מידע שימושי מכשיר להכנת חלב שקדים מאל"ף ועד תי"ו

טיפים

משתמש מקצוען
למישהו יש ניסיון עם מכשיר שמכניסים בו שקדים מצד אחד
ומהצד השני יוצא חלב שקדים צלול (כן, יש דבר כזה...)

LEVAVOT

משתמש פעיל
מניסיון של הכנה, לא צריך מכשיר יותר ממעבד מזון איכותי.
אני משתמשת במעבד מזון של בראון, מספר דקות של ערבול שקדים + מים,
סינון עם בד והחלב מוכן.
חושבת שאם יש מכשיר הניקוי שלו מהשאריות של השקדים אמור להיות יותר מעצבן מכיבוס של הבד...
כמובן שלא התנסיתי בכזה מכשיר.

טיפים

משתמש מקצוען
בכל-אופן אם משתמשים בזה על בסיס קבוע זה טיפה מסובך...
בנוסף יתכן שהמכשיר ממצה יותר את השקדים,
אשמח גם לשמוע על ניקוי המכשיר .

מה שבטוח

משתמש פעיל
מסתמא נינג'ה עושה את העבודה
וניקוי-מכניסים לבלנדר/מעבד מזון מים עם סבון ומפעילים כמה שניות. שוטפים במים ויוצא מבריק.

שלולית

משתמש מקצוען
משתפת בשביל מי שמענין אותו:
יש דרך נוספת להכין חלב שקדים - פשוט מערבבים עם בלנדר מקל - מים, חמאת שקים, ועוד דברים להוסיף טעם: וניל / מיץ טבעי / אולי קצת סוכר. יוצא טעים.
אני הכנתי באופן הזה בשביל תינוקת, שלא טוב לה מטרנה. ומה שגיליתי לאחרונה, שאפשר בשבילה גם בדרך פשוטה יותר - אני פשוט מכניסה לתוך בקבוק מים כמה כפות של חמאת שקדים, דיסה, ומערבבת. היא שותה את זה ברצון ברוך השם. (כשהיא עייפה ורוצה למצוץ ולהרגע. ביום היא לא רוצה, כך שכנראה שהטעם אכן לא משהו)
כותבת כאן בשביל מי שתקועה בין מטרנה חלבית לצמחית. זה פתרון פשוט וזמין.

פלוס-מינוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה מס
משתפת בשביל מי שמענין אותו:
יש דרך נוספת להכין חלב שקדים - פשוט מערבבים עם בלנדר מקל - מים, חמאת שקים, ועוד דברים להוסיף טעם: וניל / מיץ טבעי / אולי קצת סוכר. יוצא טעים.
אני הכנתי באופן הזה בשביל תינוקת, שלא טוב לה מטרנה. ומה שגיליתי לאחרונה, שאפשר בשבילה גם בדרך פשוטה יותר - אני פשוט מכניסה לתוך בקבוק מים כמה כפות של חמאת שקדים, דיסה, ומערבבת. היא שותה את זה ברצון ברוך השם. (כשהיא עייפה ורוצה למצוץ ולהרגע. ביום היא לא רוצה, כך שכנראה שהטעם אכן לא משהו)
כותבת כאן בשביל מי שתקועה בין מטרנה חלבית לצמחית. זה פתרון פשוט וזמין.
וכן ממש.
אין בזה את הויטמינים והמינרלים הדרושים לתינוק.
כמו שהיה בסיפור של רמדיה בעבר.

שלולית

משתמש מקצוען
זה מסוכן ממש.
אין בזה את הויטמינים והמינרלים הדרושים לתינוק.
כמו שהיה בסיפור של רמדיה בעבר.
בגדול שקדיה היא דבר מזין
אבל ההערה שלך חשובה. את צודקת, זה לא מותאם כדי לספק כל מה שצריך.
במקרה שלי, זו תינוקת שכבר צורכת אוכל רגיל לאורך היום, ורק צריכה ללילה יותר מאשר מים.
בכל אופן, תודה!

טיפים

משתמש מקצוען
קבלו את המכשיר
אם זה כמו שזה נראה בסרטון זה פנטסטי...
שימו לב שאין שאריות, הכל הופך לחלב
הבעיה 'היחידה' שזה עולה כמה אלפי שקלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה