בקשת תפילה מי רוצה להשתתף בספר תהילים (גם באמצע הלילה)?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אולי אפשר שמי שאמר ישים לייק "צוחק" על ההודעה הקודמת?
כאילו נגיד אם אני אמרתי פרקים כ"ו - כ"ז אחרי שסיימתי אני ישים "צוחק" על ההודעה של הפרקים כ"א- כ"ה
וככה יהיה ברור שאמרו הכל.
(הובן? יצא לי הסבר קצת עילג)

etidan

משתמש מקצוען
אולי אפשר שמי שאמר ישים לייק "צוחק" על ההודעה הקודמת?
כאילו נגיד אם אני אמרתי פרקים כ"ו - כ"ז אחרי שסיימתי אני ישים "צוחק" על ההודעה של הפרקים כ"א- כ"ה
וככה יהיה ברור שאמרו הכל.
(הובן? יצא לי הסבר קצת עילג)
רעיון... אני הבנתי
אפשרי אבל אי אפשר לאכוף את זה:)
כי אחרי כמה פרקים כבר לא יראו את ההודעה שלך
אולי אפשר לערוך ולהוסיף קראתי...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפשר כמובן
הרעיון זה שבלילה יש פחות אנשים בארץ שמתפללים ולומדים להצלחת החיילים
לכן פתחו את השרשור לאמירת תהילים בלילה
אבל ברור שאפשר לומר בכל שעה.

אנטוריום

משתמש מקצוען
אפשר כמובן
הרעיון זה שבלילה יש פחות אנשים בארץ שמתפללים ולומדים להצלחת החיילים
לכן פתחו את השרשור לאמירת תהילים בלילה
אבל ברור שאפשר לומר בכל שעה.
לא חשבתי שיש בעיה לומר תהילים עכשיו ;)
השאלה הייתה האם ההתארגנות הספציפית היא כאן היא דווקא ללילה..
כנראה שכן..

etidan

משתמש מקצוען
יישר כח!!!!
סא-סה כולל

לפני שממשיכים את הרצף- יש לי ספר טרי פתוח שחסר ממש קצת
יש את יום שלישי שחסר
וחצי חמישי- קא-קו
מישו רוצה כמה פרקים?

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה