מידע שימושי מכונת כביסה בוש או קונסטרוקטה

דלורית

משתמש רשום
יש לי קונסטרוקטה כבר 7 שנים שהטכנאי מכונות כביסה המליץ לי רק מפולין ולא מתורכיה או מסין והיא 7 ק"ג מעולה
טכנאים היו אצלי 3 פעמים(לא זוכרת במדויק )
לגבי נקיון צריך לדעת איך לכבס

שלום רבב

משתמש פעיל
אנחנו קנינו גם כן מכונה לפני חצי שנה,
קיבלנו המלצה חמה על קונסטרוקטה דווקא, של ה8 ק"ג מאדם שמתעסק עם זה ואנחנו סומכים על שיקול דעתו.
אחרי בדיקה פה בפורום גילינו חוו"ד על ה"מילה", ושאלנו עליה, התשובה היתה "זו ליגה אחרת".
אז דבר ראשון- היא מאוד יקרה, כמעט פי שניים,
דבר שני- חלקי החילוף שלה גם מאוד יקרים.
בסוף קנינו אותה, ואיכות הכביסה היא דבר שלא ניתן בכלל לוויכוח! מיוחד מאוד!
לדוגמא, בן השנה וחצי שלי מתנגד בתוקף לסינר, עד אז היינו פשוט מורידים את החולצה שלו בכל ארוחה, עכשיו... נו, מזכיר את הפרסומת "יש אריאל"... אני אמנם משפריצה על כביסה מלוכלכת במיוחד רסס כבס, אבל לא מעבר לזה. והצבעים של הבגדים נשמרים מקסים!
כמו כן, הטכנאים שאיתם התייעצנו אמרו לנו שמדובר במכונה חזקה מאוד, שאמורה בעז"ה להחזיק מעמד שנים רבות (לו יהי) בכל מקרה כבר עשינו ביטוח... (מלבד השנה חינם)
בקיצור- אם יש לך מעל חמש מכונות בשבוע, ובעיקר קטנים שמלכלכים- כדאי לך לשקול את העניין.
המכונה עדיין מחזיקה לכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה