התייעצות מכרו לי טלפון לא תקין

• פותח הנושא STBW
  • פורסם בתאריך

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הזמנתי פלפון שיאומי S1+
בחנות המפרסמת את עצמה באזורים החרדיים
הזמנתי במשלוח עד הבית
אך קיבלתי טלפון לא תקין - כמובן שכאשר שראיתי שהוא לא תקין הפסקתי מייד להשתמש בו
כשהתקשרתי לחנות ענו לי אך מששמעו את התלונה ניתקו לי מיד את הטלפון - ככה כמה פעמים
באתי לחנות - אך התירוץ שלהם היה מכיון שהורדתי את המדבקה מהמסך חאינם יכולים להחזיר לי את הכסף

למשיהו יש מושג מה עושים בכזה מצב??

אגב, בשעה שהייתי בחנות היו שם עוד כמה אנשים עם טלפונים שלא עובדים להם כמו שצריך וגם הם לא קיבלו שירות

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
ראשית מכאן נלמד כולם שלא כדאי לקנות מוצרים ובפרט כמו טלפון דרך הטלפון
דבר שני תנסה להתקשר בצורה אנונימית לקנות מוצר ותקליט את השיחה ותשאל בשיחה אם המכשיר לא תקין
ודאי שיגידו שמחליפים ויש אחריות בלה.. בלה..
ואז תגיד להם קניתי וכו
מכל מקום יש את החוק להגנת הצרכן אין להם לאן להתחמק

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אני לא מכיר ולא מתערב במקרה הספציפי
בכו"א אין מצווה לרוץ דבר ראשון למועצה לצרכנות אפשר לנסות דבר ראשון בדרכים עדינות יותר
צריך לזכור "ואהבת לרעך כמוך וכו' "
נראה שניסו דרכים עדינות:
כשהתקשרתי לחנות ענו לי אך מששמעו את התלונה ניתקו לי מיד את הטלפון - ככה כמה פעמים
באתי לחנות - אך התירוץ שלהם היה מכיון שהורדתי את המדבקה מהמסך חאינם יכולים להחזיר לי את הכסף.
אגב, בשעה שהייתי בחנות היו שם עוד כמה אנשים עם טלפונים שלא עובדים להם כמו שצריך וגם הם לא קיבלו שירות

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
לשם הידיעה, תביעת דיבה זה גם על אמת?
לא, ובתנאי שהאמת היא מוסכמת על כל מי שישמע את 2 הצדדים....
אם לא החוק הזה היינו מוצפים בהכפשות של כל בעל עסק על כל מתחריו...
יש גם חוק שחובה להביא את תגובת הצד שנטען כנגדו-
לכן אנחנו מוכרחים לשמוע את כל בדותות המשטרה וכו'

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
המועצה לצרכנות בעצם יסבירו לכם כיצד עליכם לפעול [אם הצדק איתכם] ואיך להגיש תביעה,
זה לא גוף אכיפה, זה גוף שעוזר לכם לדעת האם יש עילה לתביעה!
וברגע שיאשרו לכם, תפנו למו"צ ואם יאשר תוכלו להגיש תביעה..

A052

משתמש סופר מקצוען
רק מציין, ע"פ חוק, מוצר פגום אפשר להחזיר גם אחרי שימוש.
תבואו שוב לחנות ותדברו בנעימות תקיפה (אולי תבואו עם מכר שיודע לדבר טוב) ותסבירו מה החוק במקרה כזה, ואז אם אכן הם לא יסכימו להחזיר את התשלום במלואו (אין עמלת ביטול עיסקה במוצר פגום) תאמרו להם שאתם פונים, ואכן תפנו למועצה לצרכנות.

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הלכנו לחנות
דיברו איתנו בצורה ממש מכוערת
כמו תעופו לי מהעיניים ותסתלקו מכאן
או למה באת עכשיו מחר יבוא המנהל או הוא היה כאן בדיוק לפני שבאת ועוד כהנה

לפי שאלת רב נהגנו ופנינו להגנת הצרכן
לא נראה שזה יעיל
כפרה על הכסף....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה