דרוש מידע מי מכיר את חנות טופ לטופ

לעשות נחת רוח

משתמש חדש
אני רכשתי שם מחשב מאד איכותי ומקצועי במחיר מאד נמוך יחסית למחשב כזה ומאד הייתי מרוצה גם מהשירות הנדיר וגם מהמוצר ומהאחריות. תקופה ארוכה אחריה הקניה הוא כל פעם עונה לטלפונים ומסביר כל דבר בטוב טעם זה בעצם מכירה עם אחריות, פלוס יעוץ בענייני מחשבים. ממליצה בחום.ואגב יש לו מחשבים מאד מאד מקצועיים מה שלא מצאתי כמעט במקומות אחרים

אס ES

משתמש פעיל
גם אני קניתי שם מחשב היה מושלם. מחיר. שרות. אחריות. ואיכות. הכל מקסימלי.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

צ'וק

משתמש מקצוען
למה תוייגתי?
ראיתי את הפוסט שלך כאן
הבנתי שקנית אצלו, עכשיו אני קולט שטעיתי.
מתנצל...

חני ש.

משתמש צעיר
לרוכשים אצל טופ לפטופ
איך המחשב?
איך השירות?
שווה לרכוש מחודש?

@שלמה וייס @אס ES @חני ש. @נעמה ש @לעשות נחת רוח
תודה!
באמת אחלה שירות
בנאדם מדהים ומקצוען
המחשב הוא מס' 1 מהסדרה מס' 1 של לנובו (כידוע למבינים)
כזה לא מחודש יעלה למעלה מ11 אלף (למפרט שעלה לנו באזור ה3500)

אס ES

משתמש פעיל
אני קניתי שם שתי מחשבים כמעט ולא רואים שזה מחודש אי אפשר לזהות, חוץ מזה אחלה שירות גם אחרי הרבה זמן מהקנייה עדיין נותן אחריות ועוזר ומטפל. בקיצור אצלי היה מושלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה