דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@bnoya @עוגת בוקר
תודה על התשובות המפורטות
עוד שאלה בתור מתחילה איפה הכי שווה גם מבחינת שכר וגם מבינת עבודה
להתחיל?
אני מאד שרותית פחות מכירתית

bnoya

משתמש מקצוען
@bnoya @עוגת בוקר
תודה על התשובות המפורטות
להתחיל?
במקום שבו יש לך הכי הרבה אופציות להתפתח ולהתקדם
אם את רוצה ללכת על כיוון של חברות ביטוח, בחברות ביטוח גדולות קשה יותר להתקדם, מתחילים למטה ומתקדמים לאט לאט, השכר בהתאם וזה מינימום 8 שעות עד כמה שאני יודעת. מי שנמצא שם בעמדה בכירה לא כ"כ מהר עוזב ולכן אין שם הרבה משרות פנויות.
לעומת זאת בבתי השקעות קטנים אפשר לצמוח במהירות, יצא לי לדבר השבוע עם בחורה בת 25 שהתחילה לפני 3 שנים באנליסט במשרה הכי הכי פשוטה שם של תפעול בסיסי והיום היא מפקחת.. מי שטובה יכולה להתפתח במקומות כאלה במהירות. תלוי כמובן אם אופי המשרה מתאים לך מבחינת המקום והקטע הדתי. אני לא נכנסת לנישה הזו.
בסוכנויות ביטוח כנ"ל, לחפש מקום שיש בו מה להתפתח הלאה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
@bnoya @עוגת בוקר
תודה על התשובות המפורטות
להתחיל?
מקום שתצברי בו הכי הרבה ניסיון במגוון תחומים.
אני נכנסתי כממלאת מקום בחל"ד של מישהי אחרת.
הבוס נתן לי יד חופשית לגמרי, למרות שהייתי בלי ניסיון בשטח.
וזה נתן לי אפשרות להתקדם המון באופן עצמאי.
השתפשפתי כמו שצריך.
הייתי חופרת לחתמות בטלפון ובמיילים רק כדי להבין איך דברים עובדים ומתנהלים.
נכנסתי עם ידע בסיסי ברכב.
מהר מאוד שלטתי בהכל - רכב, דירות, עסקים, תביעות רכוש וחיים. בריאות, חיים, פנסיה וכו'.
לפעמים תפסתי גם את הראש, אבל צברתי המון ניסיון ובסופו של דבר נשארתי שם קבוע.
אם את רואה שאין לך יותר לאן להתקדם שם תקומי ותעזבי למקום חדש.
(מדברת גם על עצמי. עד היום אני באותו מקום למרות שיכולתי להתקדם מאוד.
ובמקום הנוכחי אין לי לאן להתקדם מבחינה מקצועית / למשרה שוה יותר. כי זה מקום קטן.
אבל מצאתי לי נישה במקום הנוכחי ובינתיים זה נח לי מאוד)

וכמו ש @bnoya אמרה - גם לי ידוע שבחברות השכר לא מאוד גבוה.
כדאי לך לחפש סוכנות טובה עם בוס טוב.

**Moko**

משתמש מקצוען
מרתק לקרוא את התפתחות האשכול מ 2022 עד עכשיו :)
אני בחברת ביטוח כבר שנתיים ומאמתת כל מילה של @bnoya
אין קידום, אין שכר, יש ידע אבל פחות ממה שאני שומעת מהסוכנים שמעודכנים על כל חידוש וכל רפורמה.
לעומת זאת בבתי השקעות קטנים אפשר לצמוח במהירות, יצא לי לדבר השבוע עם בחורה בת 25 שהתחילה לפני 3 שנים באנליסט במשרה הכי הכי פשוטה שם של תפעול בסיסי והיום היא מפקחת.. מי שטובה יכולה להתפתח במקומות כאלה במהירות.
מה זה נקרא בית השקעה? זה בתחום הביטוח או משהו אחר?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מרתק לקרוא את התפתחות האשכול מ 2022 עד עכשיו :)
אני בחברת ביטוח כבר שנתיים ומאמתת כל מילה של @bnoya
אין קידום, אין שכר, יש ידע אבל פחות ממה שאני שומעת מהסוכנים שמעודכנים על כל חידוש וכל רפורמה.

מה זה נקרא בית השקעה? זה בתחום הביטוח או משהו אחר?
איך אני מגיעה לסוכנויות שוות ולא קטנות מידי?
ואיזה מעלות כן יש בחברות הגדולות?

**Moko**

משתמש מקצוען
פשוט תעשי גוגל-
גיל ורדי, מבטח סיימון, ספיר..
יש סוכנויות שיש להם אתרים רציניים, תוכלי לפנות דרך האתר או לנסות להתקשר אליהם.
כמו שציינו כאן צריך לשים לב לאווירה שתיהיה שם כשתגיעי לראיון כי כשאני מנהלת איתם שיחות, מאוד קשה לי לדמיין את עצמי עובדת במקומות כאלו, כל אחת כמובן לעצמה

המעלות של חברה גדולה- הם בעיקר להיות עובדת חברה על כל המשתמע. סוג של ביטחון כלכלי
מי שמתקשר מתוך הסוכנויות הם כאילו "צריכים" את חברות הביטוח, שלעומתם נותנות שירות וזה מקום אחר, למי שאוהבת.

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פשוט תעשי גוגל-
גיל ורדי, מבטח סיימון, ספיר..
יש סוכנויות שיש להם אתרים רציניים, תוכלי לפנות דרך האתר או לנסות להתקשר אליהם.
כמו שציינו כאן צריך לשים לב לאווירה שתיהיה שם כשתגיעי לראיון כי כשאני מנהלת איתם שיחות, מאוד קשה לי לדמיין את עצמי עובדת במקומות כאלו, כל אחת כמובן לעצמה

המעלות של חברה גדולה- הם בעיקר להיות עובדת חברה על כל המשתמע. סוג של ביטחון כלכלי
מי שמתקשר מתוך הסוכנויות הם כאילו "צריכים" את חברות הביטוח, שלעומתם נותנות שירות וזה מקום אחר, למי שאוהבת.
לא הבנתי את המשפט האחרון
ואמרת שהשכר לא גבוה אז מה הביטחון הכלכלי שנותנת חברה?

**Moko**

משתמש מקצוען
כשאת נמצאת בסוכנות ביטוח, את יוצרת קשר עם החברות הגדולות ואת כביכול "צריכה" את העזרה שלהן - מחכה שיטפלו לך בהפקות, שינויים, תביעות וכדו.
לעומת חברת הביטוח בעצמה שנותנת את השירות, לכן זה נחשב כמעלה מבחינת אופי התפקיד.
לגבי השכר- נכון שהשכר הוא נמוך יותר, אבל איך תשווי חברה עם נסיון של 60 שנה לעומת סוכנות ביטוח שנפתחה לפני עשור?
זה לעניין הביטחון הכלכלי
שורה תחתונה אני יכולה להגיד לך, שהכי שווה לך לחפש את המקום שטוב לך. אחרי הכסף והנצנצים- אנחנו בסך הכל בני אדם שצריכים להנות ממקום העבודה שלנו, וזה יחזיק מעמד הרבה יותר זמן מאשר עוד אלף ש"ח לפה או לשם

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כשאת נמצאת בסוכנות ביטוח, את יוצרת קשר עם החברות הגדולות ואת כביכול "צריכה" את העזרה שלהן - מחכה שיטפלו לך בהפקות, שינויים, תביעות וכדו.
לעומת חברת הביטוח בעצמה שנותנת את השירות, לכן זה נחשב כמעלה מבחינת אופי התפקיד.
לגבי השכר- נכון שהשכר הוא נמוך יותר, אבל איך תשווי חברה עם נסיון של 60 שנה לעומת סוכנות ביטוח שנפתחה לפני עשור?
זה לעניין הביטחון הכלכלי
שורה תחתונה אני יכולה להגיד לך, שהכי שווה לך לחפש את המקום שטוב לך. אחרי הכסף והנצנצים- אנחנו בסך הכל בני אדם שצריכים להנות ממקום העבודה שלנו, וזה יחזיק מעמד הרבה יותר זמן מאשר עוד אלף ש"ח לפה או לשם
תודה רבה על הפירוט!!

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
רק לקחת בחשבון שבסוכנות צוברים ידע על מערכות כל חברות הביטוח.
כשעובדים בחברה זה שונה.
לא רואה שחברה נותנת ביטחון כלכלי יותר מסוכנות.
מה שכן - בחברות יש יותר צ'ופרים כמו נופש חברה למספר ימים וכו'.
מה שאין במקומות עבדוה קטנים יותר.

bnoya

משתמש מקצוען
רק לקחת בחשבון שבסוכנות צוברים ידע על מערכות כל חברות הביטוח.
כשעובדים בחברה זה שונה.
לא רואה שחברה נותנת ביטחון כלכלי יותר מסוכנות.
מה שכן - בחברות יש יותר צ'ופרים כמו נופש חברה למספר ימים וכו'.
מה שאין במקומות עבדוה קטנים יותר.
נכון לגמרי
לא רק שאין ביטחון כלכלי יותר מסוכנות, גם הידע הוא מאוד מצומצם
את יודעת לעבוד על תוכנה של חברה אחת בעוד שבסוכנות תלמדי לעבוד בד"כ מול 6-7 חברות עם מערכות שונות ואנשים שונים.
ויש הרבה שדווקא מהביטוח עברו לסוכנויות כשהבינו שמיצו את עצמם. אני מכירה משהו כמו 6 מפקחים שעזבו את חברות הביטוח ועברו לסוכנויות פרטיות

SHANIT

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם אתן רוצות לדעת יותר או למצוא סוכן אחר יש אחת בשם לאה בורשטיין בבני ברק פעמיים סדרה לי עבודה אצל סוכנים ויש לה המון מידע בתחום והרבה הצעות
אני למדתי אצלה קורס ועדיין לא הביאה לי עבודה פעם אחת הביאה לי עבודה שבפועל עשיתי משו שלא אמרו לי בהתחלה ואני כל הזמן שואלת אותה

SHANIT

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
העובדות אצלי הן לאו דווקא בתחום המכירות אלא יותר בתחום התפעול
ואנחנו מגדילים את הצוות, לי מה שחשוב זה שהעובד/ת יהיו עם יכולת קליטה מהירה לתוכנות חדשות וראש גדול
חשוב לי שידעו להגדיל ראש ולא להתקבע על התפקיד שלהם אלא ינסו להתפרש גם לתחומים נוספים
אגב זה מה שיקדם אותם בסופו של דבר
כי כשיש חוסר בעובד או עומס, אני אפנה את העבודה אוטומטית לאלו עם הראש הגדול והרצון להתפתח והם גם יהיו הראשונים לקידום.
לא כל משרה בביטוח כרוכה עם מכירות, אבל אם יש את זה, זה תמיד יכול להוסיף.
מזה אצלי?
יש שם עדיין משרות פנויות?

bnoya

משתמש מקצוען
מעניין גם אותי ,
אני מהמרכז אם יש אפשרות מהבית אפילו יותר טוב
אין בעיה
מהבית אצלנו אין אפשרות לעבוד, למעט מקרים חריגים ממש (בעקבות חגיגות הקורונה שהמשיכו והמשיכו...)
מודיעה מראש שזה משרד חילוני למהדרין

SHANIT

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין בעיה
מהבית אצלנו אין אפשרות לעבוד, למעט מקרים חריגים ממש (בעקבות חגיגות הקורונה שהמשיכו והמשיכו...)
מודיעה מראש שזה משרד חילוני למהדרין
איפה זה ממוקם?
בנים בנות ביחד יושבים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה