דרוש מידע מכונת כביסה ש'פקק' הסותם יציאת המים שבור

ETI WOW

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מכונת כביסה חברת 'בוש' התחילה לא לסחוט יעצו לי לפתוח את הפקק הנמצא למטה מצד ימין של המכונה פתחתי ושחררתי את הליכלוך והכל הסתדר עבר בערך שנה ושוב המכונה עושה לי אותו בעיה ניסיתי לפתוח ולא הלך בקשתי מבעלי ובקיצור נשבר הפלסטיק במקום איפוא שאפשר לסובב
בקיצור האם יש למישהוא מידע בזה 1. איך לסובב את הפלסטיק בלי לתפוס את זה... 2. איפוא אפשר לקנות את החתיכה הזאת
תודה!!!

גלינג

משתמש סופר מקצוען
כמדומני שהפקק בכל המכונות באותו גודל כך שניתן לקחת ממכונה שחדלה מלפעול.
ניתן לרכוש חלקי חילוף בז'בוטינסקי/שנקר פ"ת

פרידא

משתמש מקצוען
אני כבר מנוסה עם זה...
מעניין איזה דגם יש לך כי נתקע לי כל הזמן!!
אמרו לי תמיד לשים גרביים ברשת והתעצלתי, אבל עכשיו אני מקפידה וטפו טפו...
לפעמים נתקע משהו ובאמת קשה לסובב את זה ואז אני מסובבת עם פלייר.
אצלי נתקע בגדים בד"כ גרביים ובכלל לא מגיע למטה, זה נתקע בצינורות בדרך. וכבר למדתי לפרק את המכונה ולהוציא אותם...

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בעיה ידועה של הפקק הכחול של בוש, חבל על הכסף לקנות חדש פתח את זה בעזרת פלייר

פרידא

משתמש מקצוען
רשת עם רוכסן שקונים בחנות ובתוכה שמים את הגרביים.
דרך אגב, פעם אמר לי טכנאי שזה יכול להיות שהגומי מסביב לדלת נשחק והגרב נכנס שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה