חידה ממלכה בחידון ~ אוסף חידונים כוזרים

מצב
הנושא נעול.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
קראתם את הסדרה ממלכה במבחן?
חושבים שאתם שולטים בכל הפרטים הקטנטנים?
אז ייצרתי שני חידונים נחמדים על הממלכה, (ויש גם משובים...)
מוזמנים להתנסות >>>

בחידונים האלו הציון המירבי הוא 70 נקודות.

ויש חידון נוסף שלא אני הכנתי, אבל הוא חמוד ממש!
קרדיט לניקית @שירה שרה שהביאה אותו,
הנה:

דיאן

משתמש צעיר
הוא לא מוזנח נורא?
כבר שנים שהבעלים נטש אותו
שיפצו אותו
וגם מהללאל מקאן הקים שם ישיבה סמוך לקבר של הרב טאבאל זאקאל.
זאת לא ישיבה רגילה, לומדים שם בעיקר נערים מבתים הרוסים מכל רחבי כוזר, הרבה גם מכזארן.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
וואו כיף לקבל כאלה תגובות! תודה לכל המגיבים!
בקשר לחידון נוסף----
אולי יום אחר...
גם כך אני צריכה לעבור עכשיו על עוד 100 חידונים ולשלוח לכל הזכאיות את הבונוס..

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שיפצו אותו
וגם מהללאל מקאן הקים שם ישיבה סמוך לקבר של הרב טאבאל זאקאל.
זאת לא ישיבה רגילה, לומדים שם בעיקר נערים מבתים הרוסים מכל רחבי כוזר, הרבה גם מכזארן.
וואו מושלם! הייתי שולחת לשם את רונטו, הוא וודאי היה נהנה ללמוד בישיבה, במיוחד ישיבה של מהללאל!

דיאן

משתמש צעיר
וואו מושלם! הייתי שולחת לשם את רונטו, הוא וודאי היה נהנה ללמוד בישיבה, במיוחד ישיבה של מהללאל!
רונטו בכלא, הוא הסתבך בכל מיני עסקאות אפלות (ובעיקר סיבך אחרים, ביניהם את אביהוד וראנור שהוא גרם להם לפשוט את הרגל מעסק התחרות שלהם, סיפור עצוב).
אבל דווקא אח שלו הקטן יותר נמצא בישיבה, הוא מנהל שם את צוות התחזוקה והוא ממש אהוב הבחורים.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
רונטו בכלא, הוא הסתבך בכל מיני עסקאות אפלות (ובעיקר סיבך אחרים, ביניהם את אביהוד וראנור שהוא גרם להם לפשוט את הרגל מעסק התחרות שלהם, סיפור עצוב).
אבל אח שלו הקטן יותר נמצא בישיבה, הוא מנהל שם את צוות התחזוקה והוא ממש אהוב הבחורים.
וואו עצוב! רחמנות על ראנור ואביהוד!
אבל טוב שאח שלו בישיבה. גם אם הוא מנהל צוות תחזוקה...

דיאן

משתמש צעיר
הם נהיו שותפים, ידו של פדהאל בדבר.
נכון, ובוא נגיד שגם המלך לא היה זר לעניין.
אגב, כרגע המלך עוזר להם לשקם את העסק בעקיפין (זה די סודי למען האמת, פשוט המלך ביקש מאבי בבקשה אישית שיעזור להם עם ענייני צביעת בדים כדי לשקם את העסק, מקווה שזה יצליח).

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אגב, כרגע המלך עוזר להם לשקם את העסק בעקיפין (זה די סודי למען האמת, פשוט המלך ביקש מאבי בבקשה אישית שיעזור להם עם ענייני צביעת בדים כדי לשקם את העסק, מקווה שזה יצליח).
וואו המון הצלחות!

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אבא שלך בסוף לא חזר לאתיל? כי לפי מה שהבנתי הוא לא באמת ממש את עצמו בלצבוע בדים. הוא טיפוס שאוהב להשפיע ולעשות דברים גדולים, לא?

דיאן

משתמש צעיר
אבא שלך בסוף לא חזר לאתיל? כי לפי מה שהבנתי הוא לא באמת ממש את עצמו בלצבוע בדים. הוא טיפוס שאוהב להשפיע ולעשות דברים גדולים, לא?
מאוד!
בהתחלה אבא היה באלקן והתפקיד שלו היה בעיקרון להחזיר את הנוער הדילאלידאני לתלם (אני שונאת שקראו להם ככה :()
אלרון ומנשה קפחבר היו צריכים שם גם הרבה עזרה מבחינה פוליטית ואבא סייע להם לא מעט.

אחר כך חזרנו כמה שנים לאזור גיאט כי אמא הייתה חולה מעט והייתה צריכה אוויר צלול (המלך נתן את גיאט לדוד שלי פאר במתנה).

אחר כך עברנו להתגורר באתיל ואבא הקים סניף לישיבת זאקאל באתיל לילדים צעירים יותר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה