מכונת כביסה בוש, 7 קילו

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
לי יש, חדשה - בערך חודש יש לי אותה.
עוד לא גיבשתי עמדה לגביה.....
מעצבן שהתכניות כל כך ארוכות, והטכנאי שהתקין לי אמר שאם לוחצים על ה"ספיד" (שמקצר אכל תכנית שהיא לשעה בלבד) הבגדים פחות מתנקים.

באמת אשמח שמי שיש לה כזו תכתוב כאן איך היא משתמשת בה? איזה תכנית למה וכו'...

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חני 100;1682834:
לי יש, חדשה - בערך חודש יש לי אותה.
עוד לא גיבשתי עמדה לגביה.....
מעצבן שהתכניות כל כך ארוכות, והטכנאי שהתקין לי אמר שאם לוחצים על ה"ספיד" (שמקצר אכל תכנית שהיא לשעה בלבד) הבגדים פחות מתנקים.

באמת אשמח שמי שיש לה כזו תכתוב כאן איך היא משתמשת בה? איזה תכנית למה וכו'...

אני כמעט תמיד משתמשת בspeed ולא שמתי לב להבדל (לי אמרו שזה רק לוקח יותר חשמל...)
חוצמיזה יש תוכנית של 54 דקות, ו15 דקות.
לדעתי מכונה מעולה

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי אותה כבר כמה שנים.

אני יגיד לך את האמת, בדרגה של המחיר שלה, היא בין הטובות אם לא הכי.
אבל אם יש לך להוסיף הייתי מציעה לך לשדרג למשהו יותר טוב.

הבאגים שלה, הם התוכניות, שהם תוכניות מובנות ואת יכולה לשחק רק עם המהירות של הסחיטה, ובחלק מהתוכניות יש לך גם הגבלה על הסחיטה.

ודבר שני, אם ילד בטעות לוחץ או מסובב כפתור, את צריכה להתחיל את הכביסה מתחילת התוכנית. וזה קצת מעצבן.
יש אפשרות של נעילה אבל היא גם מעצבנת כי זה לחיצה ארוכה על הכפתור של ההפעלה, וכשאת רוצה להוסיף בגד באמצע אז את צריכה לשחרר את הנעילה בלחיצה ארוכה ואחר כך לפתוח ואחר כך שוב לחיצה ארוכה וזה לא מאד נח. וחוץ מזה שקורה הרבה ששוכחים לנעול ואז נדפקת.

זה בגדול הבעיות שלה.

בקשר לנקיון של הבגדים אני חושבת שהיא בסדר. כמו כל המכונות.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
דווקא אצלי אפשר לשחק גם עם המעלות וגם עם מהירות הסחיטה בכל התכניות. (אולי זה תלוי בדגם)
ואותי זה לא כזה מעצבן ללחוץ 5 שניות על כפתור ההפעלה בשביל לנעול או לפתוח...

שרה אימנו

משתמש חדש
יש לי אותה והיא פשוט מצוינת, יש לה מבחר של תכניות מעולות, מסירה כתמים,
ויש את הדגם עם התכנית של הרבע שעה שזה גם משהו מעולה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה