דרוש מידע מי שעבר יישור שיניים או פלטות שקופות לכאן

באתי לחלום

משתמש מקצוען
רציתי להתייעץ עם חברי הפורום

אז ככה,

לגבי רווח בשיניים- לא משמעותי בכלל
ממש קטן

האם יש צורך לעשות יישור שיניים
או האם יש אלטרנטיבה אחרת?

ואם כן,
אצל מי לעשות

תודה

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי היה שיניים בחוץ,
ואחרי טיפול בגיל יחסית מוקדם נשאר רווח קטן בין השיניים הקדמיות (בהתחלה היה שם רווח ענק)
הרופאה אמרה לי שאין עניין לטפל בזה, כי ממילא אחרי לידות זה יכול לחזור, אז חבל על הכסף....

נשמה טהורה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
רציתי להתייעץ עם חברי הפורום
לגבי רווח בשיניים- לא משמעותי בכלל
ממש קטן

ממליצה על ד"ר גיליס בבית וגן בירושלים.
מכירה מעל 10 שעשו אצלו ויצאו מרוצים מאוד.
הוא אומר מבחינה רפואית האם צריך או שזה רק אסטטיקה.

לי היה שיניים בחוץ,
ואחרי טיפול בגיל יחסית מוקדם נשאר רווח קטן בין השיניים הקדמיות (בהתחלה היה שם רווח ענק)
הרופאה אמרה לי שאין עניין לטפל בזה, כי ממילא אחרי לידות זה יכול לחזור, אז חבל על הכסף....

תמיד הם אומרים שבתאונה או לידה זה יכול לחזור....
לדעתי יש מצבים שחייבים לעשות בשביל האסטטקיה והרגשה האישית , אבל זה כבר אפשר לדון על זה....

shani 2712

משתמש רשום
מאוד מרוצה מהמרפאה של דנטלית יש ברמת שלמה ויש בירמיהו
מטופלת שם שנים עשיתי גם קוביות בקשר לאיזה לעשות באמת נראה לי שרק רופא יכול להחליט
שיהיה בהצלחה :)

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ממליצה על ד"ר גיליס בבית וגן בירושלים.
מכירה מעל 10 שעשו אצלו ויצאו מרוצים מאוד.
הוא אומר מבחינה רפואית האם צריך או שזה רק אסטטיקה.

תמיד הם אומרים שבתאונה או לידה זה יכול לחזור....
לדעתי יש מצבים שחייבים לעשות בשביל האסטטקיה והרגשה האישית , אבל זה כבר אפשר לדון על זה....
צריך לחשב רווח מול הפסד. אני מכירה המון שעשו יישור לא מאוד קריטי ואחכ היתה נסיגת חניכיים נןראת.
גם אני, והשתלת חניכיים זה כבר סיפור באמת מסובך

נשמה טהורה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
צריך לחשב רווח מול הפסד. אני מכירה המון שעשו יישור לא מאוד קריטי ואחכ היתה נסיגת חניכיים נןראת.
גם אני, והשתלת חניכיים זה כבר סיפור באמת מסובך

מסכימה איתך לגמרי, לעשות רק שיש בנוסף לבעיה האסטטית גם בעיה מבנית של השניים שמסדרים יחד...
ועוד משו אם כבר לא ללכת לאיזה אחד בן דוד שממש מתחיל גם יכול להיות כאבים נוראיים וגם מצב קטסטרופלי של השיניים בסיום הטיפול. (יהיו ישרות כמו סרגל אבל השורשים ה' ישמור...).

אבן כחול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני עכשיו באמצע אישור שיניים במרפאה איפה שד"ר בועז צור קיבל ויש שם רופאים מצויינים גם בן וגם בת ואני מרוצה מאוד מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה