דרוש מידע מי משתמש עם שייק מהרבלייף שכשר למהדרין אשמח לפרטים באישי

יחיא צהרי

משתמש רשום
עם נשנושים בין הארוחות?
עם מישהו רוצה להמשיך לאכול ולנשנש לא יעזור לו כלום.. הוא יכול ללכת לתזונאי וגם לעשות קיצור קיבה או טבעת. ברור שהדבר הראשון זה החלטה חזקה!
מה שידידנו ר' אברהם 136 כותב זה לעזור להרגיש תחושה של שובע גם כשאתה מתחיל לאכול מסודר, ומקצץ בנשנושים ושאר ירקות.

אברהם 136

משתמש רשום
אני לא רוצה לפרסם בפרום את הפרטים של מי שמוכר לי
תפנה אלי לאיימיל אני יתן לך פרטים

פרומי לוריא

משתמש חדש
שלום,
אני עושה את הדיאטה של הרבלייף כבר ארבעה חודשים ומרוצה מאוד!
זה דיאטה שכוללת ארוחות מאוזנות- שכוללת הרבה חלבונים, ארוחות מסודרות כל 3 שעות- השייקים הם חלק מהארוחות ביום. אחרי שנים של כשלונות בדיאטות מכל מיני סוגים- חייבת לציין שהדיאטה הזאת היא שונה ובאמת יש תהליך מעולה.
אני מציינת- הרופאים והדיאטנים למיניהם לא אוהבים את השייקים של הרלייף, לטענתם זה יכול לגרום לכל מיני בעיות. אבל בפועל אין שום דבר מוכח...

העושר

משתמש צעיר
בקשר ל 165 ש"ח - כל אחד שפותח חשבון בהרבלייף - יכול לצבור נקודות המקנות הנחה,
לאחר קניה אחת בערך - יש כבר 15% הנחה,
אחרי עוד שתיים - 25%,
אח"כ - 35%, ואפשר להגיע עד לחמישים אחוז הנחה.
לכן מי שמתכוון להשקיע בענין - כדאי לו לפתוח חשבון, ולא לקנות אצל מי שעושה את הנקודות עליכם.

בכל מקרה.
ממליצה ממש, כאחת שלא שומרת על כל הכללים ב 100%, ועדיין רואה ירידה מטורפת במשקל ובהקפים.

אברהם 136

משתמש רשום
בקשר ל 165 ש"ח - כל אחד שפותח חשבון בהרבלייף - יכול לצבור נקודות המקנות הנחה,
לאחר קניה אחת בערך - יש כבר 15% הנחה,
אחרי עוד שתיים - 25%,
אח"כ - 35%, ואפשר להגיע עד לחמישים אחוז הנחה.
לכן מי שמתכוון להשקיע בענין - כדאי לו לפתוח חשבון, ולא לקנות אצל מי שעושה את הנקודות עליכם.

בכל מקרה.
ממליצה ממש, כאחת שלא שומרת על כל הכללים ב 100%, ועדיין רואה ירידה מטורפת במשקל ובהקפים.
1 לא הבנתי את משתמשת רק עם השייק ויורדת ? בלי שום תזונה נכונה ?
2 לגבי המחיר לפי מה שהבנתי זה לא בדיוק כך
אם קונים אצלהם ישירות אז רק בקניה של כ 50 שייקים אפשר להגיע למחיר של 165
ו50 שייקים מספיק לבן אדם לשנה וחצי מינימום
ואצל זה שאני קונה מקבלים את זה כבר הראשון ב 165

חוה לאה פרידמן

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
לפני כ20 שנה הבנתי שהוציאו את המוצרים של אברלייף מאישורם של משרד הבריאות האירופאי אז איזה אישור יש על זה היום?(ישראלי/אמריקאי/כלום?)

אברהם 136

משתמש רשום
באתר שלהם רשום כך
לכל מוצרי הרבלייף, לרבות מוצרי הטיפוח, יש אישורים של משרד הבריאות בישראל !!!

העושר

משתמש צעיר
1 לא הבנתי את משתמשת רק עם השייק ויורדת ? בלי שום תזונה נכונה ?
2 לגבי המחיר לפי מה שהבנתי זה לא בדיוק כך
אם קונים אצלהם ישירות אז רק בקניה של כ 50 שייקים אפשר להגיע למחיר של 165
ו50 שייקים מספיק לבן אדם לשנה וחצי מינימום
ואצל זה שאני קונה מקבלים את זה כבר הראשון ב 165
1. לא אגיד שאני אוכלת מה שבא לי לאורך כל היום.
ברור שיש תזונה מותאמת, שגם היא לא צום, ואפשר לומר שאני שומרת ממנה 70%, ורואה תוצאות מהממות.
2. אני כרגע קונה ב 35% הנחה והתחלתי לפני פחות משלושה חודשים,
אני אמנם קונה עוד מוצרים של הרבלייף כמו אלוורה ותה, אבל זה העקרון. יש מס מסוים של נק' שצריך לצבור ומשם מגיעים להנחה.
1699437552906.png

(מצ"ב צילום מסך מהם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה