מי מכיר עגלת תאומים של בייבי ג'וגר

זוהר טל

משתמש מקצוען
אני רואה שיש כאן להרבה את העגלת תאומים הסיטי מיני.
תגידו, כמה היא עלתה לכם (אם מותר לשאול כזו שאלה...)
כי אני ראיתי באתר יד שניה מינימום ב-1800 שקל.
זה נקרא סביר?
אולי עדיף בכלל לוותר על זה ולקנות ד"ר בייבי או איזי בייבי ב 600-800 שקל וזהו?
מה אתן אומרות?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י זוהר טל;578734:
זה נקרא סביר?
מה אתן אומרות?
זה תקף לגבי כל עגלה... ללכת על הזול והפשוט או על היקר והטוב.
זה ענין של תקציב. אני לא יכלתי להרשות לעצמי סכום כזה והסתפקתי בעגלת תאומים של פג (750 שקל יד שניה בשימוש פעמים ספורות)
אבל הזולות ממש (איזי בייבי וכו') ממש לא כדאי ללכת עליהם כי הם לא מספיק חזקות
אני הסתפקתי בין פג לבייבי סייף (שמתקפלת ל-4) אבל החלטתי ללכת על בטוח על משהו מוכר למרות המעלות של בייבי סייף דווקא היה נראה לי פחות חזק עגלה עם כ"כ הרבה קיפולים.
ד"ר בייבי יש לי סיוט מהם שיש להם בדים לא נושמים אבל אלה עגלות חזקות ע"פ רוב.

איך אומרים? שיקול שלך. תעשי קצת עבודת מחקר על כל העגלות (אני יכולה לספק לך אינפורמציה) וחיפוש בפורום.
ותחליטי מה מתאים לצרכים שלך ולתקציב שלך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זוהר טל;578734:
זה נקרא סביר?
מה אתן אומרות?

כשאני חיפשתי היה גם ב1000. תעקבי קצת ותראי. חוץ מזה שהמחיר שמופיע זה בדרך כלל בכלל לא המחיר האחרון.
אני בסוף קניתי של חברה טובה יותר בפחות מ1000.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י GRN;578888:
כשאני חיפשתי היה גם ב1000. תעקבי קצת ותראי. חוץ מזה שהמחיר שמופיע זה בדרך כלל בכלל לא המחיר האחרון.
אני בסוף קניתי של חברה טובה יותר בפחות מ1000.
אני חיפשתי כמעט חודשיים ולא מצאתי במחיר הזה זה עניין של ס"ד.
(היתה אחת דגם עילית שהיתה בשימוש 3 שנים במחיר הזה)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נעמי ברקאי;578892:
אני חיפשתי כמעט חודשיים ולא מצאתי במחיר הזה זה עניין של ס"ד.
(היתה אחת דגם עילית שהיתה בשימוש 3 שנים במחיר הזה)

טוב, אני חיפשתי כמעט כל ההריון:D:D:D

zahav

משתמש רשום
העגלות נחטפות בשניות,אני קניתי שם עגלה חדשה לחלוטין ב1700שח,נכון שזה יחסית יקר,אבל זה היה ממש חדש,ובאמת חיפשתי כל היום,כי זה כל הזמן משתנה

שאפו

משתמש רשום
יש ב-1500 ואפילו בפחות במצב מעולה, אבל לפי דעתי לא כדאי לקנות ביותר מכך כי חדשה עולה בחנות כ-2400. יד שניה צריכה לעלות חצי מחיר אם לא פחות.

sem

משתמש פעיל
על בייבי גוגר שמעתי מחברה שהעגלות מאוד לא מאווררות במיוחד שפותחים את הגגונים והילדים שלה מזיעים שם מאוד. וזה חוץ מכך שהם לא מתישבות ל-90 מעלות, ואם שמים קרש אני מניחה שצריכים להוציא את זה בקיפול וזה מסרבל.
בעגלת יחיד יש לי מקלרן ואני מרוצה מאוד היא קומפקטית וקטנה יחסית לבייבי גוגר גם בקיפול היא מתקפלת לקטן ולא תופסת מלא מקום בתא מטען) עם הקיפול שלה לא הסתבכתי אף פעם, היא מתקפלת לי ממש בקלות. היא נוסעת טוב והריפוד שלה כולל הגגון נשלף בקלות לכביסה.
ויש לי גם שאלה: מישהוא מכיר את בייבי ג'וגר סלקט, ראיתי אותה ואהבתי מאוד היא קטנה וקומפקטית (ברוחב של עגלת יחיד סגנון רכבת רק לא ארוכה) אפילו שהיא עגלת תאומים וגם הפונקציות הרבות שלה וגם אהבתי את זה שהיא יכולה לשמש בתור עגלת יחיד. רק המחיר שלה מרתיע אותי ואני מתלבטת בינה לבין תאומים של מקלרן (זה חוץ מהחסרונות שמניתי קודם....)

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לא כדאי מקלרן! היא מצוינת אך מאד מאד כבדה.
תצטרכי לפתח כושר אם תרצי לעלות איתה מדרגות...
גם בעליות היא כבדה נורא, מנסיון.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י sem;579581:
וזה חוץ מכך שהם לא מתישבות ל-90 מעלות, ואם שמים קרש אני מניחה שצריכים להוציא את זה בקיפול וזה מסרבל.
באמת צריך להוציא את הקרש?
[/QUOTE=sem;579581]
בעגלת יחיד יש לי מקלרן ואני מרוצה מאוד היא קומפקטית וקטנה יחסית לבייבי גוגר גם בקיפול היא מתקפלת לקטן ולא תופסת מלא מקום בתא מטען) עם הקיפול שלה לא הסתבכתי אף פעם, היא מתקפלת לי ממש בקלות. היא נוסעת טוב והריפוד שלה כולל הגגון נשלף בקלות לכביסה.
אז מומלץ או לא? היא לא כבדה?? איזה דגם יש לך?
[/QUOTE=sem;579581]
ויש לי גם שאלה: מישהוא מכיר את בייבי ג'וגר סלקט, ראיתי אותה ואהבתי מאוד היא קטנה וקומפקטית (ברוחב של עגלת יחיד סגנון רכבת רק לא ארוכה) אפילו שהיא עגלת תאומים וגם הפונקציות הרבות שלה וגם אהבתי את זה שהיא יכולה לשמש בתור עגלת יחיד. רק המחיר שלה מרתיע אותי ואני מתלבטת בינה לבין תאומים של מקלרן (זה חוץ מהחסרונות שמניתי קודם....)
תנסי אותה ביד 2 דיברתי עם מישהי שיש לה את זה כמה חודשים והיא מאד מרוצה.
רק יש לה את החסרונות של עגלת רכבת.

מתילדה10

משתמש רשום
לי יש את ה - si של פג ואני מרוצה עד הגג. אחרי קנו אותה עוד מלא אנשים. נוסעת בקלות חזקה אפילו שהבת שלי בת 4 עומדת עליה יחד עם תינוק בן שנה. הריפוד מתכבס בקלות, קלה לקיפול.
היו לי כבר 2 עגלות אחרות ואין עליה. יש לי אותה כבר שנתיים וחצי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נשמע שזו הברירה האחרונה...:)
איך הקיפול שלה? והאם הכתפיות מחוברות כמו בכל העגלות או כמו בדגמי העגלות שלהם שהכתפיות רופפות? (אם את מבינה מה הכוונה)
האם הסל עשה לך בעיות? (ראיתי שהרבה הורידו אותו)
ואיך היא מבחינת יציבות?
מה עם הישיבה? (90 מעלות?)

פשוט עליה יש לי הכי פחות אינפורמציה...

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sem;579581:
על בייבי גוגר שמעתי מחברה שהעגלות מאוד לא מאווררות במיוחד שפותחים את הגגונים והילדים שלה מזיעים שם מאוד. וזה חוץ מכך שהם לא מתישבות ל-90 מעלות, ואם שמים קרש אני מניחה שצריכים להוציא את זה בקיפול וזה מסרבל.
חבל לקבל עדות מכלי ---
אני מעולם לא נתקלתי בבעיה של אורור והזעת יתר בבייבי ג'וגר שלי, וזה מאוד מצחיק לקחת את המעלה מאוד משמעותית- הגגון הארוך והמגן ולעשות ממנו חסרון. השמש הרבה יותר גרועה!
אני יודעת שמי שרואה את העגלה הזו מבחוץ היא נראית לו מגושמת, מסורבלת וחסרת נוחות בסיסית. גם אני חשבתי ככה ולא רציתי לקנות אותה, אבל הלכתי בשעתו לחנות עם שני אנשים ש"ישבו לי על הראש" ושכנעו אותי (כמעט כפו עלי) לקנות אותה. היום אני יודעת להעריך אותם ולהודות להם, ומשתמשת בה בתור עגלת מעבר ועגלת טיולון למרות שיש לי טיולון מצוין של איה בייבי.
זו נוחות בלי השוואה!!!

ובקשר לקרש- איזו שטות! יש בגב העגלה מסגרת מתכת, ולתוכה מכניסים את הקרש (בעגלות החדשות (מחו"ל) זה מגיע ישירות ככה) הוא לא מפריע לשום דבר, המקום מוכן בשבילו מלכתחילה וכל הרוצה להשחיל יבוא להשחיל---
ושוב אני אומרת, מי שאין לו את העגלה חבל שיגיד סתם כמו שאני לא מביעה דעה על הפג למרות ששמעתי עליה מכמה שכנות כל מיני דברים.
כל עוד לא התנסיתי בזה- אני לא מדברת. חבל להטעות אנשים!

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בטח שהבייבי ג'וגר מאווררת, יש בה כיסוי מאחורי הראש שאפשר להרים ואז נשארת רשת. אני מאד מרוצה ממנה, היא אפילו יותר קלה להורדה במדרגות מהעגלת יחיד שלי (בוגבו בי)
מה שכן הפריע לי שתינוק קטן באמת מתנדנד בה לצדדים, (לא זכרתי את זה עד שכתבה PR, כי לצערי לא יכלתי להוביל את הקטן שלי כשהיה ממש פיצי בשל סיבוכים...)
בקיצור, תבואו לחנות ותתרשמו לבד. אני לא הבנתי מה ההתלהבות ממנה עד שניסיתי.

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש עגלה שהיא של שני ילדים שאחד למטה,
מישהי יכולה להגיד לי אך קוראים לה?
וגם נעמי אני זוכרת ששמת תמונה של משהו כזה את יכולה להזכיר לי איפה כי לא מצאתי את זה...

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש 2 אחד זה פיל אנד טדס הרגיל שאחד למטה כמו בסל
והשניה זה בייבי ג'וגר סיטי סלקט שאחד עולה פשוט למעלה יותר ויכולה לשמש גם כעגלת יחיד.
תנסי לחפש באינטרנט אם את לא יכולה אני אחפש מאוחר יותר את האשכול ההוא

sem

משתמש פעיל
אז מומלץ או לא? היא לא כבדה?? איזה דגם יש לך?

יש לי technoxt מומלצת מאוד, לי היא לא כבדה בכלל ואני משתמשת איתה לילד בן כמעט שנתיים שיש לו משקל מכובד.

זוהר טל

משתמש מקצוען
מישהי יודעת מה זה הדגם 'מיקרו' של עגלת בייבי ג'וגר תאומים?
כמה היא שוקלת והאם זה אותו רעיון כמו כל העגלות שלהם?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י זוהר טל;581017:
מישהי יודעת מה זה הדגם 'מיקרו' של עגלת בייבי ג'וגר תאומים?
כמה היא שוקלת והאם זה אותו רעיון כמו כל העגלות שלהם?
הבנתי שזה אותו דבר אבל אין לו שכיבה רק ישיבה לילדים גדולים יותר והיא קצת יותר קלה.
שאר הפונקציות זהות פלוס מינוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה