התייעצות מי מהגולשים היה פעם באזור כסיף?

חרישאי

משתמש מקצוען
יצא לי לקרוא המון בפורומים השונים דעות שונות על מצוקת הדיור.
משום מה נדמה שכסיף נתפסת כאופציה הגיונית.
ולכן שאלתי, מי מבין הניקים דרך באזור כסייפה בשנים האחרונות, ואם כן למה הוא חושב שהחצר האחורית של המדינה זה פתרון למגזר?

רינהההה

משתמש פעיל
המדינה בונה שם קו יישובים כדי למנוע את ההברחות של הבדואים,
כך שהעיר כסיף תהיה המשמעותית באזור, והיא אכן תהיה. לכן זו אופציה.
בין כל הדיבורים התיאורטיים, משהו אחד ריאלי...

די

משתמש סופר מקצוען

ייד

משתמש מקצוען
ולכן שאלתי, מי מבין הניקים דרך באזור כסייפה בשנים האחרונות, ואם כן למה הוא חושב שהחצר האחורית של המדינה זה פתרון למגזר?
כי חריש זו עיר חילונית ולכן היא לא רלונטית לרובינו...

%;

משתמש פעיל
תשאל את חסידי גור שבפורום
זה על הדרך לערד, מרחק 7 דק' נסיעה ברכב
מאות (אם לא אלפי) חרדים עוברים שם כל יום

1686611041622.png

%;

משתמש פעיל

חרישאי

משתמש מקצוען
טוב,
כי חריש זו עיר חילונית ולכן היא לא רלונטית לרובינו...
האשכול על כסיף ולא על חריש, תרצה להחכים על חריש אתה מוזמן לאשכול הרלוונטי שכמדומני הארוך בפרוג עם קרוב ל500 דפים

חרישאי

משתמש מקצוען
תשאל את חסידי גור שבפורום
זה על הדרך לערד, מרחק 7 דק' נסיעה ברכב
מאות (אם לא אלפי) חרדים עוברים שם כל יום

צפה בקובץ המצורף 1397398
זה הענין חסידי גור הם חסידי גור, הם חיילים שמבצעים את הוראת הרבה, איך עיר במיקום כל כך בעייתי מבחינת פשע ובטחון אישי תוכל להתרומם, במיומד שזו אמורה להיות עיר עם פחות נושאי נשק, כמובן שאם ד לא ישמור עיר, אבל אם החרדים משוכנעים בצדקתם נראה לי ההתאבדות צריכה להיות על עיר במיקום יותר הגיוני, משתמשים בחרדים כבשר תותחים נגד הבדואים, כך אני מרגיש

די

משתמש סופר מקצוען
איך ירוחם, לאיפה היא התקדמה ב20 שנים האחרונות, ולא שלא ניסו לבנות שם פרוייקטים חדשים
לא הבאתי את ירוחם לדוגמא סך הכל אמרתי שעברתי שם בדרך לירוחם.
איך עיר במיקום כל כך בעייתי מבחינת פשע ובטחון אישי תוכל להתרומם, במיוחד שזו אמורה להיות עיר עם פחות נושאי נשק, כמובן שאם ד לא ישמור עיר, אבל אם החרדים משוכנעים בצדקתם נראה לי ההתאבדות צריכה להיות על עיר במיקום יותר הגיוני, משתמשים בחרדים כבשר תותחים נגד הבדואים, כך אני מרגיש
לדעתי אתה מגזים מאוד. זה בדואים ולא ערבים. את מה שאתה כותב אם כבר אפשר לומר על שכונות ספר בירושלים (וגם שם זה לא כמו שאתה מציג את זה). הבדואים לא באים להרוג אותך. אולי לגנוב ואת זה יש לצערנו בהמון ערים ובשביל זה אפשר לעשות ארגון שומרים וכדומה. אותי אישית זה בכלל לא מפחיד.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
לא הבאתי את ירוחם לדוגמא סך הכל אמרתי שעברתי שם בדרך לירוחם.

לדעתי אתה מגזים מאוד. זה בדואים ולא ערבים. את מה שאתה כותב אם כבר אפשר לומר על שכונות ספר בירושלים (וגם שם זה לא כמו שאתה מציג את זה). הבדואים לא באים להרוג אותך. אולי לגנוב ואת זה יש לצערנו בהמון ערים ובשביל זה אפשר לעשות ארגון שומרים וכדומה. אותי אישית זה בכלל לא מפחיד.
מסכים
במידה שהמחירים יהיו שוברי שוק
בתוספת העובדה שהיא תהייה עיר חרדית למהדרין
ותתוכנן ותבנה כעיר חרדית
אני לא רואה בעיה במקום
תראה שאז כבר כולם ישכחו מהבדואים...

אם כבר אנשים הולכים לגור באופקים וירוחם וכדומה
אין סיבה שזה לא ילך בעיר חרדית וחדשה למהדרין במחיר עוד יותר זול מהנ"ל

ר. המוסד

משתמש מקצוען
זה הענין חסידי גור הם חסידי גור, הם חיילים שמבצעים את הוראת הרבה
קודם כל הם גרים בערד
ושנית הרבה לא מצווה אותם להיות פרייארים, הם בסך הכל מרווחים בלע"ה הרבה כסף ובנוסף הם גם גרים בדירות בלי משכנתא
(וכן לא כל חסיד גור רץ לגור שם, לרוב שזה לא מתאים גר באשדוד ובית שמש)
ושלישית אתה לא מכיר את הגרערס'
ביטחון זה אצלם אחד הדברים החשובים ביותר

נערך לאחרונה ב:

חרישאי

משתמש מקצוען
פתחתם לי את העיניים, עדיין לא משוכנע, אופקים לא קשורה בשום צורה לכסיף וערד זה שני פלנטות, אין קשר בין הנגב המערבי לשאר הנגב.
לגבי הבטחון שחשוב לגור, אני מושכנע שלא חסר להם שם ביטחון, אבל עיר שתוקם שם אם לא תהיה הרתעה לפנתיאון הגניבות שם יכולות להיות מכה, מה ימנע מלהקות צעירים להסתובב שם ברחובות, היום הם בהחלט נראים בבאר שבע במוקדי עניין, אני לא מדבר על נושאים שהשתיקה יפה להם, ולא מדבר על פרוטוקשן בבניה שחוגג שם.
בנוסף הדיון הוא על כסיף, אני גר בחריש אבל זה לא על זה באנו לדבר, דרך אגב בהתופעה שמתוארת לגבי זיהום אויר פשוט לא קיימת, אולי תקשורת כדרכההשל תקשורת לפעמים מנפחת, אולי ישובי צפון השומרון שסבלו מזה רכבו על חריש בשביל לעורר מודעות, ואולי זה פשוט נפתר, על כל פנים לחריש הבעיות והיתרונות שלה ולא על זה הדיון.

חרישאי

משתמש מקצוען
אני כן שומע שמה שגורם לאנשים לפנטז על כסיף זה חלום לגור בעיר חרדית במחיר שפוי.
מה שגורם לי לחשוב עד כמה אנשים יתאבדו על עיר חרדית, הרי זה פינוק של הדור האחרון, זה לא היה פעם, לדעתי זה פאסה ולא יחזור יותר, הציבור יגדל בחזקות ומכפלות שיגרמו לאנשים להבין שעיר חרדית או אפילו שכונה חרדית באופן מוחלט זה כבר לא שייך.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני לא ניק אבל הייתי שם הרבה פעמים. מה השאלה בדיוק? לא, זה לא חצר אחורית.

ייד

משתמש מקצוען
טוב,

האשכול על כסיף ולא על חריש, תרצה להחכים על חריש אתה מוזמן לאשכול הרלוונטי שכמדומני הארוך בפרוג עם קרוב ל500 דפים
אני לא מבין למה כל פריפריאנר חייב לטנף על הערים האחרות
זו תופעה בפרוג ובאששכול חריש בפרט
יש מצוקת דיור קשה
רוב הציבור רוצה עיר חרדית גדולה ועצמאית ולא משנה איפה
רוב הציבור יודע שהבדואים לא באמת מפחידים
ורוב הציבור יודע שהפוליטיקאים שלנו לא יביאו משהו קרוב יותר

חרישאי

משתמש מקצוען
אני לא מבין למה כל פריפריאנר חייב לטנף על הערים האחרות
זו תופעה בפרוג ובאששכול חריש בפרט
יש מצוקת דיור קשה
רוב הציבור רוצה עיר חרדית גדולה ועצמאית ולא משנה איפה
רוב הציבור יודע שהבדואים לא באמת מפחידים
ורוב הציבור יודע שהפוליטיקאים שלנו לא יביאו משהו קרוב יותר
חבל, יש לי פרופיל אתה מוזמן להכנס אליו לקרוא הודעות קודמות ולראות אם אני עונה להגדרה שנתת פה. מוזמן להתנצל אחר כך, דרך אגב כסיף אלו גבעות שוממות לא בדיוק עיר, כשהיא תהיה עובדה מוגמרת הכל יראה אחרת גם דעתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה