מכונת כביסה מילה-לא מנקה לי כתמים

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי מכונת כביסה של מילה. אחרי כל ההמלצות וההתלהבויות שראיתי עליה, החלטתי שננסה אותה. ואני חייבת לציין שאני חושבת שהAEG שלי הקודמת שהייתה של אלקטרולוקס ושרדה לי יותר מ-9 שנים (ועדיין עובדת, רק שהיא הייתה חלודה בדפנות כי היו שם נזילות מהשכנים באזור, אז לאור מעבר הדירה החלטתי כבר להתחדש ) ניקתה לי הרבה יותר טוב את כל הכתמים וגם השאירה ריח מדהים של מרכך ואבקה. וכעת המילה גם לא מנקה לי טוב, בכל מכונה אני רואה כמה כתמים קשים או שומניים שנשארו ובמכונה הקודמת ירדו. שוחקת לי את הבגדים, וגם אין את הריח המיוחד שהיה לי...ושלא לדבר על התכניות הא--רוכות-איזה 4 שעות לחולצות לבנות.. אני ממש מאוכזבת. הזמנתי טכנאי והראיתי לו חולצות לבנות שפשוט יצאו לי לא מספיק נקיות והוא טען שהמכונה היא לא קוסמת וצריך להשתמש בכל החומרים כמו אוקסיג'ן וכדו לפני כן. אז כמובן דבר ראשון כך אני עושה ועשיתי תמיד -אני משקיעה המון בריסוס לפני כן, כיוונתי את המכונה לכתמים קשים ולהרבה מים ועדיין התוצאות לא משביעות רצון.
מה עוד אפשר לעשות??? הם טוענים שהמכונה תקינה ושאין בעיות.
חולצות אני עושה בכותנה 60 מעלות 600 סל"ד עם השרייה עם קדם כביסה (PRE WASHׂ) ועם WATER PLUS ומרססת לפני כן על כל הכתמים אוקסיג'ן-אני מודה שאני משאירה אותן מלוכלכות לכמה ימים כי עד שמצטברת לי מכונה לחולצות לבנות זה לוקח זמן, יש לי רק גבר אחד בבית כרגע, כי הבן היחיד שלי תינוק וכל השאר בנות. ראיתי על האוקסיג'ן שאסור לרסס מידי מוקדם, אז הן יושבות ומחכות כמה ימים.... מכונה של 4 שעות ונשארים כמה כתמים!!!!
הלבשה תחתונה דווקא עושה כל יומיים בערך , אולי מעט פחות ואותה אני עושה -90 מעלות +השרייה+אוקסיג'ן לפני כן +קדם כביסה +כתמים קשים+תוספת מים-מכונה של 4שעות ונשארים לי פה ושם כתמים.!!!
גם גרביונים לבנים וחולצות לייקרה לבנות אני עושה ב60 מעלות ממש כמו החולצות-ונשארים לי פה ושם כתמים קטנים.
צבעוני בDELICATES 40 מעלות מכונה של 3 שעות עם השרייה וכתמי שוקולד לדוג' קצת נשארו על חולצה אחת....
והכל באבקת אריאל איכותית
אני פשוט עצבנית על המכונה הזאת ואובדת עצות
מה עוד אפשר לעשות???

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אולי תנסי אבקת כביסה שונה, לפעמים זה עוזר
תנסי לשים בכביסה של חולצות לבנות והרתחה אבקת רן, אצלי במילה זה עבד טוב יותר מאוקסיג'ן
לגבי התוכניות - תקראי בהוראות, בד"כ ניתן לשנות את זמן הכביסה.

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני חושבת שלכל סוג של כתם יש את הטיפול המתאים.

לפעמים דווקא ההרתחה המסיבית גורמת לכתם להיבלע.
כתם שוקולד למשל - אני יודעת שצריך לכבס במיידי ודווקא במים קרים.
אני לא מבינה גדולה בכתמים ובמכונות כביסה, אבל יודעת שהרתחה לא תמיד מונעת כתמים ואולי להיפך.

חולצות לבנות למשל אני עושה דווקא לרוב ב 40-50 מעלות ובכתמים מטפלת באוקסיג'ן או אקנומיקה או שפשוף במים קרים מיד לאחר התקרית.

בהצלחה!

שרה מלכה

משתמש רשום
אני בהלם מה שכתבת על המילה, אני מחכה ליום לשדרג את המכונה הדפוקה שלי "קונסרוקטה" למילה כי נמאס לי ממנה סופית , וכולם ממליצים רק על מילה, חשבתי ששם ,הישועה" מעניין אותי הדגם שלך אולי יש להם דגם דפוק או שכל המכונות של היום ,שוות לכפרות" כי עושים עלינו כסף שנחליף שנשקיע באבקות, חומרים ובסוף גם נרצה להחליף כי לא נהיה מרוצים,
גם לי המכונה הקודמת היתה של AEG והייתי סופר מרוצה לא היה צורך בהתערבות לא אוקסיגנים ולא כלום, עד שנשברה וקניתי הקונסרוקטה שיותר גרועה ממנה לא יכול להיות....

לילי 1

משתמש מקצוען
לאמא שלי יש מכונות מילה כבר עשרות שנים. לא יודעת למה היא קונה אותן, היא אף פעם לא באמת מרוצה. היא אומרת שבגרמניה המים יקרים אז יש חיסכון מוגזם במים אבל את כותבת שאת לוחצת תמיד על לחצן הוספת המים. את מתארת מצב ממש מתסכל. מאחלת לך שתמצאי את הפתרון והריח הטוב יחזור לשכון בכביסתך.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מכונת מילה אכן נחשבת למכונה הכי חזקה ואיכותית בשוק. וממש לא אמורה להשאיר כתמים.
אם היא חדשה זה נראה שיש בעיה במכונה הזאת ספציפית (אולי זה דגם חדש ולא אמין ?)
תנסי לפנות לחברה או היבואן.

גם מכונות פשוטות לא משאירות כתמים, אולי רק אחרי שהם מתחילות להתיישן...

אגב, תוכנית של 4 שעות נשמע הזוי! תיזהרי זה יכול להרוס את החולצות.

ביילי

משתמש פעיל
בשביל מה תוכניות כאלה ארוכות אין סיבה,
לי יש מילה , ומאז שלמדתי להשתמש בתוכניות הקצרות ופחות סל"ד אני נהנת ממנה מאוד,
חולצות לבנות 60 מעלות 900 סל"ד תוכנית של שעה וחצי במקרה קשה יותר שעה וחמישים דק
לבנים 90 מעלות 1200 סל"ד תוכנית של שעתיים וחצי והמון פעמים מקצרת על ידי הכפתור short לשעתיים
וכל השאר כהה ובהיר 600 400 סל"ד תוכניות קצרות של שעה או שעה ועשר במקרה קשה שעה וחצי
ואז הכביסה יוצאת נקיה ריחנית מהמרכך וכמובן לא מתבלה

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
סלד לא קשור לעצם הכביסה, לא מעלה ולא מוריד מאיכות הכביסה
סלד קשור לסחיטה

חצי חצי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני עכשיו באותה בעיה עם מילה.
ה ממליצים על קניית בקבוק תחזוקה וכזה - זה עוזר??? (370 ש"ח!)
הצלחת בסוף להסתדר?
ממש מחכה לשמוע

רוצה יותר

משתמש מקצוען
אני בהלם מה שכתבת על המילה, אני מחכה ליום לשדרג את המכונה הדפוקה שלי "קונסרוקטה" למילה כי נמאס לי ממנה סופית , וכולם ממליצים רק על מילה, חשבתי ששם ,הישועה" מעניין אותי הדגם שלך אולי יש להם דגם דפוק או שכל המכונות של היום ,שוות לכפרות" כי עושים עלינו כסף שנחליף שנשקיע באבקות, חומרים ובסוף גם נרצה להחליף כי לא נהיה מרוצים,
גם לי המכונה הקודמת היתה של AEG והייתי סופר מרוצה לא היה צורך בהתערבות לא אוקסיגנים ולא כלום, עד שנשברה וקניתי הקונסרוקטה שיותר גרועה ממנה לא יכול להיות....
אני לא יודעת למה את כל כך מאוכזבת מהקונסטרוקטה.
היא נחשבת למכונה מצוינת ויש לי אותה 7 שנים ואני מרוצה מאד.

kidinet

משתמש מקצוען
לא מזמן משהו פרסם על מעונת מילה שלא מנקה טוב כי זה בגלל שהיא מוגדרת מלכתחילה על מצב חיסכון במים
וברגע שמשנים לא את זה היא עובדת מצוין
משמועה, אני לא מכירה את המכונה הזו..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה