עיצוב חלל מי יקבל את החלון? ביחידת דיור

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ביחידת דיור שאני מתכננת צריך להחליט על 2 חללים קטנים מה יהיה לשירותים ומה לחדרון? :
אופציה א':
כרגע יש חדר רחצה קטן (116X220) ויש שם חלון, ניתן לשמר את רובו (ולצמצם עלויות)והאמבטיה תהיה רק 110 ס"מ/מקלחון ובנוסף יהיה חדרון (לילדים😉) אך ללא חלון (200X170)
אופציה ב': להחליף ביניהם: ליצור חדר רחצה מרווח יותר המכיל אמבטיה 170 ס"מ, אך ללא חלון, (200X170) והחדרון יהיה בחדר רחצה של היום, קטן, אבל עם חלון (116X220)
מה מעדיפים הזו"צים היום? א' או ב'
נ.ב. המטרה בחדרון היא להביא שוכרים לתקופה ארוכה יותר

תודה רבבבה לכל העונים!

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מענין אני דוקא חושבת ההפך
הכי חשוב שהחדרון יהיה כמה שיותר גדול, עם 120 א״א בכלל לזוז שם
ראיתי יחדות וגם דירות שעשו עוד חצי חדר/חדרון בלי חלון ושמו שם מיטת תינוק או חדר עבודה / ארונות
אמבטיה 110 זה קצת שיקול [למרות שהיחידה הראשונה שהיתי בה כזו״צ היתה ככה - אבל זה לא מתאים לכל אחד ...

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וודאי עדיף חדר עם חלון מאשר אמבטיה עם חלון
לאמבטיה אפשר לשים מפוח או וונטה
אני גם חושבת שחלון בחדר הרבה יותר חשוב.
גם אני חושבת שחלון - בחדר
בחדר שינה להורים ודאי יש חלון, המדובר רק בחדרון שיהיה ללא חלון

יוסיK

משתמש פעיל
השאלה היא מה רוצים להכניס בחדר אמבטיה.
אמורה להיכנס לתוכו גם מכונת כביסה?
כיור בגודל סביר עם ארון?
השירותים היחיד של הבית לא יכול להיות מידי צפוף
איזשהו מקום בחדר שאפשר לעמוד בו ולהתארגן

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה לכל העונים!
בזכותכם פיצחתי תוכנית העונה על כל הדרישות: גם חיסכון בעלויות, גם חדרון יותר גדול ועם חלון, וגם שירותים עם חלון :)
ועכשיו יש תוכנית מעולה!

גאולה בקרוב

משתמש חדש
ביחידת דיור שאני מתכננת צריך להחליט על 2 חללים קטנים מה יהיה לשירותים ומה לחדרון? :
אופציה א':
כרגע יש חדר רחצה קטן (116X220) ויש שם חלון, ניתן לשמר את רובו (ולצמצם עלויות)והאמבטיה תהיה רק 110 ס"מ/מקלחון ובנוסף יהיה חדרון (לילדים😉) אך ללא חלון (200X170)
אופציה ב': להחליף ביניהם: ליצור חדר רחצה מרווח יותר המכיל אמבטיה 170 ס"מ, אך ללא חלון, (200X170) והחדרון יהיה בחדר רחצה של היום, קטן, אבל עם חלון (116X220)
מה מעדיפים הזו"צים היום? א' או ב'
נ.ב. המטרה בחדרון היא להביא שוכרים לתקופה ארוכה יותר

תודה רבבבה לכל העונים
עדיף אמבטיה עם חלון זה מאוד מאוד חשוב אחרת אין מספיק כניסת חמצן לאמבטיה ואצלנו בבית זה יוצר מלא עובש ורטיבות שיוצרת חלודה קשה,הרבה הצלחה בעזרת ה'!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה