קורונה מכבי ענו תשובה לפנייתי...

הר הבשן

משתמש מקצוען
יש הקלטות וראיונות מצולמים. שבהם נאמרו על ידו דברים כביכול סטטיסטים, מכלילים ומגמתיים בניסיון ליצור תמונה קודרת ככל הניראה ע"מ להשיג תקצוב ממשלתי כל שהוא.
ידוע שלמכבי יש את המושק'ה שלה שעושים לרן סער יחצנות באתרים ובפורומים, אין בכך פסול שאדם מגן על הבוס שלו אך ראוי ונכון שיציינו שהם מקבלים שכר, תשלום או טובת הנאה כזאת או אחרת לפני שהם מביעים את דעתם הסובייקטבית ברבים.
לא מקבל כלום פשוט חבר במכבי שלי ומשלם מיאות ש''ח בחודש ומעוניין לדעת האם אמת הדבר אז......תכל'ס.... יש לך הקלטה אחת???

גמד

משתמש מקצוען
אני חושב ג"כ,
שלסער לא היו כוונות רעות במיוחד,
הוא ס"ה המשיך את הפסטיבל,
זה התחיל שראש עיריית ב"ב נתן את הניהול למפקד צבאי, המשיך בשר הבריאות שדחף לסגר,
עוד כמה דברים קטנים, והאיש נסחף לחגיגה, בלי לשים לב מה הוא אומר,
תוכן דבריו מעמיד אותו בצורה מגוחכת בפן המקצועי בעיקר,
חבל באמת שלא יודע להתנצל באמת, אבל רוב האנשים בעולם לא יודעים, וק"ו כאן שיש יחצנים שנותנים עצות,
אני לא חושב שהוא התכוון לפגוע במישהו שהוא צריך להשתחוות בחזרה, כדי להחזיר לאנשים את הכבוד "שנלקח" מהם ע"י התקשורת
קל לאיים עליו, כי אנחנו חברים בקופה, אבל לא זה המקום

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האדון הנכבד בדרך לצאת מהבעיה יחצניו החרדים עושים בעבורו את העבודה
הוא קיבל היום סיקור חיובי בהמודיע ובהמבשר שנתנבאו באותו לשון בדיוק שהסבירו את דבריו וטענו שגורמים אינטרסנטים עומדים מאחרי סילוף דבריו כך שבעצם אין לנו שום דעה עצמית אלא הפרסומאים קובעים את סדר ימינו ואל תאיימו על החברות בחרם כי לא אנחנו קובעים

יש לך מושג כמה כסף עושים העיתונים ממכבי ??
לך תברר כמה המודיע מרוויח ממכבי שמפרסמת בימי שישי ע''ג עמוד שלם (ביום שישי עמוד שלם עולה כפול כפול )
ואח''כ תבין למה הוא לא יעיז להתחיל עם מכבי, והוא הדין כל היומנים המבשר ויתד ועיתוני סופ''ש
הם עושים הון עתק מהפרסומות של מכבי !

אהרןאהרן

משתמש פעיל
לא מקבל כלום פשוט חבר במכבי שלי ומשלם מיאות ש''ח בחודש ומעוניין לדעת האם אמת הדבר אז......תכל'ס.... יש לך הקלטה אחת???
יש ביוטיוב את דבריו בוועדה בכנסת ששם טעותו הצילה אותו בכך שאמר ש38% מכלל החולים בבני ברק חולים בקורונה, ישנו גם ראיון שנתן לאחר מכן באחד מערוצי התקשורת שהוא חזר על דבריו ואמר שהערכות שלהם שליש חולים וחזר כמה פעמים על הסופרלטיב שהמצב בבני ברק רע.
מעבר לכך דבריו שימשו פלטפורמה לליברמן להציג נתונים שגויים בהתסמך על דברי סער. ועל זה נאמר "חכמים הזהרו בדבריכם" במיוחד בתקופה רגישה זו לאחר מעכת בחירות שבה הציבור החרדי היה למרמס לכל זב ומצורע בין אנשי תקשורת ובין פוליטקאים, והציבור הכללי הגיע למשבר הקורונה מורעל עלינו שלא בצדק.

ציפורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אבל למה מכבי ממשיכה לפרסם רק במדיות חרדיות את ההתנצלות?
הוא צוטט בכלי התקשורת החילונים וששם יתנצל
שמכבי תקנה כתבות תוכן באתרים מובילים, תפרסם בפייסבוק שלה - שתגיע לקהל שנחשף לדבריו ורואה בחרדים מצורעים, ששם תתנצל!
תסתכלו על הקבצים המצורפים הכל פרסומים במדיות חילוניות שם בבקשה צריכה להיות ההתנצלות. Screenshot_20200407-104914.jpgScreenshot_20200407-104903.jpg

הר הבשן

משתמש מקצוען
צודקים לגמרי תודה לכולם אני הולך לנצל את כל ההטבות האפשריות ממכבי טיפולי שיינים ועוד ועוד טיפולים שאיכהמ''ל ורק אח''כ[אחרי הכל אני חרדי :rolleyes:... ] אני יאמר למכבי שלום ולא להיתראות!!!!!

הר הבשן

משתמש מקצוען
שמכבי תקנה כתבות תוכן באתרים מובילים, תפרסם בפייסבוק שלה - שתגיע לקהל שנחשף לדבריו ורואה בחרדים מצורעים, ששם תתנצל!
תסתכלו על הקבצים המצורפים הכל פרסומים במדיות חילוניות שם בבקשה צריכה להיות ההתנצלות.צפה בקובץ המצורף 633711צפה בקובץ המצורף 633712
אתם היחידים ששכנעתם אותי בעוול של מכבי וגרמתם לי את ההחלטה לעזוב, דרך אגב בציבור הפחות לאינטרנט העניין כמעט ולא ידוע כך שבכל מקרה לצערי לא יהיה גל של נטישה המונית ממכבי

הר הבשן

משתמש מקצוען
תסתכלו על הקבצים המצורפים הכל פרסומים במדיות חילוניות שם בבקשה צריכה להיות ההתנצלות.צפה בקובץ המצורף 633711צפה בקובץ המצורף 633712
כמנוי על אחד היומונים החרדים אני מרגיש שנעשה לי עוול הבוקר אשמח אם אולי תרימו את הכפפה ותשלחו ציטוטים אילו לעיתונות החרדית

הר הבשן

משתמש מקצוען
לדעתי פשוט צריך לפזר את זה בפאשקווילים [אולי צריך להציע למאוחדת...]

הר הבשן

משתמש מקצוען
לפי הפרסומות של מכבי הבוקר בכל העיתונות החרדית ובאינטרנט[-אתר קול חי] זה נראה שהם[העיתונים] הולכים לעשות מלא כסף מהסיפור

sheen

משתמש מקצוען
לפי הפרסומות של מכבי הבוקר בכל העיתונות החרדית ובאינטרנט[-אתר קול חי] זה נראה שהם[העיתונים] הולכים לעשות מלא כסף מהסיפור
אז בכל מקרה זה הולך לפגוע איכשהו במכבי.
בין בעזיבת מבוטחים, ובין בהשקעה אינטנסיבית יותר בפרסום

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
למה הנושא הלך לישון??
מריכים לראות איך להראות להם את הדרך ולא ליהות סלחני וללכת הלאה...

י. גולד

משתמש מקצוען
מה שצריך להדגיש זה את השקר הגס שבתגובת מכבי
בעוד והם כותבים בתגובה שמדובר ב"38% מתוך הבדיקות שבוצעו"

הרי כי המנכ"ל דיבר במפורש על 38% מכלל תושבי בני ברק - ואף נקט במספר 75,000
הוא היה ראש המסיתים!
כל מה שקרה לאחמ"כ בבני ברק זה בעקבותיו
שיהיה מוכן לגל עזיבות נרחב!

השקר.jpg

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
צרות אחרונות השכיחו את הראשונות...
הגיע הזמן בעת חזקה לשגרה לעורר את זה. צריך לעשות מהכל לפחות דבר אחד. אחרי זה לא חני לך כלום.. וזה היה חיצפפה גבוהה שהוא חי מהכסף שאנחנו משמלמים..

יביר

משתמש צעיר
אני תוהה לעצמי.

יכול להיות שהוא צודק במספרים וזה פשוט האמת. האמת הכואבת. ואנחנו סתם מנסים לתלות את זה ב'הסתה'
אבל תכלס, הסתה למה? לרצח, לפגיעה פיזית? הוא אפילו לא הכליל את כל העיר (בשונה מכרמל שאמה - שכך השתמע מהגדרות שהציב בין הערים) אלא הגדיר את זה במספרים. אולי אנחנו באיזשהו מקום נחיתים שנבהלים מכל ביקורת? אני לא יודעת...

תגידי מה אתם חושבים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה