מי יכול להמליץ על רכישת עגלה בחו"ל

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשבנו לקנות עגלה בארץ
אבל יש לנו משהו מחו"ל שיכול להביא לנו בקלות.
הבנתי שיש עגלות שזה לא סיפור להביא מחו"ל (אם הן לא יקרות ואז אין עליהם מס גבוה, וכן אם הן נכנסות בקלות לתוך מזוודה גדולה)
מצד שני רציתי מאד עגלה עם אמבטיה.
האם יש שילוב של שניהם?
עגלה עם אמבטיה שאפשר להביא בקלות מחו"ל בתוך מזוודה בלי הרבה מיסים??.

פולי

משתמש חדש
יש היום חיקוי של יויו וקוראים לזה יויה קונים את זה בעליאקפרס יוצא כולל הזמנה בסביבות 1200 וזה גם קטן קל וגם עם אמבטיה ממליצה מנסיון

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש אפשרות שיפתחו את העגלה ויביאו אותה כעגלה שהם משתמשים בה - זה הכי טוב.
לפעמים יש קרובים שמגיעים לביקור קצר עם 2 ילדים קטנים והעגלה שלך יכולה לשמש אותם עד לטיסה, כך את לא צריכה להסתבך עם מיסים

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא, זה מישהו שנוסע בלי ילדים זו הבעיה, מצד שני נוסע וחוזר ממש עכשיו, כך שזה יכול להיות תועלת מאד גדולה בשבילי.

דנה הר תבור

משתמש חדש
לא מומלץ

הי, מניסיון רע שלי הבנתי שאם את קונה בחול לא תהיה לך אחריות בארץ. ולקנות חיקוי של מותג שאת לא יודעת מה האיכות שלו ואין לא אמאבא בארץ כשמדובר על מוצר שצריך לדאוג לשלומו של תינוק נראה לי מסוכן.

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני יודעת שאת הטיולון של המאונטיין באגי היה בעבר הרבה יותר זול לקנות בארה"ב. לא יודעת מה היום.
וגם את הבוגבו בי

Batyabatel

משתמש חדש
מניסיון אישי: לא להתעסק עם חיקויים של עגלות מסין
זה זול אבל זו סכנת נפשות
התינוק שלי בן 8 חודשים נפל מהחיקוי יויה כי העגלה התפרקה לי
ראו הוזהרתן פיקוח נפש
בתיה

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יכולה לקנות יד2 דרך איביי ויוצא לך מחירים מצחיקים (אלה שלא שולחים לארץ)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הביאו לו במזודה לפני 4 שנים בייבי ג'וגר סיטי מיני gt.(עלתה שם 1200 ש''ח)
מכרתי אותה ב1100 אחרי שנתיים! (שניה מתוכם בשימוש)
את העגלה הספציפיית הזאת מכרתי כי היא לא ברגישה לי מספיק יציבה (יש שיחלקו) אבל היא מדהימה מבחינת מראה , נוחות הליכה וקיפול וכו'.
.בייביג'וגר בכללי מאד זול בארה''ב וי להם עכשיו מלא דגמים חדשים(את יכולה לראות באתר הישראלי). הם נחשבטת עגלות טובות ואמינות!

בענין האחריות -
כמה בנות משפחתי הביאו בייביג'וגר מחול, לא היו להם בעיות ציוחדות. לאחת זה כבר מחזיק 7 שנים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה