ממשיכים בטריקים בהצלחה :-)

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

קבצים מצורפים

• image.jpg
    KB 77.3 · צפיות: 14

moria6780

משתמש רשום
כנראה שלא גילית את הטריק... תנסה לעבוד עם מברשת המיקסר בפוטושופ. העבודה רבה רבה רבה רבה...

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י moria6780;1088708:
כנראה שלא גילית את הטריק... תנסה לעבוד עם מברשת המיקסר בפוטושופ. העבודה רבה רבה רבה רבה...
אני לא עובד בפוטושופ כרגע אני בחופש ואני עובד דרך אײַפד ככה שברור לי שזה יצא הרבה יותר טוב בפוטושופ

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נחמד, אבל לא הבנתי מה "הטריק" כאן...

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י *לאה;1089429:
נחמד, אבל לא הבנתי מה "הטריק" כאן...

טוב , אז אל תגלי לאף אחד ... בפועל יש לי בסיס מוכן ואני מעצב את הפנים על פי המצב רוח שלי בכלילות רבה יותר דוגמא אחרת הצרף בתגובה אחרת בהזדמנות בלי נדר...

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עשיתי משהו חפיף לצורך ההמחשה...כמו שאמרתי לעיל

קבצים מצורפים

• image.jpg
    KB 74.2 · צפיות: 9

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ת'אמת, נבהלתי :cool:

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י beni1;1089442:
טוב , אז אל תגלי לאף אחד ... בפועל יש לי בסיס מוכן ואני מעצב את הפנים על פי המצב רוח שלי בכלילות רבה יותר דוגמא אחרת הצרף בתגובה אחרת בהזדמנות בלי נדר...

אני יגיד לך מה הבעיה. הבסיס המוכן שלך הוא מאד מדויק עם כל הפרטים. והתוספות שאתה מוסיף זה לא מוגדר, מטושטש, יד חופשית.
ובלי לדעת את הטריק, ראיתי שמשהו לא מסתדר לי פה.

חוץ מזה, תוריד לו קצת את האדמימות בשפתיים והירוקת בעיניים, הצבעים יותר מידי חזקים.

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קיצר... בא לך לרדת קצת על וקסברגר? שכאילו הם מערבבים תמונות וזהו? ;)
העבודה הזאת זו עבודה של שעות ע"ג שעות. ולא ערבוב פקסלים... כי את זה אפשר לעשות בקלות עם כל מיני מסכות ואפליקציות...
ואחרי כל ה"טריקים" שכנראה יש להם, צריך לצאת ציור אומנתי, חד ומקצועי. ולא מריחה של צבעים...
אני מקווה שאתה לא חושב שהם צילמו את מרדכי היהודי על רקע שושן הבירה ומה שנשאר להם לעשות זה לקחת את האצבע ולמרוח לו את כל הפיגמנטים בפנים ולהדפיס את זה באלפי עותקים...:D

שלום הלוי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י yaakovh;1090689:
אני מקווה שאתה לא חושב שהם צילמו את מרדכי היהודי על רקע שושן הבירה ומה שנשאר להם לעשות זה לקחת את האצבע ולמרוח לו את כל הפיגמנטים בפנים ולהדפיס את זה באלפי עותקים...:D

את מרדכי היהודי הוא בטח לא צילם. הוא מצלם את עצמו, את הילדים שלו, ואת הסובבים אותו, בפוזות שהוא צריך ואז מעבד אותם במחשב.
אפשר לראות אותו בעצמו בכמה מהציורים שלו.
הציורים שלו בנויים בעיקר מתמונות אמיתיות שהוא מצלם/מצלמים בשבילו.
אגב את רוב העבודה עושה לו צייר רוסי, לא זוכר את שמו..

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י shalom;1090994:
את מרדכי היהודי הוא בטח לא צילם. הוא מצלם את עצמו, את הילדים שלו, ואת הסובבים אותו, בפוזות שהוא צריך ואז מעבד אותם במחשב.

בדיוק לזה התכוונתי בכל הסיפור הזה ( מה גם שלגבי מרדכי היהודי הוא מצלם מישהו אם לא אותו אז מישהו אחר לבסיס ומלביש עליו אביזרים )

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י shalom;1090994:

בדיוק לזה התכוונתי בכל הסיפור הזה ( מה גם שלגבי מרדכי היהודי הוא מצלם מישהו אם לא אותו אז מישהו אחר לבסיס ומלביש עליו אביזרים )

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י beni1;1091197:

ברור. אבל נראה לי שעוד לא עלית על ה"טריק" שלו ;)

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י yaakovh;1092685:
ברור. אבל נראה לי שעוד לא עלית על ה"טריק" שלו ;)
האם כל קסם שאתה יודע איך עושים אותו אתה מצליח לעשות אותו?
האם כל תבשיל מוצלח שאתה יודע את המתכון שלו אתה יודע לבשל אותו אותו בדיוק?
אם אתה יכול לקפוץ מיליון וחצי פעם אתה תעשה את זה?
וכעזה״ד ... והמ״מ והל״מ א״א...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה