מלונות

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מבין השלוש: כינר ניר עציון ולביא.
מי הכי מומלץ?

וממילא- איזה הכשר זה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לדעתי זה הדרוג:
ניר עציון
לביא
כינר
הייתי בכולם, נראה לי שבלביא הבשרים הם הר' אויערבך- תבררי, לא בטוחה.

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י נירוש;1637776:
לדעתי זה הדרוג:
ניר עציון
לביא
כינר

מבחינת מה?
רמה? אוכל?

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נירוש;1637776:
לדעתי זה הדרוג:
ניר עציון
לביא
כינר

למה ניר עציון הכי כדאי ובאיזה חדרים כדאי להתארח?
ומה יש בעצם לזוג לעשות באיזור?
תודה על התשובה

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אין לי אחוזים בניר עציון אך מכירה מקרוב את הנהלת המקום ואת המקום עצמו. מכל המלונות שהייתי בהם , ניתן לומר שהוא הכי מבחינת
החדרים (מפנקים ומרווחים) והאוכל (הכשר מעולה, שפע ומגוון).

החיסרון היחיד הוא המחיר, שקצת יקר. הכי מומלץ להתארח בחדרים של המלון עצמו. חדרי הגן גם נחמדים אך לא באותה רמה.

ניתן לטייל באזור חיפה ועתלית או לחילופין לבקר במשק ובפינת החי (מלהיב את הילדים כל פעם מחדש)
חוץ מזה, בלובי של המלון תולים על לוח המודעות בקביעות עוד כל מיני רעיונות.

בהצלחה!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דווקא אני מעדיפה את חדרי הגן בניר עציון... נכו שהם לא באותה רמה - אך זה נותן תחושה של צימר כפרי ומצד שני לא צריך לדאוג לאוכל... - שתי ציפורים במכה...

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי איזה שובר
שאני יכולה להזמין חדר גן בניר עציון
(ולא מסכימים לשדרג לי לחדר במלון)
או לחדר לב במלון לביא
(ומסכימים לשדרג לי לחדר טוב יותר ב 180 שקל)

על מה כדאי ללכת?

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י noas;1639012:
יש לי איזה שובר
שאני יכולה להזמין חדר גן בניר עציון
(ולא מסכימים לשדרג לי לחדר במלון)
או לחדר לב במלון לביא
(ומסכימים לשדרג לי לחדר טוב יותר ב 180 שקל)

על מה כדאי ללכת?

הצלצול היה בטעות.
נראה לי שבמקרה הזה עדיף במלון לביא, אבל זו רק דעתי.

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איפה אני מוצאת שוברים ללביא?

stsh

משתמש פעיל
פלאזה בירושלים, ליד בית הכנסת הגדול וברמה גבוהה.
(אני ירושלמית ועדיין אוהבת)

יעל ויעל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כינר כינר כינר. (ואין לי אחוזים)
אוכל הרבה יותר טוב מניר עציון, חוף ים וחדרים מושלמים (החדשים יותר)

צחצח

משתמש רשום
ציפורי בכפר, אין לו מתחרים ברמת האוכל, האוירה הכפרית בחדרים החדשים כמובן. זה לא מלון בלגן וכו' הכל שקט וחלומי.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שמתם לב כמה "הרבה" אפשרויות יש לציבור שמחפש לנפוש ברמה בלי לוותר על מהדרין?!...סה"כ - כל המלונות שהוזכרו כאן ממש טובים, אבל לכל אחד יש העדפות אישיות - ולכן הוא ימליץ על מקום מסוים שדיבר אל ההעדפות שלו
אז אולי יותר פשוט - לנסות את כולם (למי שנופש פעם פעמיים בשנה - )ולהחליט באופן אישי איפה הכי נהנים.. -

באה בטוב

משתמש רשום
אני מנצלת את האשכול הזה כדי לתת פרטים על מלון לביא, לפעם הבאה שתתעורר למישהו שאלה על מלונות והוא יגיע לכאן במסגרת החיפוש..
היינו שם בשבת וקיבלנו דף שמפרט את רמת הכשרות:
כל המוצרים הם בהכשר העדה, רובין ולנדא אבל זה לא כולל עופות, בשר ומוצרי חלב.
בד"כ הבשר הוא בהכשר הרבנות ע"פ חומרות בית יוסף והעוף הוא ממשחטת עוף טוב בהשגת הרב א.ד. אוירבך מטבריה, אבל כתוב שבתיאום מראש ניתן לקבל עוף ובשר בהכשר הרב רובין. אני לא יודעת אם זה גם לפרטיים או רק קבוצות גדולות. אנחנו התארחנו בדיוק כשהיתה שם קבוצה של איחוד הצלה וככה נהננו מהכשרות שהם הזמינו.
הטלפון של המשגיח כשרות במלון - הרב יעקב חיון 050-3231174

מעבר לכשרות, חוות דעתי האישית:
אנחנו התרשמנו שהרמה של האוכל פחותה בהרבה מניר עציון וכינר. לא שלא נהננו אבל זה היה למרות ולא בגלל... לא היה בכלל שפע מיוחד של אוכל, ומה שכן היה, היה בחלקו הגדול בסגנון מזרחי- יש אנשים שבשבילם זו מעלה ויש אחרים שבשבילם זה חסרון. בעלי למשל לא מצא שום סלט שהיה מסוגל לאכול, והטחינה שמבחינתו היא מאכל שבתי בסיסי לא היתה שם. (בבוקר היה בבר טחינה גולמית....) הגעפילטע היה מצנצנת, מה שבכלל 'שבר' אותו. דווקא אני ה"מפונקת" מביננו אבל אני נהניתי מעצם העובדה שמישהו אחר טרח על הכנת המאכלים, הגשתם, פינויים ושטיפתם וכל השאר התגמד בעיני. אגב המלצרים שם הם חביבים באופן מיוחד, אלה חבר'ה מהקיבוץ שם וכולם מאוד נחמדים וששים למלא כל בקשה.
מאוד נחמד לטייל בקיבוץ, יש שם רפת ואורוות ( ואולי גם לול) ונוף מדהים. יש גם סמוך למלון גן בוטני יפה עם ספסלים וערסלים ונדנדות עץ, ובתוכו גן משחקים מאוד מושקע לילדים.
החדרים החדשים מאוד יפים, רק תבדקו מראש מה קורה עם המיזוג והתאורה, יש אגפים שזה נקבע באופן אוטומטי. לא שיש מה לעשות נגד זה, וזה לא שיקול בבחירת מלון, אבל תמיד טוב להגיע מוכנים....
אגב, דבר שמאוד אהבנו- למרות שהתארחו שם הרבה קבוצות, חלקן רעשניות במיוחד (צעירים אמריקאיים למשל) ממש לא הרגשנו אותם, לא ראינו ולא שמענו. יש כנראה הרבה אולמות שמרוחקים אחד מהשני וככה נשמר השקט והפרטיות.
מקווה שעזרתי במשהו!

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו פעם היינו בפרימה המלאכים והאוכל שם גם בשבת פשוט מעולה ביותר
ואם נגמר ישר מביאים עוד ועוד...

ממש מקום מקסים.
הכשר מהדרין ירושלים

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני הייתי בהרבה מלונות בארץ (כולל דרך קבוצות מאורגנות באילת)
לפי דעתי ציפורי בכפר חדרים סבירים אבל האוכל מקסים ויש הרבה מרחבי דשא ומקום לטייל כולל פינת חי שפתוחה בשבת אחרי הצהרים לכל המבקרים והילדים.
ניר עציון- רמה יפה מאוד אוכל בשפע רב וחדרים מקסימים
לביא- חדרים מהממים אבל אוכל ממש לא בשפע, אמנם ברמה גבוהה אבל בעלי טען שבשבת בבוקר היתה צלחת של טשולנט בגודל שהבן שלי בן השש אוכל. חוץ מזה, היו שם גם קבוצות של גויים שהלכו וחזרו במהלך השבת כולל אוטובוסים שחנו מחוץ למלון וזה קצת הפריע להרגשה השבתית.
כינר- התאכזבתי קשות, המלון היה מפוצץ, לא היה מספיק מקום בחדר האוכל, להרבה אנשים סידרו מקומות ישיבה בלובי ולכן לא היה מקום לשבת בלובי. היה רק בר אחד והיו צריכים לחכות המון המון זמן לאוכל. בקיצור המקום לא מותאם לכמויות שמגיעות לשם.
קראון פלאזה ירושלים- היה מקסים נהניתי מאוד אבל אם את באה לשבת צריך לוודא שלוקחים קומה נמוכה כי זה מלון מאו גבוה ונורא קשה לעלות את הכל בשבת...
הייתי גם בקבוצה מאורגנת באילת אבל אני מאמינה שזה לא כל כך רלונטי לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה