סקירה ממריאים (ולא רק)? אוזניות אפולו אייר בדיוק בשבילכם tronsmart apollo air

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עכשיו דגם אפולו אייר פלוס במחיר מצחיק של פחות מ30 דולר (תלוי בקופונים שאספתם)
לא לשכוח לקחת קופון מוכר
זה באמת יותר טוב מאפולו אייר הרגיל?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
עכשיו דגם אפולו אייר פלוס במחיר מצחיק של פחות מ30 דולר (תלוי בקופונים שאספתם)
לא לשכוח לקחת קופון מוכר
איך לוקחים קופון מוכר? הוא לא מציע לי שום קופון (רק הנחה קבועה של 3$ על כל 30$)

נערך לאחרונה ב:

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@כותב מוסמך שואל בשביל חבר...
האם אפשר להשתמש בכל אוזניה בנפרד במכשיר אחר? (כמובן במרחק)
תודה!
ועוד משהו...
האם אתה מכיר אוזניות בלוטוס בכזה מחיר+- עם מיקרופון איכותי לשיחות (לפחות כמוהם...)?
תודה!

חיים העורך

משתמש צעיר
עריכה תורנית
קניתי את הבלוטוס 'אפולו אייר' בהמלצת @כותב מוסמך ולמעשה הטלפון שלי (נוקיה 3100) דורש קוד עבור שיוך האוזניות לטלפון,

איך אני יכול לדעת מה הקוד?

לוגיקה

משתמש מקצוען
עיצוב פונטים
הנדסת תוכנה
@כותב מוסמך
האם האוזנייה תתאים לפלאפון שיאומי +QIN1 s? (איך זה בשיחות - בעיקר חשוב לי שמע, יותר מדיבור)
ויש דגם ספציפי בולד/אייר/אייר+ שיותר יתאים?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
@כותב מוסמך
האם האוזנייה תתאים לפלאפון שיאומי +QIN1 s? (איך זה בשיחות - בעיקר חשוב לי שמע, יותר מדיבור)
ויש דגם ספציפי בולד/אייר/אייר+ שיותר יתאים?
יש לי חבר שקנה אץ זה. בהתחלה היה נשמע כאילו הוא מדבר מרחוק. אחרי כמה התחברויות הבעיה הסתדרה.
לשיחות ככלל האפולו אייר יותר מתאים.
ובכלל האפולו בולד לא במלאי כבר כמה חודשים

לוגיקה

משתמש מקצוען
עיצוב פונטים
הנדסת תוכנה
יש לי חבר שקנה אץ זה. בהתחלה היה נשמע כאילו הוא מדבר מרחוק. אחרי כמה התחברויות הבעיה הסתדרה.
לשיחות ככלל האפולו אייר יותר מתאים.
ובכלל האפולו בולד לא במלאי כבר כמה חודשים
תודה
ויש הבדל בין אייר לאייר+ מבחינת שיחות?
חוץ מזה, האם ניתן לחבר כל אוזנייה למכשיר אחר?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
תודה
ויש הבדל בין אייר לאייר+ מבחינת שיחות?
חוץ מזה, האם ניתן לחבר כל אוזנייה למכשיר אחר?
מבחינת שיחות אין הבדל.
קצת מסובך להתחבר ל2 מכשירים נפרדים בו זמנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה