דרוש מידע מי שכבר התחסן מנה שנייה - מתי ואיך מקבלים דרכון ירוק?

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התעודה ניתנת להורדה מיד אחרי המנה השניה, והיא בתוקף רק לאחר 7 ימים!
הודעות דוברות
רק תעודת מתחסן מקנה פטור מבידוד!
  • נושא
    קורונה חיסונים
  • נושא משני
    משרד הבריאות עדכונים קורונה
  • תאריך פרסום
    04.02.2021
קישור להנפקת תעודת מתחסן בגוף ההודעה
שתפו:

משרד הבריאות ישיק הערב קמפיין חדש לקבלת תעודת מתחסן. בקמפיין מצהירים כי ״רק תעודת מתחסן מקנה פטור מבידוד!!!״
הקמפיין מסביר איך מקבלים תעודת מתחסן, באמצעות אתרי משרד הבריאות וקופות החולים.
יודגש כי התעודה ניתנת להורדה, רק לאחר 7 ימים, ממתן המנה השניה של החיסון.
התעודה זמינה בעברית ובאנגלית ועפ״י תקן בינלאומי.
משרד הבריאות מציין את הרחבת מבצע ״חוזרים לחיים״ לכל האוכלוסייה מגיל 16 ומעלה ומזמין לקבוע תור לחיסון בקופות החולים.
הקמפיין ישודר בכל הערוצים בטלויזיה ובדיגיטל, יופץ למגזרים שונים ויתורגם לשפות שונות.
שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: "החיסונים זמינים לכל מי שמעל גיל 16. אין תירוצים - כולם באים להתחסן. ביחד ננצח את הקורונה".

פ.נ

משתמש מקצוען
הודעות דוברות
רק תעודת מתחסן מקנה פטור מבידוד!
  • נושא
    קורונה חיסונים
  • נושא משני
    משרד הבריאות עדכונים קורונה
  • תאריך פרסום
    04.02.2021
קישור להנפקת תעודת מתחסן בגוף ההודעה
שתפו:

משרד הבריאות ישיק הערב קמפיין חדש לקבלת תעודת מתחסן. בקמפיין מצהירים כי ״רק תעודת מתחסן מקנה פטור מבידוד!!!״
הקמפיין מסביר איך מקבלים תעודת מתחסן, באמצעות אתרי משרד הבריאות וקופות החולים.
יודגש כי התעודה ניתנת להורדה, רק לאחר 7 ימים, ממתן המנה השניה של החיסון.
התעודה זמינה בעברית ובאנגלית ועפ״י תקן בינלאומי.
משרד הבריאות מציין את הרחבת מבצע ״חוזרים לחיים״ לכל האוכלוסייה מגיל 16 ומעלה ומזמין לקבוע תור לחיסון בקופות החולים.
הקמפיין ישודר בכל הערוצים בטלויזיה ובדיגיטל, יופץ למגזרים שונים ויתורגם לשפות שונות.
שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: "החיסונים זמינים לכל מי שמעל גיל 16. אין תירוצים - כולם באים להתחסן. ביחד ננצח את הקורונה".
גם למי שאין לו תעודה ועבר שבוע מהחיסון השיני ללא חשיפה בתווח של השבוע ניתנת פטור מבידוד

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אגב יש מישהו בלאומית שלא מצליח להוציא תעודת מתחסן?
התקשרתי למשרד הבריאות ואמרו לי שאצליהם מופיע רק חיסון אחד. הקופה טוענת שזה תקלה שקרתה להרבה ומסדרים אותה... נשמע לי מוזר כי בעלי התחסן איתי והוציא תעודה בקלות

פ.נ

משתמש מקצוען
אגב יש מישהו בלאומית שלא מצליח להוציא תעודת מתחסן?
התקשרתי למשרד הבריאות ואמרו לי שאצליהם מופיע רק חיסון אחד. הקופה טוענת שזה תקלה שקרתה להרבה ומסדרים אותה... נשמע לי מוזר כי בעלי התחסן איתי והוציא תעודה בקלות
זה נכון לחלוטין.......
זה קשור לקופות חולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה