מלא נוקיות 208 שצריכים לעבור הכשרה

itapiatu12

משתמש חדש
אהלן חבר'ה ,שמעו סיפור.

קניתי מאיביי כמות גדולה ביותר של נוקיות 208(וגם קצת c2) לבחורים שלומדים אצלי בישיבה(כמה עשרות,הזמנה מרוכזת)

כיוון שהייתי מתכנת בעברי,אני יודע איך מתעסקים עם התפריט(קליל ביותר כמו שאומרים) ולהסיר דברים כמו רדיו,מצלמה וכו'.

הבעייה כמו שכולנו יודעים היא שהעריכה הפשוטה הזאת היא לא מה שתגרום לסים כשר לעבוד בפנים.

בשביל זה יש צורך ביותר מכך,או פריצה שמתבצעת על הסים עצמו,או שינוי imei במכשיר(מה שהבנתי שלא ממש אפשרי בנוקיות,אבל אני מטיל ספק בזה,כי ראיתי כמה מכשירים שה-imei שלהם לא היה זהה ל-imei שמופיע על המדבקה מאחורי הבטרייה).

אני שוקל לקנות קופסת צריבה,השאלה היא,האם יש מישהו שיודע פה איך עושים את זה ומוכן ללמד?(כמובן תמורת סכום כסף)

אם זה היה מכשיר אחד או שניים,לא הייתי מסתבך עם כל החרטא הזה,הבעייה שמדובר בכמה עשרות,וגם מדובר סה"כ בפריצה על הסים,זאת אומרת שאי אפשר להביא את כל הפלאפונים בפעם אחת ולקחת אותם,צריך כל פעם לשלוח בחור בחור..זה קצת לא מתקבל על הדעת.

רוב הבחורים מבדיקה שערכתי הם בגולן רמי לוי וסלקום.

נא ליצור איתי קשר פה או בנייד -0508875114

aeb

משתמש סופר מקצוען
למיטב ידיעתי, הפריצה לסים אינה מצריכה שום פעולה עם המכשיר, ולא קשור לזה קופסת צריבה וזה לא יעזור כלום בנוקיה
הפריצה של הסים צריך לברר אצל מוכרי קווי הסלולר

itapiatu12

משתמש חדש
למיטב ידיעתי, הפריצה לסים אינה מצריכה שום פעולה עם המכשיר, ולא קשור לזה קופסת צריבה וזה לא יעזור כלום בנוקיה
הפריצה של הסים צריך לברר אצל מוכרי קווי הסלולר
יש כל מיני מעבדות לסוגיהם ולמינהם שעושים את זה..לא רק ברגע הקנייה... מבין?

aeb

משתמש סופר מקצוען
אם לא היה ברור, אסכם:
א. ע"מ לשנות את הטלפון עצמו שלא יהיה בו רדיו וכו', יש 2 אופציות: 1. שינוי התפריט בלבד כפי שכתבת, החיסכון שלו הוא שיש לזה כמה קומבינות לעקיפה, וגם זה קל מאוד לחבר למחשב ולשנות אותו בחזרה. 2. צריבה של גירסה כשרה, וכל עוד שלא יצרבו בחזרה את הגירסה הלא כשרה, לא יעזור להחזיר את התפריט הלא כשר. אגב, צריבה זו לא מצריכה קופסא.
ב. לאפשר לו לפעול עם סים כשר- אין באמת דרך לפרוץ את המכשיר כדי שיוכל לפעול עם סים כשר, גם לא עם קופסת צריבה, והפריצה היא רק על הסים.
אולי כעת זה ברור יותר.

נערך לאחרונה ב:

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
אם לא היה ברור, אסכם:
א. ע"מ לשנות את הטלפון עצמו שלא יהיה בו רדיו וכו', יש 2 אופציות: 1. שינוי התפריט בלבד כפי שכתבת, החיסכון שלו הוא שיש לזה כמה קומבינות לעקיפה, וגם זה קל מאוד לחבר למחשב ולשנות אותו בחזרה. 2. צריבה של גירסה כשרה, וכל עוד שלא יצרבו בחזרה את הגירסה הלא כשרה, לא יעזור להחזיר את התפריט הלא כשר. אגב, צריבה זו לא מצריכה קופסא.
ב. לאפשר לו לפעול עם סים כשר- אין באמת דרך לפרוץ את המכשיר כדי שיוכל לפעול עם סים כשר, גם לא עם קופסת צריבה, והפריצה היא רק על הסים.
אולי כעת זה ברור יותר.
יש לך טעות
בנוקיה 208 כן צריך קופסה כדי לצרוב גירסה כשרה.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אהלן חבר'ה ,שמעו סיפור.

קניתי מאיביי כמות גדולה ביותר של נוקיות 208(וגם קצת c2) לבחורים שלומדים אצלי בישיבה(כמה עשרות,הזמנה מרוכזת)

כיוון שהייתי מתכנת בעברי,אני יודע איך מתעסקים עם התפריט(קליל ביותר כמו שאומרים) ולהסיר דברים כמו רדיו,מצלמה וכו'.

הבעייה כמו שכולנו יודעים היא שהעריכה הפשוטה הזאת היא לא מה שתגרום לסים כשר לעבוד בפנים.

בשביל זה יש צורך ביותר מכך,או פריצה שמתבצעת על הסים עצמו,או שינוי imei במכשיר(מה שהבנתי שלא ממש אפשרי בנוקיות,אבל אני מטיל ספק בזה,כי ראיתי כמה מכשירים שה-imei שלהם לא היה זהה ל-imei שמופיע על המדבקה מאחורי הבטרייה).

אני שוקל לקנות קופסת צריבה,השאלה היא,האם יש מישהו שיודע פה איך עושים את זה ומוכן ללמד?(כמובן תמורת סכום כסף)

אם זה היה מכשיר אחד או שניים,לא הייתי מסתבך עם כל החרטא הזה,הבעייה שמדובר בכמה עשרות,וגם מדובר סה"כ בפריצה על הסים,זאת אומרת שאי אפשר להביא את כל הפלאפונים בפעם אחת ולקחת אותם,צריך כל פעם לשלוח בחור בחור..זה קצת לא מתקבל על הדעת.

רוב הבחורים מבדיקה שערכתי הם בגולן רמי לוי וסלקום.

נא ליצור איתי קשר פה או בנייד -0508875114

נכון להיום (וכפי שפורסם בכמה פורומים כאן) אין צורך בשום פריצה לפלאפון ולרמי לוי וכן לגולן טלקום ניתן בקלות לפתוח שוב אחר חסימתו.

שאלה אגבית:

קנית בבת אחת קניה של עשרות מכשירים ?
לגבי המכס האם חייבו אותך לשלם ?
ואם לא מאיזה כמות מחייבים ?
ואם מפצלים את הקניה ?

זבון וזבין

משתמש מקצוען
משחררים סים נעול

רק בפעם הראשונה...

מתקשרים (ממכשיר אחר המחובר לגולן) לשירות הלקוחות שלהם ואומרים להם שהקו נחסם היות שהסים הונח בטעות במכשיר לא כשר,
‏(משום אל תרבה... לא צריך [ואסור] להוסיף שהטעות עדיין ממשיכה )
ובד"כ משחררים מיד (לפעמים יכולים להכשיל בשקר ולשאול אם עכשיו זה כבר במכשיר כשר,
ודע מה שתשיב...)
אך אסור להוציא את הסים אח"כ למכשיר אחר (חוץ מכשר) כי שחרור זה הוא חד פעמי.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
בגולן פעם שניה נחסם לגמרי וצריך סים חדש. עולה כ20 שח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה