מלון מלון לסופ"ש שמתאים לזוג חרדי, תמליצו....

אינסוף

משתמש מקצוען
שאלה לגבי יר עציון
בחדרי הסטנדרט
מה עדיף
חדרי גן או חדר במלון?

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שאלה לגבי יר עציון
בחדרי הסטנדרט
מה עדיף
חדרי גן או חדר במלון?
אני הכי התאכזבתי מניר עציון
לדעתי מביש לקרוא לזה מלון.

לא ברמת התחזוקה, לא ברמת הנקיון, לא ברמת החדרים ולא ברמת האוכל והשירות.
אני ממש התאכזבתי.
כינר לדעתי הרבה יותר בליגה, וגם גלי צאנז.
יותר נקי, יותר מתוחזק ואוכל מגוון וטעים יותר.

שמעתי לאחרונה מחברה שהייתה בבאלי עם ערכים, היא סופר נהנתה יותר מכינר.

למה לחרדים מגיע מלונות ברמה נמוכה?
והם מפוצצים עד אפס מקום, אז אף אחד במלון לא טורח להעלות את הרמה.

שוין

משתמש רשום
מי שאול רבנות ירושלים מהדרין
יש מלון גני ירושלים אוכל מצוין בשפע וטעים - אבל אן סטייל לא בהגשה ולא בחדרים
ויש אתקינג סלומון - אחלה מלון בכל המובנים אוכל ברמה בשפע חדרים ברמה גבוהה (רק תזהרו לא ליפול בשבת על קומה גבוהה) מיקום פצצה של המלון מול ימין משה
"קינג סלומון" למה אני לא מוצא את המלון הזה?

ספרינגית

משתמש מקצוען
אשמח להמלצה עדכנית על מלון לסופש
עד שסוף סוף יוצאים - כיום אין סיכוי שהייתי הולכת למלון...
(פעם זה כן היה . מודה)
באותו מחיר אתם מתפנקים ב: צימר מהמם עם בריכה. רכב שכור, אוכל טעים קנוי שהוא בדיוק מה שאתם אוהבים
כל זה במחיר של שבת דלוחה במלון עם חברות שלך ושלו מהעבר, מכרים ידידים בני דודים ולכו תדעו מי עוד תפגשו שם...ובשביל מה הלכתם? בשביל לפגוש את עצמכם בלבד. לא כך?
צימרים מהממים ביישובים דתייים יש בכל מקום . לא צריך לנסוע שעתיים וחצי בשביל זה...
לפני שנתיים היינו במצפה יריחו. היה פשוט מושלם

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
(פעם זה כן היה . מודה)
באותו מחיר אתם מתפנקים ב: צימר מהמם עם בריכה. רכב שכור, אוכל טעים קנוי שהוא בדיוק מה שאתם אוהבים
כל זה במחיר של שבת דלוחה במלון עם חברות שלך ושלו מהעבר, מכרים ידידים בני דודים ולכו תדעו מי עוד תפגשו שם...ובשביל מה הלכתם? בשביל לפגוש את עצמכם בלבד. לא כך?
צימרים מהממים ביישובים דתייים יש בכל מקום . לא צריך לנסוע שעתיים וחצי בשביל זה...
ויש כאלו שיוצאים לחופש בשביל לנוח...
ולא לארגן אוכל וקניות ופלטה ומיחם וכו

ספרינגית

משתמש מקצוען
ויש כאלו שיוצאים לחופש בשביל לנוח...
ולא לארגן אוכל וקניות ופלטה ומיחם וכו
בכל צימר יש פלטה ומיחם אז לא צריך "לארגן"
אבל ברור שכל אחד לפי סגנונו ונטיותיו
בעיני לקנות אוכל שאני אוהבת ולא מה שהשפים במלון או המנהלים אוהבים - זה קצת עדיף...
וזה לגמרי פינוק להכנס לקנות מה שאנחנו בד"כ לא מפרגנים לעצמינו. לקבל את זה ארוז ומוכן ישר לאוטו...
טרחה מינימלית

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
בכל צימר יש פלטה ומיחם אז לא צריך "לארגן"
אבל ברור שכל אחד לפי סגנונו ונטיותיו
בעיני לקנות אוכל שאני אוהבת ולא מה שהשפים במלון או המנהלים אוהבים - זה קצת עדיף...
וזה לגמרי פינוק להכנס לקנות מה שאנחנו בד"כ לא מפרגנים לעצמינו. לקבל את זה ארוז ומוכן ישר לאוטו...
טרחה מינימלית
לכן כתבתי "ויש כאלו"
בכל דבר יש מעלות וחסרונות וב"ה הבחירה היא מרובה

הכל טוב !!

משתמש פעיל
(פעם זה כן היה . מודה)
באמת יצא לכם באותו מחיר ? אבל הצימרים המפנקים עולים הון !!! וגם אוכל מוכן יוצא עוד כמה מאות טובים...

ספרינגית

משתמש מקצוען
באמת יצא לכם באותו מחיר ? אבל הצימרים המפנקים עולים הון !!! וגם אוכל מוכן יוצא עוד כמה מאות טובים...
לא יכולה לדייק כי בטח המחירים עלו בשנתיים האחרונות שלא נסענו אבל בהשערה גסה- בוודאי
שבת בגלי צאנז/ניר עציון/חפץ חיים. זה באזור 1800-2000 לדעתי יותר
צימר עם בריכה שילמנו באזור ה-700- מקסימום 1000
ואוכל מוכן לשבת לזוג. סה"כ 2 אנשים!! לא עולה הרבה מאות.אגב חברה שלי למשל בישלה 2 רבעים בעצמה כדי לא לשלם על זה כפול כ"אוכל מוכן"...

הכל טוב !!

משתמש פעיל
לא יכולה לדייק כי בטח המחירים עלו בשנתיים האחרונות שלא נסענו אבל בהשערה גסה- בוודאי
שבת בגלי צאנז/ניר עציון/חפץ חיים. זה באזור 1800-2000 לדעתי יותר
צימר עם בריכה שילמנו באזור ה-700- מקסימום 1000
ואוכל מוכן לשבת לזוג. סה"כ 2 אנשים!!
צודקת
אגב חברה שלי למשל בישלה 2 רבעים בעצמה כדי לא לשלם על זה כפול כ"אוכל מוכן"...
חחחח אסור להתחיל עם זה - זה לא יגמר , ימשיך בתפו"א ואורז והלך על נופש המושלם...

ספרינגית

משתמש מקצוען
צודקת

חחחח אסור להתחיל עם זה - זה לא יגמר , ימשיך בתפו"א ואורז והלך על נופש המושלם...
בדיוק על זה התכוונתי בהודעה קודם...
זה כבר לדעתי מוציא את הטעם מהחופש
יש בזה. אם כי מי שיודע לעצור בזמן מרויח
ובכל אופן מבחינתי לשבת בחדר אוכל עם עוד 400 אנשים זה הכי רחוק מחופש... ובטח לא מחופש זוגי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה