מכירים סוכן נסיעות שמתמחה בטיסות לארה"ב?

אביגרפי

משתמש רשום
שולמית מחברת דיזנהאוז, מחירים מצויינים ושירות מקסים.

052-8391085

בהצלחה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
חיים טירר 054-4450950

שירות, אמינות, מחירים נוחים.

נילס

משתמש רשום
תודה, אבדוק טלפונית בבוקר

אם יש עוד המלצות, אשמח.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש מומחה לטיסות לניו יורק (ובגדול רק לניו יורק, אבל אם אתם רוצים טיסות לניו יורק ומשם הלאה וכו', נראה לי שהוא גם הכתובת. )
אפרים קמיסר
054-5235770

קניתי דרכו כמה פעמים ונהנתי מאוד!

צילה

משתמש רשום
שוורץ מאשדוד אמין ביותר , קונים אצלו מכל רחבי הארץ
08-8558440

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 2OR;618128:
יש מומחה לטיסות לניו יורק (ובגדול רק לניו יורק, אבל אם אתם רוצים טיסות לניו יורק ומשם הלאה וכו', נראה לי שהוא גם הכתובת. )
אפרים קמיסר
054-5235770

קניתי דרכו כמה פעמים ונהנתי מאוד!
גם אני ממליצה!
כמה פעמים קניתי ממנו ולא היו שום בעיות!
בניגוד לחברותי שהיו להם כמה בעיות עם סוכנים אחרים- לא כרטסו להם את הכרטיס ועוד שאר בעיות מבעיות שונות....

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שיר770;618683:
גם אני ממליצה!
כמה פעמים קניתי ממנו ולא היו שום בעיות!
בניגוד לחברותי שהיו להם כמה בעיות עם סוכנים אחרים- לא כרטסו להם את הכרטיס ועוד שאר בעיות מבעיות שונות....

כנ"ל.
יש לו גם אתר: http://onlyny.co.il.

בהצלחה.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כמה סוכנים שכתבתם כאן הם סוכני משנה של "לכיש טורס" שזו רשת ארצית, משהו כמו 12 או 13 סניפים, אחד הסניפים הראשיים שלהם הוא "עקיבא לכיש טורס" בבני ברק,

הסיבה שיש להם מחירים מאד טובים לארה"ב היא שע"י שהם מעצמה גדולה כזו הם מתארגנים ורוכשים במרוכז אלפי מקומות לארה"ב באל-על ובחברות נוספות לחגים ובמהלך החגים, במחירים מוזלים ובתאריכים מאד נוחים.

אנו נוסעים אתם כמעט כל שנה ומאד מרוצים.

שמעתי שהשנה הם עורכים הגרלה בין הנוסעים על החזר מלא של דמי הכרטיס,

האמת שגם בלי ההגרלה תכננתי לקנות שם, אך כמובן שאשמח לקבל את כספי בחזרה :) :p

הטלפון שלהם הוא: 03-5776000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה