רעיון להשקעה מכרה זהב באתיופיה של משקיעים חרדים מהארץ

D

Deleted member 107321

אורח

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שמעתי על זה
אני לא יודע כעת כמה התשואה המובטחת (לזכרוני ההצעות להשקעה היו בהלוואות עם ריבית גבוהה מאוד)

אבל, זה מסוג ההשקעות שיש שתי סיבות להיכנס אליהן
או כי את נואשת ואין לך שום אפשרות אחרת להגיע למטרות שלך, ולכן לא איכפת לך מאובדן הכסף.
או כי זה כסף מיותר יחסית ולכן לא איכפת לך מאובדן הכסף.

מלבד מקרים אלו, גם כאשר האנשים אמינים ואין רמאויות (ולא שבאמת יש לך דרך לוודא את זה, אני אומר על דרך ''לו יהי''), אין סיבה ללכת על השקעות מהסוג הזה

lizi_g

משתמש פעיל
ראשית הם פונים לחרדים כי הם חרדים.
בנוסף לא נראה לי שזה במכוון ובנוסף זה בלי פרסום כך שזה חבר מביא חבר ולכך מטבע הדברים יהיו רק אינטראקציות עם המיגזר שלנו.
מישהו יכול לשפוך מידע?
חוץ מלכתוב דברים כלליים.
כי מקצת שאני מכיר הם לגמרי אמינים והוגנים ברמה האישית [והרבה מעבר...].
וכמו שכתב כאן מישהו לפני בנוגע למרצדס שלו.
אז זהו שאין להם רכבי פאר או משרדים במגדלי השן.

112123

משתמש מקצוען
אם משהו מחפש להשקיע....
אני בשלבי פיתוח מתקדמים של מכונת כביסה שבלחיצת כפתור הופכת לתנור ובשעות הפנאי היא מדפסת לייזר חסכונית או מדיח כלים (תלוי בדגם)
תשואה גבוהה
המפעל ממוקם במדינת להד"מ
מעניין כמה יקחו את זה ברצינות:unsure:
כי במגזר שלנו השקיעו גם בדברים הזויים יותר

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד
אני כבר נכוותי לפני כמה שנים
ואני מזהיר אחרים לא לעשות א"ז
אפילו אם יש כל הוכחות וכו'
יש פאנצרים בדרך וכו'
פתאום יש מלחמת אחים וכוד'

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מישהו שמע על זה? זה אמין?
אני נוטה להאמין שהאדם הזה מתכוון להצליח. השאלה אם זה באמת יקרה.
תבררי מה הבטחונות לכסף שלך.
ותבררי גם למה הם לא מימשו את אותם ביטחונות כדי להשקיע [במידה והוא ממשכן לך דירות בטבריה - למה הוא לא מכר אותם בשביל ההשקעה...]
בכל מקרה יש דברים בטוחים יותר לעשות.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רבים רבים מהציבור החרדי השקיעו שם, אבל לאו דווקא מחכמת ההמונים כמו שפשוט הלחץ להשיג כסף קל, + חוסר המודעות והאמון לאדם באשר הוא נראה כמונו, בציבור שלנו הוא מנוע אדיר לגיוס כספים.
נכון שהפרויקט הנ"ל לא מפרסם אבל הוא מעסיק מספיק אנשים שיודעים למי לפנות
הלווי הרבני - ממה שיודע לי יש רב מוכר מאוד שמתעסק בפן ההלכתי של העניין (ריבית), ויש עוד רב שתומך אבל אני ממש לא בטוח שזה מחמת שהרב הוא ברוקר להשקעות, ס"ה מהאמינות הבלתי מעוררת של האדם שעומד בבעלותו המפעל הזה.
ואכן האיש אמין ביותר ובודאי שאין מטרתו חלילה להכשיל אברכים בלצאת לעבוד, אבל בהחלט כמ"ש למעלה יכולים להיות תקלות הרי אסון ללא אשמה ספציפית על גייס הכספים

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הרוצה לשקר ירחיק עדותו. כך קבעו לנו חז"ל
...

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מכרה זהב באתיופיה של משקיעים חרדים מהארץ נשמע בדיוק חסר היגיון כמו מכרה זהב בארץ של משקיעים חרדים מאתיופיה איך שאני לא מסדר את המשפט הזה זה לא יישמע הגיוני
הדבר היחיד שאפשר להגיד על ה'השקעה' הזאת שזה נשמע כמו כמה אתיופים שרוצים לכרות זהב מכיסים של חרדים בארץ:cool::cool::cool:

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה