דולה ומשקה

משתמש פעיל
שלו' רב
יש כאן שני תמהילים עם השוואה ולפי החשבון של התוכנה התמהיל החדש אמור לחסוך כ70,000 שקל אשמח מאוד לחוו"ד מדובר על 70 אחוז מימון לדירה באחיסמך
@מקצועי בלבד @וואלך משכנתאות @ari1980

1623357994373.png

נערך לאחרונה ב:

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שלו' רב
יש כאן שני תמהילים עם השוואה ולפי החשבון של התוכנה התמהיל החדש אמור לחסוך כ70,000 שקל אשמח מאוד לחוו"ד מדובר על 70 אחוז מימון לדירה באחיסמך
א. אני מקווה שאתם לא מעדכנים את הבנק בדבר הפירעון המוקדם הצפוי.
ב. כדאי לשפר את הריביות בפריים ובקל"צ גם אם זה מייקר את מסלול המ"צ.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
א. אני מקווה שאתם לא מעדכנים את הבנק בדבר הפירעון המוקדם הצפוי.
כמובן
ב. כדאי לשפר את הריביות בפריים ובקל"צ גם אם זה מייקר את מסלול המ"צ.
זה בהתאם למרווח שהבנק נתן וחוצמזה שזה לוקח סיכון מחושב שאולי בסוף לא יהיה פירעון ...
שאלתי היתה האם זה אכן עדיף מהתמהיל הקודם

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלו' רב

צפה בקובץ המצורף 906115
לא ברור לי למה כתוב בתמהיל הראשון שהוא ל 20 שנה כשיש בו ל 30 שנה. משהו לא מסתדר בטבלה המשווה.
יש תוכניות פרעון מיידי אצלך או בטווח הקרוב לחלק מהסכום?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מאוד חשוב לדעת. יש צפי לטווח מסוים מתי יהיה טאבו ותוכלו לצאת מהקבוצות רכישה למשכנתא עצמאית? זה שיקול גדול איזה מסלולים לקחת כרגע כי סיכוי גבוה שתמחזר שוב אז לחסוך כבר מהרגע עמלות פרעון. למשל לקחת משתנה כל 2.5 זה גם יחסוך בעמלות פרעון וגם יגדיל לך את המרווח ותוכל לבקש הטבה נוספת בקלצ . ואולי בכלל לקחת קצ אם תוך שנה תמחזר שוב. חשוב לדעת את הפרט בזה

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אכן בעוד בערך שנה יכנס לי כסף ואני מור לפרוע את המ"צ
הכי נכון באמת יהיה לסגור את המצ. הריביות יהיו מצוינות. ותמיד תוכל לבדוק אחרי זה שיפור . בקלצ לא תצליח לשפר כי הוא מצוין. קצת בפריים אולי, לא נורא בכלל.. השאלה רק כמה החזר תוכל לעמוד בעוד שנה אחרי הפירעון. אם תוכל להגדיל החזר אז יהיה שווה לשקול לצמצם עוד. בפריים או בקלצ. תראה בשטח
אני כל הזמן מזכיר את העניין שיש היום מבצעים מצוינים בבנקים לפותחי חשבון ומעבירי משכורת של הלוואות 50-100 אלף בפריים ואפילו מינוס ולא 10 -12 שנים , זה הזדמנות לקחת ולסגור מה מצ במשכנתאות.

משוב דיגיטל

משתמש רשום
שלום,
רציתי לברר האם קיבלתי משכנתא בתנאים טובים? כי הבנתי שצריך לקבל את כל התמונה לפעמים הם מורידם כאן ומעלים שם.
ובכן, מדובר במשכנתא לדיור ע"ס 780,000
2/3 פריים + 0.25
1/3 קל"צ 3.8
ל20 עד 30 שנה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
רציתי לברר האם קיבלתי משכנתא בתנאים טובים? כי הבנתי שצריך לקבל את כל התמונה לפעמים הם מורידם כאן ומעלים שם.
2/3 פריים + 0.25
1/3 קל"צ 3.8
ל20 עד 30 שנה
השאלה אם זה נכון לך לקחת ככה את התמהיל. צריך תמונה שלמה . לא נכון להגיד כן ולא סתם ככה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
2/3 פריים + 0.25
1/3 קל"צ 3.8
ל20 עד 30 שנה
זה זוג צעיר? דירה קטנה או גדולה? צפי לשינויים בעשר שנים הקרובות? הרחבות שידרוגים וכדומה? הייתי מכניס קצת מצ בשביל להוריד בקלצ. אבל צריך לשמוע כל הכנסות אפשרויות תוכניות וכו' .

משוב דיגיטל

משתמש רשום
זה זוג צעיר? דירה קטנה או גדולה? צפי לשינויים בעשר שנים הקרובות? הרחבות שידרוגים וכדומה? הייתי מכניס קצת מצ בשביל להוריד בקלצ. אבל צריך לשמוע כל הכנסות אפשרויות תוכניות וכו' .
אולי הוא בן משפחה לעובדי בנק?? 2.9 ופריים 2-3 ב 0 זה הזוי באמת
כמה המינימום שאתה מכיר שהבנק נותן בתמהיל הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה