מי יודע?

עובד אלוקים

משתמש צעיר
אני בעז"ה עומד להוסיף חדר ומרפסת לביתי (מאופציה בקומה 2), ואני בוחן איזה קבלן ומה המחירים לבנייה הזו, הבניה הוא 18 מ"ר,
ובכן, המחירים שקיבלתי הם: 1, בניית שלד לבד כולל חומרים ובלוקים (בלי פנים בכלל) 1800 ש"ח למ"ר, המחיר לכל הבניה כולל פנים הוא 6000 ש"ח למ"ר (כולל הכל) שזה בסה"כ 108.000.
הצעת מחיר נוספת:95.000 ש"ח כולל הכל פנים וחיצון.
בניה סטנדרטית!
שאלתי ובקשתי: מי מכיר מי יודע? האם אלו המחירים בשוק? האם ניתן למצוא יותר זול? האם להביא 2 קבלנים לפנים ולחיצון?
מה המחירים בשוק למ"ר?

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אלו המחירים,(קבלן מאנ"ש מול קבלן שלא,בדר"כ)
בהחלט ניתן להביא קבלן לשלד וקבלן לפנים,אך מניסיון-הרבה פעמים קבלן השלד זורק אחריות על קבלן הפנים ולהפך כך יוצא שהלקוח נופל בין הכסאות,
לא אפרט יותר מידי,אך היה לי עכשיו דוגמא מצוינת לכך,בבניה שליויתי היה 2 קבלנים,לחוץ ולפנים,וכשהתגלתה בעית ניקוז,כל אחד זרק על השני את הבעיה..בקיצור,זה אפשרי אך לא כ"כ מומלץ.

עובד אלוקים

משתמש צעיר
נכתב ע"י cחיה;1486017:
אלו המחירים,(קבלן מאנ"ש מול קבלן שלא,בדר"כ)
בהחלט ניתן להביא קבלן לשלד וקבלן לפנים,אך מניסיון-הרבה פעמים קבלן השלד זורק אחריות על קבלן הפנים ולהפך כך יוצא שהלקוח נופל בין הכסאות,
לא אפרט יותר מידי,אך היה לי עכשיו דוגמא מצוינת לכך,בבניה שליויתי היה 2 קבלנים,לחוץ ולפנים,וכשהתגלתה בעית ניקוז,כל אחד זרק על השני את הבעיה..בקיצור,זה אפשרי אך לא כ"כ מומלץ.
דווקא האנ"ש נתן את המחיר הזול יותר אלא שהוא פנוי רק בעוד חודשיים... וזה דחוף לי!
חבר אומר לי שאפשר למצוא גם במחיר של 4500 למ"ר, זה הגיוני?
ושוב הכל סטנדרט ומדובר ב18 מ"ר.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
4500 למ"ר זה כשיש כבר יציקה אחת..
בין 5000-6000 מחיר הגיוני למ"ר
כמובן שלמרפסת זה מחיר אחר.. סביבות 2000-3000 למ"ר

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תמיד אפשר למצוא מעט יותר בזול, אחד לא משלנו שעכשיו מתחיל להכנס לשוק ונותן מחירים נמוכים כדי שיקחו אותו,
אך המחירים שציינת הם סטנדרטיים ומקובלים בשוק,
אם אתה רוצה 'לחפור' יותר כדי למצוא במעט יותר זול- אתה יכול.

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י עובד אלוקים;1486011:
אני בעז"ה עומד להוסיף חדר ומרפסת לביתי (מאופציה בקומה 2), ואני בוחן איזה קבלן ומה המחירים לבנייה הזו, הבניה הוא 18 מ"ר,
ובכן, המחירים שקיבלתי הם: 1, בניית שלד לבד כולל חומרים ובלוקים (בלי פנים בכלל) 1800 ש"ח למ"ר, המחיר לכל הבניה כולל פנים הוא 6000 ש"ח למ"ר (כולל הכל) שזה בסה"כ 108.000.
הצעת מחיר נוספת:95.000 ש"ח כולל הכל פנים וחיצון.
בניה סטנדרטית!
שאלתי ובקשתי: מי מכיר מי יודע? האם אלו המחירים בשוק? האם ניתן למצוא יותר זול? האם להביא 2 קבלנים לפנים ולחיצון?
מה המחירים בשוק למ"ר?

אני מציעה, בעקבות בירור וחקר, לבדוק אופציה של...בניה מעץ!
כן.
האופציה הזאת עוד לא מספיק מוכרת במחוזותינו, אך לדעתי היא ענין של זמן.

העץ הוא מבודד מעולה, (לא סתם כל הבתים באירופה בנויים ממנו)יש בו פחות בעיות מבניה באבן, והוא מעניק תחושה כפרית וצימרית למי שמעוניין, ולמי שלא- אפשר לצבוע כמו בבית מאבן.
חוסך לכלוך וכאבי ראש. בוחרים בית לפי טעמכם וסגנונכם, והוא מגיע במנוף, כולל הכל הכל, כ3800 ש"ח למ"ר מוכן!
שווה בדיקה.
תבדקו בקיבוץ חולדה, שמה נמצאים המומחים, או ב"איסמור".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה