דיון מי רוצה להשתתף איתי לקניית ארגזים רובינפלד?

מצב
הנושא נעול.

צנונית

משתמש מקצוען
מי שיש באפשרותה לקנות קמח של רובינפלד- אני שמחה מאוד בשבילה.
באנו להבהיר, שמי שזה יקר מידי בשביל רמת החיים שלה- שתדע שזה בסדר גמור, ולא תחשוב שההצלחה או הכשלון במאפים שלה תלויות בקמח הזה. מאפים של נשות ישראל מוצלחים מאוד גם בקמח זול ופשוט מחברות לא ממותגות.
זה הכל.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מי שיש באפשרותה לקנות קמח של רובינפלד- אני שמחה מאוד בשבילה.
באנו להבהיר, שמי שזה יקר מידי בשביל רמת החיים שלה- שתדע שזה בסדר גמור, ולא תחשוב שההצלחה או הכשלון במאפים שלה תלויות בקמח הזה. מאפים של נשות ישראל מוצלחים מאוד גם בקמח זול ופשוט מחברות לא ממותגות.
זה הכל.
אף אחד לא חשב שהצלחה תלויה בזה.

ועדין לא רואה מה המקום לזה כאן עם כל הכבוד.

בקשו לחפש מישהו שיצטרף לרכישה
יקר לך? לא מתאים למישהו? זה בסדר גמור.
דלגו הלאה.

אשכול שלא מתאים לי אני לא נכנסת אליו....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה