מידע שימושי מלחמה על השבת (חיי שרה) מתכוננים כראוי ויכולים לזכות ב532 שח!!+משחק מבינגו משחקים בשווי 120 שח!!

הינדא ק

משתמש צעיר
המטרה להדליק נרות בנחת ברוגע בשמחה ועדיף מוקדם יותר המקדימים לבוא כמובן רק ממתי שמותר להדליק כל אחת לפי העיר מנהג וכו

אם בלאו הכי כל ההכנות הקריטיות והמלחיצות הם עד 3:15 אז למה לא להדליק ביידי ממתי שמותר?
כי נחים לכבוד שבת!

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתי הכי מוקדם אפשר להדליק בבית שמש?
ו @טנקס בעצם מאיזה שעה לא לעשות מלאכה?
ובכמה לאחר את מוצ"ש?

646461321

משתמש חדש
המטרה להדליק נרות בנחת ברוגע בשמחה ועדיף מוקדם יותר המקדימים לבוא כמובן רק ממתי שמותר להדליק כל אחת לפי העיר מנהג וכו

אם בלאו הכי כל ההכנות הקריטיות והמלחיצות הם עד 3:15 אז למה לא להדליק ביידי ממתי שמותר?
מדויק.
כמובן שאין טעם סתם להשתגע בשביל זה, אבל אם זה המצב אז למה לא?
לא שזה חובה:)

מגנום

משתמש סופר מקצוען
15:15 להיות מוכנים
10 דקות לפני להדליק
ולהוציא חצי שעה אחרי, זה יקרא?
שלא נחמיץ את זה על סתם.

ללדת אחרת

משתמש פעיל
10 דקות לפני להדליק
שלא נחמיץ את זה על סתם.
10 דקות לפני הזמן המקובל בעיר שלך
ובתנאי שלא להקדים את זמן פלג המנחה
שבירושלים בשבתות הקצרות הוא די קרוב לזה
נראה לי שלזה הכוונה...
@טנקס אם את פה תקני אותי אם טעיתי

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
יואו , הלוואי ואני אספיק
אני עם 3 קטנטנים ומגיעה כל שבת עם הנשמה ביד :confused:
תקבלי החלטה באיזה שעה את צריכה להדליק נרות ומבחינתך אחרי זה כאלו הידלקת נרות אחרי הזמן ותראי שבס"ד שתספיקי.
זה ענין של החלטה!! כמו שבשעון קיץ את מצליחה להדליק נרות בזמן וגם שבוע שעבר היית חייבת להדליק נרות בזמן וזה היה הרבה יותר מוקדם והצלחת ככה את צריכה להחליט מתי שבת אצלך! וזה השעה ותראי שבעזת ה' תצליחי.
הרבה הצלחות!

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מעדכנת שסכום הזכייה לשבוע הזה עומד כרגע על 550 שח!!

תודה ל @בבושקלה וכל התורמים היקרים

10 דקות לפני להדליק
שלא נחמיץ את זה על סתם.
מתי הכי מוקדם אפשר להדליק בבית שמש?
ו @טנקס בעצם מאיזה שעה לא לעשות מלאכה?
ובכמה לאחר את מוצ"ש?

הרעיון לקבל שבת מוקדם כמה שיותר אבל כמובן לא לפני שמותר ולא אחרת מהמנהג
אז מי שיכולה וזה מותר אצלה להדליק בפלג המנחה שזה בלאו הכי מוכנים כבר כי 3 ורבע זה לפני
אז מצוין ואם לא כי אתם לא נוהגים ככה אז לא אז תדליקו מתי שמותר לכם והכי מוקדם שאפשרי מאז שמותר

מקווה שעכשיו זה קצת יותר מוסבר טוב
בהצלחות לכולם!

ולגבי בית שמש כל אחת ש תבדוק בלוח שנה שלהם כי קצת משתנה בין עיר לעיר

פ.נ

משתמש מקצוען
מוסיפה רשום באשכול אחר וראוי לביא את זה לכאן
אין לי מושג מה המשמעות של הספרות 1111 שכל הערבים מפרסמים שזה התאריך שיוצא בשבת.
אבל בטוח לי שכוחה של שמירת השבת יכולה להגן עלינו אפילו בלי שנדע מה מנענו בזכות התוספת מאמץ שלנו.
אז אנא עם ישראל היקר שכל אחד יוסיף מאמץ קטן בכבוד ובשמירת שבת ושכרו מובטח לו בעולם הזה ובוודאי לאחר 120 שנה בעולם האמת.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שאלה-
חצי שעה אחרי רבנו תם או אחרי צאת שבת רגיל?
ויישר כח עצום לכל העוסקים במלאכה!

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אנחנו כבר מוכנים לשבת רגל על רגל ומחלקים טשולנט לילדים
תענוג!
@טנקס תודה על היוזמה ותודה לכל התורמים שמדרבנים להיות מוכנים לשבת ברוגע
שבת שלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה