התייעצות מלון לזוג לשבת

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני חושבת שהיית בחדר פינתי, בכל קומה יש 2 זוגות חדרים(לפי התשריט של דרכי מילוט... ;) )שמתאימית גם למשפחת ולכן יש דלת ביניהם, בחדר שאני הייתי לא היתה דלת בין חדרים ויתכן שצריך להדגיש בהזמנה (טוב שאת מעלה את הנקודה הזו כי לא חשבתי עליה) . בחדר שאני הייתי(רגיל לגמרי עם נוף לים מהחלון לא בחזית. חדר בסיסי בלי שדרוג) לא היה צפוף כלל. אמנם לא משהו ענק אבל אני לא יכולה להגיד פצפון. אולי כדאי לשאול מראש איזה חדרים יש.
יכול להיות.
אבל הייתי מצפה מבעלי המלון לדאוג לא לאייש את שתי החדרים במקביל.
או לכל הפחות לדאוג לדלת מאד מאד אטומה לרעש.
ובקשר לגודל, בשביל זה קיימת אפשרות של מחירים, אי אפשר לקחת אותו מחיר לחדר קטן ולחדר גדול... או לפחות להודיע על כך מראש, אני אבחר אם בא לי בכל מחיר או לא.

אולי הם הרוויחו באותה שבת עוד אורחים. אבל הם הפסידו קליינט, ואולי גם את הקליינט מהחדר השני.

נערך לאחרונה ב:

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

@דובוניםאני מבינה שאת/ה תולה את הדברים הנ"ל אחד בשני.
אבל למעשה אין קשר.

זה שהמלון חסידי זה ברור, אבל דיברו שהאווירה החסידית נותנת הרגשת נחיתות לליטאים, ועם זה לא הרגשתי בעיה.
עכשיו מובן?

נערך לאחרונה ב:

mitria4567

משתמש פעיל
שלום וברכה
מלון מרגוע בערד, מישהו יכול לדרג?
אשמח לקבל מידע כללי [נקיון,אוכל,אוירה וכו']

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה