דרוש מידע מכת זבובים. מה עושים?

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

YRN

משתמש מקצוען
איך תולים שקיות מים?
באלו שקיות השתמשת?
איך תלית אותן?
שקיות סנדוויץ פשוטות, מלאות במים פשוטים. קשרתי כל שקית עם גומייה וכך נוצר לי מין מתלה,
תליתי כמה ברחבי הסלון והמטבח, וליהודים היתה אורה.
המראה לא אסטטי, מודה. אבל המראה של הזבובים יחד עם עוד כמה זוגות ידיים מנפנפות ופרצופים זועמים, אסטטי עוד פחות:)

נערך לאחרונה ב:

שלג קל

משתמש מקצוען
שוב מכת זבובים במודיעין עילית.
בבית, בבית הכנסת.
לגמרי,
חשבתי זה אולי קשור לזה:
כוחות הנדסה, צה״ל ומג"ב הרסו הלילה בכפר ערורה שבחטיבת בנימין את ביתו של צלאח ערורי, סגן ראש הלשכה המדינית והאחראי על פעילות ארגון הטרור חמאס ביהודה ושומרון.

פרוזדור

משתמש חדש
מה זה אומר פתיחה מלאה
מלמטה?
אם כן אי אפשר לשפוך חומר חזק בתוכו?

שירוNET

משתמש רשום
שמעתי שבגלל שהרבה אתרי בנייה נותרו ללא עובדים, העבודה נעצרה באמצע ונשארו שם מקומות מלאים במים (אין לי מושג למה באתרי בניה יש הרבה מים גלויים, אבל כך שמעתי) מה שקורה זה שהרבה זבובים נמשכים לשם, ולכן מכת הזבובים שוב באה לפתחינו...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שמעתי שבגלל שהרבה אתרי בנייה נותרו ללא עובדים, העבודה נעצרה באמצע ונשארו שם מקומות מלאים במים (אין לי מושג למה באתרי בניה יש הרבה מים גלויים, אבל כך שמעתי) מה שקורה זה שהרבה זבובים נמשכים לשם, ולכן מכת הזבובים שוב באה לפתחינו...
ראיתי על זה בעיתון יתד (אולי ביום ראשון) נ. קצין.
לגבי יתושים בגלל מים באתר בניה, (משתמשים להכנת חומרים שונים כמו מלט ושתיה, ובדרך כלל הם מטפטפים)
לגבי זבובים יש טענה שבגלל זעע הקרקע.
ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה