסתבנים.ופתאום בום!!
חוזרים יש גנים.יש ביהס.יש בתי מסחר..
אז מה היה עד עכשיו??יש פחות חולים מלפני שבועיים??איך רגע אחד אסור לצאת ורגע שני הולכים לפתוח גנים ושכולם מתערבבים עם כולם ..???
ואל תתחילו לאמר שישמרו כי כולם יודעים שזה בדיחה.באמת,ילדים איך אפשר לשמור??!!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מידיעה, כרגע לא חוזרים ללימודים.
כשיחזרו ללימודים יודיעו את זה בהתראה קצרה לילה לפני כדי למנוע זלזול בהוראות משרד הבריאות.
זה עולה על הפרק יחד עם עוד הקלות שיתפרסמו בקרוב.

התראה קצרה תמנע זלזול בהוראות משרד הבריאות?

אולי להיפך.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צר לי לאכזב אותכם/ן אבל כל מה שמעניין את האנשים שמנהלים פו את המדינה זה רק כסף. קורונה? כסף. אנשים ימותו? כסף. לחזור ללימודים? כסף. זה עצוב אבל זה המצב, ולכן לצערי כל האגואיסטים פו בממשלה משוכים כל אחד לכיוון יותר טיפשי מחבירו וזה אף פעם לא יפסק כי פוליטיקאים מבחינתם גם מוות של אנשים זה כסף ופוליטיקה
הסוד הקטן.
(חוץ מתיאוריית הכסף שלך).

הפוליטיקה והשרידות של נתניהו.

היום המנדט חזר לכנסת, גנץ מאיים בחוקים בדת ומדינה ונגד נתניהו כדי שנתניהו יתפשר. נתניהו מנסה למשוך לקלפי כדי ללחוץ על גנץ להתפשר.
ובאמצע. אנחנו.

מה הציבור רוצה כדי שיאהב אותי עכשיו נקודתית, בסקר מחר שאני יעלה בעוד כמה מנדטים וגנץ יילחץ?
קבלו שחרור. מחר הגרף יזוז קצת, מיד יסגרו, אבל גנץ בפנים.
שפכו מיליונים על תכנון, ביצוע, הגנה, ווטאבר. אז שפכו. אני לא שווה את זה?

ובכלל במקרה של וועדת חקירה - בנט הציע, דרעי וארדן וכ"ץ ושאר ירקות תמכו, אז מי אני שאני יגיד לא...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
א קיצער, הם מבולבלים... בואו לא נתבלבל בעקבותיהם ולא נשדר לילדים בלבול.

נקום מחר רגוע, נמשיך בשגרת הקורונה המוכרת ("אבא, נגעת במעקה? תעשה עם החומר..." בן השלוש ורבע לאביו...)
בחשאי נוודא שהקלמרים מוכנים, שהספרים עטופים, שהילדה זוכרת באיזה כיתה היא, התלבושת מן הסתם כבר מגוהצת ממזמן... - ונמתין להוראות ברורות + הוראות ממוקדות ממוסדות החינוך של הילדים. אחרי הכל, לא אשלח את בני לגנון על סמך הודעה בחדשות.

י. גולד

משתמש מקצוען
אוף!
רק לי נשמע הזוי???!!!
גרים בבני ברק הילדים לא יצאו 5 שבועות מהבית!!
אפילו לא לחצר.שומרים .נזהרים.מסתבנים.ופתאום בום!!
חוזרים יש גנים.יש ביהס.יש בתי מסחר..
אז מה היה עד עכשיו??יש פחות חולים מלפני שבועיים??איך רגע אחד אסור לצאת ורגע שני הולכים לפתוח גנים ושכולם מתערבבים עם כולם ..???
ואל תתחילו לאמר שישמרו כי כולם יודעים שזה בדיחה.באמת,ילדים איך אפשר לשמור??!!
וולקום למדינת הליצנים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה