קורונה מכירים תינוקות שהיו חולים בקורונה? כנסו---

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הבת שלי בת שנה
כל פעם שהיה לה חום, הייתי הולכת כמו חרדתית לבדוק אותה לקורונה
ויום אחכ, שן
אז הפסקתי.

תמי פריימן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
את הבן שלי אבחנו בגיל ממש קטן בגלל חום של 38
נשארנו לאשפוז כמעט שבוע- לא ידעו מזה קורונה אצל תינוקים. ב''ה היום יודעים ויותר קל.
היה לו שילשולים וסטורציה תקינה אך לא רציפה
תודה לה' עבר את זה בשלום
תהני

senorita

משתמש פעיל
זה שהוא נחשף עוד ממש לא אומר שהוא נדבק,בעלי ואני היינו עם קורונה, כל אחד בזמן אחר, בדקנו את הילדים גם כשלי היה וגם כשלבעלי והם יצאו שליליים(בני 5,3,1)
מצד שני מה שכתבולך שאולי כן כדאי לבדוק בשביל הרוגע בחורף, אני מתחברת לזה בתור אחת שהיה לה
מה יעזור לי לבדוק?
ואם יצא שלילי? התשובה תהיה נכונה לאותו יום בלבד....

חחח

משתמש סופר מקצוען
גיל?
אני מבינה שזה נע מבלי תסמינים בכלל....ןעד....
בדיוק. גם אצל תינוקות הכל יכול להיות. אם כי כפי מה שיודעים כרגע יש בהם אחוז א סימפטומים גבוה.
ולשאלתך, הבת שלי, שנה וארבע, היינו בבידוד בגלל חולה מאומת. ערב אחד היה נדמה לי שיש לה מעט חום, מדדתי ואכן החום מעט עלה. לא משהו רציני. נתתי לה נובימול והחום ירד. ביום שלמחרת- במשך היום לא היה חום. בערב שוב עלה קצת וזהו. יותר לא נצפו שום תופעות. ב"ה!!!
אגב, בעלי שגם טיפל בה כשהייתה עם הקורונה לא נדבק ממנה. גם לא הבת השניה (3) למרות שהן אכלו מאותה כפית לפני שידעתי שהקטנה חיובית. למרות הקרבה -שניהם לא נדבקו.

זהבי 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
התינוקת שלי.
היה לה חום , שילשולים והקאות
ומאז היא חלשה מאד
ישנה המון שעות בעילפון
בת כמה היא?
שלי בת שבועיים וחצי, בערך אלו היו התסמינים
במשך כמעט יום הייתה נראית בעילפון, הקיאה
העיניים שלה היו קצת אדומות (דומעות כאלו)
הייתה חלשה מאוד מאוד, ישנה כל היום ולא רצתה לאכול
התאוששה יום אח"כ ב"ה, רק קצת משתעלת

אבל מברור שערכתי בקופ"ח,
תינוקות בגיל זה בד"כ ללא תסמינים
ועוברים את זה ממש בקלות

senorita

משתמש פעיל
בדיוק. גם אצל תינוקות הכל יכול להיות. אם כי כפי מה שיודעים כרגע יש בהם אחוז א סימפטומים גבוה.
ולשאלתך, הבת שלי, שנה וארבע, היינו בבידוד בגלל חולה מאומת. ערב אחד היה נדמה לי שיש לה מעט חום, מדדתי ואכן החום מעט עלה. לא משהו רציני. נתתי לה נובימול והחום ירד. ביום שלמחרת- במשך היום לא היה חום. בערב שוב עלה קצת וזהו. יותר לא נצפו שום תופעות. ב"ה!!!
אגב, בעלי שגם טיפל בה כשהייתה עם הקורונה לא נדבק ממנה. גם לא הבת השניה (3) למרות שהן אכלו מאותה כפית לפני שידעתי שהקטנה חיובית. למרות הקרבה -שניהם לא נדבקו.
מה זה חום לא רציני?
סליחה על החפירות אבל מי שעבר את החששות האלו יבין אותי....
בתקווה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
מה זה חום לא רציני?
בתקווה.
38.6. ואני יודעת שבעיקרון זה נקרא חום גבוה אבל יחסית אליה זה ממש לא רציני.
כשהיא באמת לא מרגישה טוב החום מתחיל 39.2. ולכן יחסית אליה זה לא היה רציני. גם ירד לה ממש בקלות-עם נובימול שברגיל היא צריכה נורופן במינון גבוה.

תמי פריימן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בתקווה.

כשגילו אצלינו היה הסטריה בארץ התינוק הראשון שנדבק.
ב''ה אנחנו אחרי.

מה שאמרו לי אז בתקווה שעדיין רלוונטי מפורים היה הרבה הנקה והרבה הרבה ידים - שהתינוק יקבל כח נוגדנים ממך.

חשוב שתאכלי טוב תשני חזק ותהיי רגועה עד כמה שניתן.

מתפללת שתעברו את זה בשלום רק שמחות ונחת

חחח

משתמש סופר מקצוען
איך ידעת? בגלל החום? או שנבדקה?
ברור נבדקה.
לגדולה שלי היה חום בתקופת הבידוד ולמרות זאת היא יצאה ארבעה ימים אחרי החום שלילית. כנ"ל אחיינית שלי.
מרוב שרצינו כבר שכולם יהיו אחרי היה ברור לנו שזה זה ושכחנו שיש עוד סיבות לחום אצל ילדים :)

יודית 121

משתמש מקצוען
הבן שלי בן חצי שנה חולה קורונה.
בהתחלה היה חום יומיים שלוש, אחרי שבוע וחצי התחילו שיעולים נוראים שלא הפסיקו עד עצם הרגע הזה.
וגם אצלנו הבדיקה בכלל לא כאבה לו הוא ישן ורק זז מעט. נראה לי כי הכל קטן אצלהם לא נכנסים לעומק.
ממליצה לך לבדוק הספק הוא הכי קשה ומדאיג.

senorita

משתמש פעיל
כשגילו אצלינו היה הסטריה בארץ התינוק הראשון שנדבק.
ב''ה אנחנו אחרי.

מה שאמרו לי אז בתקווה שעדיין רלוונטי מפורים היה הרבה הנקה והרבה הרבה ידים - שהתינוק יקבל כח נוגדנים ממך.

חשוב שתאכלי טוב תשני חזק ותהיי רגועה עד כמה שניתן.

מתפללת שתעברו את זה בשלום רק שמחות ונחת
תודה רבה ורפו"ש לכל עמ"י.
מאוד מענין אותי הענין הזה...
אני הייתי חולה עוד לפני שנולד (גם בין הראשונים, היה לנו מספר, מיד אחרי פורים.)
איך מענין אותי לדעת אם הנוגדנים עברו אליוהרופא אמר לי שמתייחסים אליו כאחד רגיל שלא היה חולה.
ובאמת מענין אם הנקה עוזרת כאן(רק יונק כרגע..)

חדשה 93

משתמש מקצוען
הבן שלי, תינוק בן חצי שנה נחשף לחולת קורונה
מהם התסמינים בתינוקות ? כיצד זה מתבטא?
אנחנו מבודדים אותו ולא ממש רוצים לעשות לו בדיקה בגלל שהוא קטן וממילא צריך להשלים בידוד
אבל היינו רוצים לדעת מה בד"כ עובר על תינוקות שנדבקו?

הבת שלי בת חודש נדבקה (כנראה מחמותי שהחזיקה אותה) אני שלילית....
בערך שבוע וחצי היתה מאוד מאוד לא רגועה בכתה הרבה, כמעט לא ישנה, ואחרי דקה וחצי של אכילה לא הסכימה להמשיך... (גם בהנקה וגם מבקבוק)
לא כ"כ יודעת מה באמת היה לה, ואולי זה בכלל כריזה סטנדרטית של תינוקות בלי קשר לקורונה, עכשיו היא מסיימת את ה10 ימים מהבדיקה, והיום היה נראה לי שהיא יותר רגועה...

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
זה נראה שיש המון תינוקות חיוביים למרות הטענה שילדים כמעט ולא נדבקים. מישהו יכול לפרט יותר?

chaia

משתמש מקצוען
זה נראה שיש המון תינוקות חיוביים למרות הטענה שילדים כמעט ולא נדבקים. מישהו יכול לפרט יותר?
אצל תינוקות וילדים בד"כ אין תסמינים לכן ניתן בד"כ לגלות את הקורונה רק ע"י הבדיקה.
זה מה שרופאת הילדים הסבירה לי

רמזור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מכירה תינוק דאון שהיה חולה
עבר ב"ה ללא שום תסמין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה