עזרה מכה חדשה בבני ברק: חניה על מדרכות

מצב
הנושא נעול.

נפטון

משתמש פעיל
חניה על מדרכות היה תמיד, אלא שלאחרונה זה הפך למכה, כל בוקר מתווספת לה עוד כמה מטרים חסומים

איני פונה לבעלי הרכבים שכבר שנים דרכם לחנות על המדרכה, וכמעט ונהפך רשמי לחניה, (פעמים זה אותם אלו שבחמשה לארבע נעצרים ללא בושה באמצע הכביש ליד המעון ופוקקים את העיר)

אני פונה לכל הצעירים שקונים רכבים כפטריות אחרי הגשם וכורעים תחת המאמץ הבני ברקי למצוא חנייה בערב, ורואים את אותו שכן שכבר שנים חונה על המדרכה וחושבים "כולם חונים על המדרכה, זה לגיטימי", אז זהו שלא! ואם שכן שלך אגואיסט אתה לא צריך גם להיות כזה, בבקשה עד 7 בבוקר תזיזו את הרכב, לא לעניין שאני הולך עם עגלה ב8 בבוקר ומלבד המבוך האנושי האינסופי צריך גם לתמרן עם הרכבים שחוסמים את המדרכה, זה לא לעניין חוץ מהסכנה להולכי רגל שבדבר.

ואני מדבר על מדרכות צרות שאחרי שחניתם האופצייה היחידה הוא לרדת לכביש

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש דוחות,
כל בוקר אנחנו מתקשרים לדווח על רכבים קבועים שחונים על המדרכה בצורה שחייבים לרדת לכביש,
בהמשך רואים את הדוח על הרכב,
ולמחרת שוב.
כנראה בסוף הם מצליחים לבטל את הדוחות, אין לי הסבר אחר.

מלאכים מלווים בכל בוקר מחדש את הילדים ההולכים ברחוב זה, אבל האם אפשר לסמוך תמיד על הנס????
ואין אפשרות לעבור שם כביש לצד השני, המרחק למעבר חציה רחוק.

שמעון963852741

משתמש פעיל
יש דוחות,
כל בוקר אנחנו מתקשרים לדווח על רכבים קבועים שחונים על המדרכה בצורה שחייבים לרדת לכביש,
בהמשך רואים את הדוח על הרכב,
ולמחרת שוב.

מלאכים מלווים בכל בוקר מחדש את הילדים ההולכים ברחוב זה, אבל האם אפשר לסמוך תמיד על הנס????
ואין אפשרות לעבור שם כביש לצד השני, המרחק למעבר חציה רחוק.
המשטרה לא נותנת דוחו"ת?
אם בעירייה זה כך אולי כדאי דרך המשטרה?
כמובן שרק לאחר התר מרב.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
חניה על מדרכות היה תמיד, אלא שלאחרונה זה הפך למכה, כל בוקר מתווספת לה עוד כמה מטרים חסומים

איני פונה לבעלי הרכבים שכבר שנים דרכם לחנות על המדרכה, וכמעט ונהפך רשמי לחניה, (פעמים זה אותם אלו שבחמשה לארבע נעצרים ללא בושה באמצע הכביש ליד המעון ופוקקים את העיר)

אני פונה לכל הצעירים שקונים רכבים כפטריות אחרי הגשם וכורעים תחת המאמץ הבני ברקי למצוא חנייה בערב, ורואים את אותו שכן שכבר שנים חונה על המדרכה וחושבים "כולם חונים על המדרכה, זה לגיטימי", אז זהו שלא! ואם שכן שלך אגואיסט אתה לא צריך גם להיות כזה, בבקשה עד 7 בבוקר תזיזו את הרכב, לא לעניין שאני הולך עם עגלה ב8 בבוקר ומלבד המבוך האנושי האינסופי צריך גם לתמרן עם הרכבים שחוסמים את המדרכה, זה לא לעניין חוץ מהסכנה להולכי רגל שבדבר.

ואני מדבר על מדרכות צרות שאחרי שחניתם האופצייה היחידה הוא לרדת לכביש
אני חושב שעיקר הבעיה זה שכחלק מההידרדרות במוסריות הקיימת בעולם, לאנשים פחות איכפת אם הם מפריעים לשני, סליחה, טעות בניסוח, אנשים לא חושבים האם מה שהם עושים מפריע אולא, ולכן, אפשר לראות כאלה שאין להם בעיה לעצור באמצע כביש (שניה אחת, רק להעלות או להוריד מישהו) לחסום כניסה לחניה (2 דקות אני חוזר) וכן.... גם לחנות על מדרכה בלי לחשוב שיש אנשים שהולכים שם.
נראה לי שיותר יעיל יהיה לשבת ולבכות ביחד מאשר להסתובב ממורמרים ולהוציא תסכול במטרה לתקן את העולם.
דבר אחד אולי יעזור, אם מדובר במדרכה מסויימת ואת/ה רואה שמדובר ברכבים קבועים, אפשר לנסח בצורה יפה מכתב שמסביר בעדינות את ההפרעה שנגרמת לך ולשאר הולכי הרגל בחניה שם עם בקשה להתחשב.
רק להבהיר שמכתב עצבני ותוקף לא ישפיע שום דבר.
אפשרות נוספת שניתן לעשות ואולי יועיל, אם מדובר בשעות מסויימות שבהם חונים שם, לבדוק עם העירייה אופציה לשליחת פקח בשעות המדוברות שיעמוד במקום וידאג שרכבים לא יחנו (או שייתן דוחות מיידיים ולא יהיה שווה לחנות שם אפי' לא דקה).
כל השאלה האם הם יסכימו לעשות כזה דבר.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באחד הפעמים הרמתי טלפון לבעל רכב שבאופן קבוע מחנה את רכבו על המדרכה, ואמרתי לו שידע שהבת שלי ירדה לכביש כדי לעקוף את האוטו וברגע האחרון הרכב שנסע בכביש בלם... דיברתי בצורה יפה ואמרתי לו שבודאי הוא לא שם לב, אבל זה ממש סכנת נפשות לילדים (למבוגרים לא?)
מה ענה לי הבנאדם?
-מה לעשות אין לי מקום אחר!!!
עברתי לדיבור קצת יותר קשוח, אם הוא מעוניין שנפנה למשטרה עם התיעוד.
בעזות מצח הוא ענה - אין בעיה , תפנו.

מכיון שהתקשרתי אליו ממס' טלפון גלוי, פחדתי להתקשר מיד למשטרה, כי אני צריכה את כל משפחתי שלימה ולא חסר לי שכזה בן אדם ידע מי הלשין עליו.

אין לי מושג ברכבים ודוחות, תחכימו אותי-
יש הבדל אם המשטרה נותנת את הדוח או פקח מהעיריה?

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
ולמחרת שוב.
אין דבר כזה!!!
לבטל דו"ח חניה בבני ברק זה בירוקרטיה (מדבר כאחד שמכיר את מחלקת חניה מקרוב מאוד)!
אולי תפנו לעיריית בני ברק
ותגידו להם שלעכברים שרצים ברחוב אין מקום בגלל הרכבים
אולי אז יתייחסו ברצינות!!!

reish

משתמש מקצוען
וואי, לגמרי.
זה אומר לרדת לכביש עם עגלות וילדים קטנים. מסוכן ברמות.
לפעמים בא לי להשאיר פתק על רכב כזה ולאיים שבפעם הבאה אני מזמינה פקח.

צ'וק

משתמש מקצוען
אני לא יודע הלכתית, אבל:
יעיד כל בעל רכב שסריטות ברכב הוא נזק לא נחמד בכלל
רכב שחונה על המדרכה יידע שרכבו עלול להיסרט / להיחבט מעגלות וכו'
לא בגלל נקמה או רוע לב, פשוט כי הוא תופס מקום ששייך לציבור.

מה פתאום צריך להתחשב?!
בהחלט, לכן כדאי להיות מענטש/יהודי/שומר חוק רח"ל ולא לחנות על המדרכה.

אז אם יש רכב קבוע שחונה על המדרכה
אפשר לכתוב גם על דף ממו עם עיפרון-הוא לא יפספס את זה:
אתה חונה על המדרכה, שים לב רכבך עלול להיסרט ולהיחבט.

למעשה כשאתה עובר עם עגלה ואתה מפלס דרך בזהירות, ומתלבט אם אתה יכול ללכת חופשי ומה שיקרה לרכב יקרה
יש לשאול רב.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם הנהג לא השאיר 100 ס"מ מעבר במדרכה, גם הוא בעל תג נכה, הוא זכאי לדו"ח של 500 ש"ח.
טלפון לעירייה, ודוח ועוד דוח, והתופעה תמוגר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה