דיון מי רוצה להמר על מניות ...

אלי8888

משתמש פעיל
סה"כ הימור טוב...
המניה אכן ירדה ל855 (הימרתי על ירידה ל870) אבל אח"כ היא עלתה ועכשיו במסחר המאוחר זה 922 שזה עליה של 6% מה870 הנ"ל (הימרתי על עליה של בין 5-15%)
ממשיך להמר שעוד כמה ימים מגיע ל4 ספרות.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סה"כ הימור טוב...
המניה אכן ירדה ל855 (הימרתי על ירידה ל870) אבל אח"כ היא עלתה ועכשיו במסחר המאוחר זה 922 שזה עליה של 6% מה870 הנ"ל (הימרתי על עליה של בין 5-15%)
הכל עלה אתמול בחצי השני של היום
כך שאני לא יודע אם 6% עלייה זה משמעותי בשביל מנייה בתקופה תנודתית שלה
אבל בין כך ובין כך, בהחלט הימור מעולה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל סתם קטע פסי
אתמול קניתי עוד מניות של SMCI מכיוון שמדובר אחרי צניחה של המניה.
SMCI הודיעו שהם הולכים למכור 2M מניות בשווי של 875 $ למניה בשביל שיהיה להם מזומן להשקיע בחברה ולהמשיך את המומנטום שיש לה יחד עם NVIDIA. (אנליסטים גם אומרים שזה הדבר הנכון)
עכשיו במסחר המוקדם השער הוא 891 ולדעתי בפתיחת המסחר אולי זה יגיע ל870 אבל אח"כ לדעתי עד סוף היום יעלה חזרה בכ5 עד 15%.
שימו לב שרק אתמול נסחרו כ10M מניות אז 2M ימכרו די מהר.
גם מדובר על סה"כ מכירה של כ2% מהחברה והמניה נפלה בכ30% מהשיא (לא מצדיק לדעתי)

כאמור אני כבר קניתי אתמול אבל מעניין אותי...
@צופר הנעמתי
@s976
@moti!a
@שייקספיר
מהמרים אחרת?
קטע פסיכולוגי משעשע
אתמול ראיתי את זה, ואמרתי לעצמי: נו נו, הימור מעניין. אבל לא הייתי מקצה לזה דולר אם לא מתוך הסכום בתיק שמיועד לדברים עם סיכוי/סיכון גבוה
היום (אחרי שזה עלה) אני קוראת את ההודעה הזו שוב וחושב לעצמי: נו, הכתובת הייתה על הקיר. באמת לא מדובר בחלק גדול מדי מההחזקות, והירידה נבעה לא מתוך היגיון אלא מתוך סחף. אז הגיוני שיעלה.

מה הנקודה שרציתי להגיד: לא להתרגש מהחכמה בדיעבד.

פרוגיסט +

משתמש צעיר
אני מהמר על מניית פני סטוקס אומנם אך לדעת רוב האנליסיטים ומתוך דוחות הרווחים שלה בעבר ותחזית הרווחים שלה לעתיד היא הולכת לעלות אפילו מעל 100% עד 2025 (תשואה ששום מהמר באשכול לא הביא עד כה).
כמובן שאני אשמח שתשתפו את דעתכם על ההימור, מדובר במנייה בעלת הסימבול הקליט BTBT.
מתוך אחריות אציין שמסחר במניות במחיר נמוך מסוכנות להשקעה. ולמען הגלוי הנאות אציין שאני לא משקיע בה לעת עתה מסיבות פרסונליות.

בני30

משתמש רשום
אני מהמר על מניית פני סטוקס אומנם אך לדעת רוב האנליסיטים ומתוך דוחות הרווחים שלה בעבר ותחזית הרווחים שלה לעתיד היא הולכת לעלות אפילו מעל 100% עד 2025 (תשואה ששום מהמר באשכול לא הביא עד כה).
כמובן שאני אשמח שתשתפו את דעתכם על ההימור, מדובר במנייה בעלת הסימבול הקליט BTBT.
מתוך אחריות אציין שמסחר במניות במחיר נמוך מסוכנות להשקעה. ולמען הגלוי הנאות אציין שאני לא משקיע בה לעת עתה מסיבות פרסונליות.
יש המון מניות פני שהאנליסטים נותנים להם תשואות של מעל 100%,
לא מציע להתרגש מזה בכלל,
המנייה שהבאתי האנליסטים מביאים לזה תשואה של 300% עכשיו, ולא עד 2025, אבל אין לזה שום משמעות לדעתי.
לא הייתי בוחר לפי זה מניית פני,

אלי8888

משתמש פעיל
סה"כ הימור טוב...
ואכן הגיע היום ל4 ספרות ומזנק בעוד 10%!!!
@אלי8888
תודה! הרווחתי בזכותך 10 אחוז
כבר מכרת או שהרווחת היום עוד 10%?

אלי8888

משתמש פעיל
מה חושב לקראת ההמשך? יגיע ליותר מ 1200?
לדעתי כן ויש הרבה אנליסטים שחושבים שזה יגיע ל1300.
אבל זה סיפור של כמה חודשים אולי אפילו חצי שנה לדעתי (למרות שיכול להיות שזה יעבור את 1200 לפנ"כ אבל בשביל שיהיה יציב מעל השער הנ"ל לדעתי יקח זמן.
וכמובן שכל זה הימור ולא מעבר לכך.

חסידים של ה'

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
למרות שמסתמא יש לך הרגשה של החמצה אבל כנראה שמשמים לא רצו שתרוויח מזה עוד אלא ממקום אחר.
בעז"ה תרוויח ממקום אחר בכפל כפליים. (וכן לכולם)
צודק, באמת הרווחתי במקום אחר, אגב אני עוקב אחריך ונהנה מכל הודעה שלך, וזו ההזדמנות לומר לך תודה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה