דיון מי ההשראה שלכם?

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי מיה קינן - הסדרה של ממלכה במבחן והספר אדמה פראית.
האמת שמי שבאמת דחפה אותי ונתנה לי את החשק לכתוב זו חברה שלי שכותבת באמת מדהים למרות שעדיין היא לא סופרת.
אם יגידו לי שאני מזכירה בסגנון הכתיבה את דבורי רנד, מיה קינן, מ.ארבל, או חיים גרינבוים זו תהיה מחמאה.

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מי הסופר שעשה לכם את החשק לכתוב
שאלה קשה. חושבת שזה התחיל בגיל מאוד קטן, כי תמיד נמשכתי לכתיבה, (יעידו סופי המחברות בכיתה ב' - מהאלו שעדיף לא לקרוא:sne:) אבל נראלי שמי שגרמה לי לחלום בגדול ואולי גם לכתוב את הספר "אויב כפול" היתה יונה ספיר.
שכמוהו רציתם להיות
יונה ספיר ומיה קינן ברמת העלילה, דבורי רנד ברמת הכתיבה, וברמת אחזקת קוראים ומתח - גם אני גיי קיי רולינג. אם שמעתם על "הארי פוטר", זה שלה.
שאם יגידו לכם שאתם מזכירים אותו בסגנון הכתיבה זו תהיה מחמאה גדולה?
אולי טפשי, אבל המחמאה הכי גדולה היא כשלא-סופרים מזהים את הכתיבה שלי.

סמדר אלחנתי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הייתי רוצה להיות מסוגלת לבנות סצנות כמו ג'יי קיי רולינג.
כמות הסאבטקסט שהיא מכניסה בהן עצומה (בגלל שהדמות הראשית היא תגובתית בהרבה מהסצנות וכמעט לא פועלת בהן, היא ביטאה את המחשבות והעולם הפנימי שלה דרך הפעולות של הדמויות שסביב - מדהים)
כל משפט בספר מכיל רמה כלשהי של קונפליקט (מבטיחה לכם - בדקתי)
והאמינות של הדמויות בספר - הלוואי עלי

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמות הראשית היא תגובתית בהרבה מהסצנות וכמעט לא פועלת בהן, היא ביטאה את המחשבות והעולם הפנימי שלה דרך הפעולות של הדמויות שסביב - מדהים
מענין, לא שמתי לב לפני, אבל זה באמת נכון. בעיקר בספרים הראשונים.
והאמינות של הדמויות בספר - הלוואי עלי
מסכימה, אבל בהחלט יש עוד כמה שטובים בזה. יש לי בשלוף חמישה שמות של סופרים שאפשר לומר עליהם את זה. חרדים, אגב.

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מי הסופר שעשה לכם את החשק לכתוב?
לא בדיוק בחירה אורתודוקסית, אבל גלגולה של מזוזה של אלי וגולד הדליק איזו נורה.

שכמוהו רציתם להיות?
אני מקבלת השראה מרות קפלר. ועוד. אבל לא נראה לי שזה הכיוון עבורי. אלי וגולד, סבבה.

שאם יגידו לכם שאתם מזכירים אותו בסגנון הכתיבה זו תהיה מחמאה גדולה?
רבי מנדל.

יהודית מדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הסופרת שנתנה לי את החשק לכתוב היתה שרה פכטר בסיפרה עוד תגיעי רחוק כל תקופה הייתי קוראת את הספר שלה מהתחלה עד הסוף וחולמת להיות סופרת. הגשמתי אותו קצת מחכה להגשים בגדול..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה