התייעצות מכתב מעורך דין

מצב
הנושא נעול.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אני פתאום חושב על זה שיש כאן מישהי שנמצאת במצוקה כשנוחת עליה איום מעו"ד ע"ס 8000 ש"ח ורוצה לקבל עצות וידיעות מהציבור כאן בפרוג מה לעשות.
כמובן שזאת האחריות שלה אם ואיך לקבל את העצות, אבל בכל זאת עדיין נראה לי שכדאי לחשוב על זה לפני שאנחנו עונים ונותנים עצות....
אולי כדאי שכל אחד יציין מאיפה הידע שלו, האם - מנסיון/ידע אישי/תחום העיסוק/עצה מהראש/עצה מהבטן וכו'.
ומכיון שכתבתי כמה תגובות בנסיון לעזור לפי מיטב ידיעתי בלבד וללא אחריות אהיה הראשון ואציין שזה מידע אישי לא מקצועי אבל בהחלט ידע ואם מישהו מתעניין הידע לא מגיע כי אי פעם תבעתי תביעות ספאם

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממה שזכור לי אפשר לתבוע ללא הוכחת כל נזק.

תתייעצי עם עו"ד.
לצערי, כנפגע כמו כולם מאין סוף ספאם ועוד מכאלו שעושים כסף על מכירת מיילים, דעתי האישית שכשיש כזה חוק ועדיין אנשים מסתכנים ושולחים אז הם מפקירים את הכסף וטיפש מי שלא מתכופף ואוסף.

ועדיין מעדיף להיות טיפש מלחיות על טיפשותם של מסתכנים.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נשמע שלוקח לך כמה שעות טובות ללחוץ הסר
להסיר כל יום 8 מפרסמים שונים?

אני פשוט הסברתי לחברת הדיוור בצורה מאוד פשוטה שאם ישלחו אלי דיוור ללא הסכמה מפורשת מראש (באמצעות 'יבוא' רשימות תפוצה קנויות) אני אאלץ לדווח על כתובת ה-IP של הדומיין שלהם כספאם במאגרי מידע בינלאומיים, דבר שיפגע ביכולות הדיוור שלהם.
מאז יש שקט מבורך

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נשמע שלוקח לך כמה שעות טובות ללחוץ הסר
אם יש הסר
אם
אז זה בהחלט יכול לקחת זמן אם נכפיל את זה בכמה ביום
לך אולי יש זמן וסבלנות והכלה לתופעה
לי אין.

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
בלי קשר לפותחת האשכול כי לא ידוע לי כל הפרטים

אני מקבלת באופן תדיר מיילים שיווקיים שמעולם לא נרשמתי/לא רכשתי/לא יצרתי איתם קשר
מעולם!
זה לא חוקי בעליל.
והגיע הזמן לעצור את זה.
גם בשביל פרנסה-יש דרכים.
ויש חוק.
אני מכירה את המיילים של פותחת האשכול. הם חמודים, מועילים ונשלחים אחת ל….
היא רק בקשה כאן עיצה אגב, ולא התנפלות או ביקורת על בעלי עסקים שמפרסמים ללקוחות שלהם פרסומים מקובלים.
( שוב כמובן שאין שום לגיטימציה לקנות ולסחור ברשימות תפוצה או לפתוח כל פעם מיילאחר ולשלוח ממנו)
כאן באמת מדובר בבעלת עסק חוקי יצירתי ומועיל.

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
להסיר כל יום 8 מפרסמים שונים?

אני פשוט הסברתי לחברת הדיוור בצורה מאוד פשוטה שאם ישלחו אלי דיוור ללא הסכמה מפורשת מראש (באמצעות 'יבוא' רשימות תפוצה קנויות) אני אאלץ לדווח על כתובת ה-IP של הדומיין שלהם כספאם במאגרי מידע בינלאומיים, דבר שיפגע ביכולות הדיוור שלהם.
מאז יש שקט מבורך
אני גם עשיתי משהו בסגנון לחברת דיוור מסוימת שבכל יום קיבלתי מהם הצפה של חברות חדשות.
הבעיה שחסמו אותי לגמרי ועכשיו אני גם לא מקבלת דיוורים שנרשמתי אליהם בכוונה תחילה.

ארט בראש

משתמש פעיל
אולי הכל ענין של תפיסה- אני מזמן לא חושבת שתיבת המייל זו כספת אישית..
ומי שרוצה משהו דומה שיפתח מייל סודי. נכון לא נעים לקבל הרבה מילים אבל גם בתיבת הדואר בחדר מדרגות
יש כמות לא מבוטלת של ניירת, חלקה הגדול הולך לפח. אז מה? אני אבדוק אם יש חוק ואלך לתבוע?
יש כאן תגובות שאולי נותנות כיוון לתבוע. אני יודעת מקרוב על מישהי שנתבעה באלפים, מאדם שהוא וחברו העו"ד נתנו יד ביד לאסוף מיילים שקיבלו ולתבוע. כואב הלב שזו פרנסתם. לא ברור איך הם מסוגלים להשתמש בכסף הזה , שיושב על כאב לב וצער גדול. (עסקנים עזרו והסכום קצת ירד, כנראה התובעים הצדיקים היו עסוקים בטרף הבא.)
בהחלט חשוב להעלות למודעות את הנושא- לבעלי עסקים לדעת שזו בעיה חוקית וכן להבין שלא נעים לקבל עשרות מיילים אבל מכאן ועד לתבוע.. צריך לחזק את העסקים משלנו גם אם טעו - וח"ו מלחשוב על תביעה-
"..יפרנסנו בהיתר ולא באיסור! וברכת ה' היא תעשיר"

שואל לעניין

משתמש פעיל
באמת כואב הלב על מי שבטעות שלחה מייל בלי בקשה,
גם אם זה מעצבן אותי, לא חושב שמגיע לה עונש כזה, ובטח שלמקבל המייל לא מגיע פיצוי כזה

אבל,
הרציונל מאחורי החוק הוא מה שנקרא "תקנת השוק"
יש פה תיקון לרבים, וחינוך לצורת תקשורת מסויימת, שדורשת הסכמה של 2 הצדדים,
הכוונה ומטרת החוק היא שיהיה לאנשים תמריץ לתבוע, ואז הנורמה תשתנה, ויזהרו לא לשלוח סתם.
התוצאה הזו תושג רק אחרי שיהיו כמה XXXX שיעשו קופה וכמה מסכנים שיבכו....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה