חידה ממלכה בחידון ~ אוסף חידונים כוזרים

מצב
הנושא נעול.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
קראתם את הסדרה ממלכה במבחן?
חושבים שאתם שולטים בכל הפרטים הקטנטנים?
אז ייצרתי שני חידונים נחמדים על הממלכה, (ויש גם משובים...)
מוזמנים להתנסות >>>

בחידונים האלו הציון המירבי הוא 70 נקודות.

ויש חידון נוסף שלא אני הכנתי, אבל הוא חמוד ממש!
קרדיט לניקית @שירה שרה שהביאה אותו,
הנה:

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ערכתי
לא צריך להעלות קישור כל פעם. הקובץ משתנה אצל כולם אוטומטית כי זה קובץ אחד שקיים אצל כולם. תוכלי עכשיו לפתוח את הקישור הראשון שהעליתי והוא לא יראה כמו שנראה אז, אלא עם התוספות שלך ושלי. אבל כדאי לכתוב שערכת כדי שאנשים יפתחו לראות.

*אהבתי את המשפטים שהוספת
*הוספתי עוד שניים

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לא צריך להעלות קישור כל פעם. הקובץ משתנה אצל כולם אוטומטית כי זה קובץ אחד שקיים אצל כולם. תוכלי עכשיו לפתוח את הקישור הראשון שהעליתי והוא לא יראה כמו שנראה אז, אלא עם התוספות שלך ושלי. אבל כדאי לכתוב שערכת כדי שאנשים יפתחו לראות.

*אהבתי את המשפטים שהוספת
*הוספתי עוד שניים
אולי כדאי לפתוח שרשור יעודי, ובכל פוסט לכתוב משפט חזק אחר.
היתרונות:
1. נוח לקריאה.
2. יאפשר לראות מי כתב כל משפט.
3. יאפשר לראות איזה משפט הכי עוצמתי לפי הלייקים.
4. יאפשר דיון על משפט וכד'.

כאגב, הגופן שם מזעזע, ממש לא נוח לקריאה, רק לי?

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אולי כדאי לפתוח שרשור יעודי, ובכל פוסט לכתוב משפט חזק אחר.
היתרונות:
1. נוח לקריאה.
2. יאפשר לראות מי כתב כל משפט.
3. יאפשר לראות איזה משפט הכי עוצמתי לפי הלייקים.
4. יאפשר דיון על משפט וכד'.

כאגב, הגופן שם מזעזע, ממש לא נוח לקריאה, רק לי?
זה יכול להיות רעיון, אבל פתיחת קובץ זה רעיון טוב כי זה נשמר אצלך בדרייב, ובשביל להגיע לזה את לא צריכה להיכנס דווקא לפרוג. זה פשוט אצלך. עוד נקודה- אפשר להעביר הלאה בלי קשר לפרוג וכולם יכולים לערוך ולהוסיף.
אולי אפשר גם שירשור וגם קובץ.

נדמה לי שבקהילת כתיבה היה שירשור כזה לפני כמה שנים והוא לא היה רק על 'ממלכה'. זה היה של משפטים חזקים מספרים. והיו שם המון דיונים וזה הגיע לדיונים השקפתיים (חסידים/ליטאים/מוסר וכו') והמון הודעות שם נמחקו.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
זה יכול להיות רעיון, אבל פתיחת קובץ זה רעיון טוב כי זה נשמר אצלך בדרייב, ובשביל להגיע לזה את לא צריכה להיכנס דווקא לפרוג. זה פשוט אצלך. עוד נקודה- אפשר להעביר הלאה בלי קשר לפרוג וכולם יכולים לערוך ולהוסיף.
אולי אפשר גם שירשור וגם קובץ.

נדמה לי שבקהילת כתיבה היה שירשור כזה לפני כמה שנים והוא לא היה רק על 'ממלכה'. זה היה של משפטים חזקים מספרים. והיו שם המון דיונים וזה הגיע לדיונים השקפתיים (חסידים/ליטאים/מוסר וכו') והמון הודעות שם נמחקו.
אם אני רוצה לפתוח כזה שרשור.
איפה המקום הנכון?
והאם ההרשאות שלי בכלל מתאימות לכזה דבר?

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
את יכולה לפתוח באא"ר, לדעתי.
העלתי כאן:

מחכה ש @המסודרת ו @שרהלה לנציצקי יעלו את שלהם.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
העלתי כאן:

מחכה ש @המסודרת ו @שרהלה לנציצקי יעלו את שלהם.
ומי שיכול - כל משפט שעולם שם ולא נמצא ברשימה בקובץ - תוסיפו לקובץ, כי אחרי הכל הוא נשמר אצל כל אחד במחשב.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
@אמת מארץ תצמח אשמח אם תצייני בראש האשכול שהוא מיועד לציטוטים מהסדרה הזו בלבד. שלא יהפוך לאשכול דיונים על ספרים אחרים
זה מה שכתוב, לא?
1683828519900.png

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בעז"ה אעלה כאן פתגמים חזקים פליז! אך ורק מסדרת ממלכה במבחן.
מוזמנים לעלות עוד.
הרשימה הראשונה מבוססת על הרשימה כאן.
אפשרי אולי לכתוב ליד כל ציטוט מאיזה ספר זה ומי אמר? יעזור מאוד לאלו שלא מכירים בע"פ...

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
@אמת מארץ תצמח וואו כשבקישת בפוסטים נפרדים התעצבנתי טיפה, אבל עכשיו אני מבינה שזה טוב כדי לגרוף לייקים :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
זה גם הסיבה שלא העלתי לבד את המשפטים, אלא רציתי שתעלו כל אחת את שלה.
יש אפשרות יצירת קשר איתך, גם למי שאין הודעות פרטיות כאן? אני פשוט לא מספיק מכיר את הכללים כאן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה