דרוש מידע מי מכירה את הגמ"ח שמלות ערב ברחובות

מצב
הנושא נעול.

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחד הגמחים!!!
מטורפת יש לה שמלות בדיוק כמו של השכרה אחרת מוכרת ביותר
ששם השכרת שמלה מתחילה ב900...
ואצלה זה במחירי גמ״ח

שווה ללכת לראות

שירה כ

משתמש פעיל
אם יש לכן אירוע, לדעתי כדאי ללכת לשם, כי יש כל כך הרבה שזה לא נגמר...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שירה כ

משתמש פעיל
אשמח לשמוע פרטים, זה משהו שאני שומעת עליו לראשונה..
קוראים לגמח ,"שמחת תהילה" זה גמח שהוקם לע"נ הילדה של בעלת הגמח שנפטרה כשהייתה בכיתה א'
יש בו שמלות לאירועים מכל הסגנונות והסוגים, בכל המידות (סטים, בודדים, ארוך, קצר, קיץ, חורף וכו')
היא לוקחת שמלות מתופרות כמו רחלי סיטבון... שמלות שבמקומות אחרים עולה 900 -1,000 ש"ח היא משכירה בזול ממש.
באות אליה בנות ומשפחות מכל הארץ, אני באופן אישי מכירה המון שלקחו ממנה והיו מרוצים.
ובעניין התמונות: בגלל שיש כל כך הרבה, אי אפשר לדעת במה להתמקד, מה את אוהבת וכו'
מחיפוש בגוגל ראיתי שהם עובדים עכשיו על אתר, יכול להיות שאולי בקרוב יהיה אתר לראות בו את השמלות.
טלפון שלהם: 052-713-7159
נמצאים ברחוב דוד רמז 80 רחובות.

אילה כץ

משתמש רשום
שווה מאד לבדוק מי שמוצא שם זה ממש פיס!!!רק לקחת בחשבון שמקבלים ברגע האחרון ובזמן הקבלה מתקנים ומתאימים על הגוף ולפעמים יש תור ארוך....מכירה משפחה שלקחה והם יודעים לתפור אז לקחו ועשו תיקונים לבד כולל הצרות /רוכסנים וכו'..

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
האם יש לה שמלות בסגנון יוקרתי וחסידי יותר?
אשמח לתשובה מנסיון
כל מה הנכתב כאן על המבחר והדגמים נכון צודק בכל מילה,
רק קחי בחשבון שמשכירים מהם המון! הרבה יותר מהשכרה סטנדרטית!
השמלות הטובות מושכרות לפחות פעם פעמיים בחודש, וזה גורם לשמלה להתבלות בהתאם
(כל משפחה שמשכירה את השמלה מתעללת בה ומבצעת המון תיקונים, מאריכה ומקצרת, כדי להתאים בדיוק לגודל הרצוי)
את באה לשם ארבעה חודשים נניח (חסידי או לא?;)) לפני החתונה, רואה שמלות שאת אוהבת במצב תקין וטוב, נרשמת, ויודעת שעם שמלות את כבר מסודרת ויכולה להיות רגועה---
בתכלס יומיים לפני החתונה את באה לקחת את השמלות ומגלה אותם במצב הרבה פחות טוב, שם פרום פה קצת משופשף...:(
זאת הסיבה שאנחנו לא לקחנו מהם, אבל אולי אני הבעייתית שמפריעים לי כל הדקויות הקטנות,
אם את פחות פרפרציוניסטית אז בגדול אפשר לצאת משם מרוצים מאוד!

אלינור הרוש

משתמש פעיל
כל מה הנכתב כאן על המבחר והדגמים נכון צודק בכל מילה,
רק קחי בחשבון שמשכירים מהם המון! הרבה יותר מהשכרה סטנדרטית!
השמלות הטובות מושכרות לפחות פעם פעמיים בחודש, וזה גורם לשמלה להתבלות בהתאם
(כל משפחה שמשכירה את השמלה מתעללת בה ומבצעת המון תיקונים, מאריכה ומקצרת, כדי להתאים בדיוק לגודל הרצוי)
את באה לשם ארבעה חודשים נניח (חסידי או לא?;)) לפני החתונה, רואה שמלות שאת אוהבת במצב תקין וטוב, נרשמת, ויודעת שעם שמלות את כבר מסודרת ויכולה להיות רגועה---
בתכלס יומיים לפני החתונה את באה לקחת את השמלות ומגלה אותם במצב הרבה פחות טוב, שם פרום פה קצת משופשף...:(
זאת הסיבה שאנחנו לא לקחנו מהם, אבל אולי אני הבעייתית שמפריעים לי כל הדקויות הקטנות,
אם את פחות פרפרציוניסטית אז בגדול אפשר לצאת משם מרוצים מאוד!

זה כמעט נכון
היו לנו הרבה שמחות בשנתיים האחרונות (כן ירבו)
ברוב הפעמים השכרנו מהם וכל פעם היה מבחר אחר, מה שמתבלה, עובר למכירה מוזלת ומייד מחדשים!

yudb

משתמש סופר מקצוען
קוראים לגמח ,"שמחת תהילה" זה גמח שהוקם לע"נ הילדה של בעלת הגמח שנפטרה כשהייתה בכיתה א'
יש בו שמלות לאירועים מכל הסגנונות והסוגים, בכל המידות (סטים, בודדים, ארוך, קצר, קיץ, חורף וכו')
היא לוקחת שמלות מתופרות כמו רחלי סיטבון... שמלות שבמקומות אחרים עולה 900 -1,000 ש"ח היא משכירה בזול ממש.
באות אליה בנות ומשפחות מכל הארץ, אני באופן אישי מכירה המון שלקחו ממנה והיו מרוצים.
ובעניין התמונות: בגלל שיש כל כך הרבה, אי אפשר לדעת במה להתמקד, מה את אוהבת וכו'
מחיפוש בגוגל ראיתי שהם עובדים עכשיו על אתר, יכול להיות שאולי בקרוב יהיה אתר לראות בו את השמלות.
טלפון שלהם: 052-713-7159
נמצאים ברחוב דוד רמז 80 רחובות.
זה כמעט נכון
היו לנו הרבה שמחות בשנתיים האחרונות (כן ירבו)
ברוב הפעמים השכרנו מהם וכל פעם היה מבחר אחר, מה שמתבלה, עובר למכירה מוזלת ומייד מחדשים!
האם יש שם גם בגדי הריון?

נעמושית

משתמש צעיר
מקפיצה
כמה זמן מראש מומלץ לבוא לגמח בשביל לקבל שמלה טובה?
אשמח לתשובה מהירה
תודה רבה!

ט.ק

משתמש מקצוען
גמח מוצלח
ממליצה מאוד
אנחנו לקחנו משם
כדאי לבוא מוקדם כי השמלות נחטפות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה