עזרה מי הגוף שמפקח/אחראי על בתי הסוהר בישראל?

• פותח הנושא E.T
  • פורסם בתאריך

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפותחת האשכול, אין לי עיצה לתת לך, אבל אשמח להתפלל עליו, אם תרצי לתת לי שם לתפילה , אתן לך כתובת מייל.

הרבה הרבה הצלחה!!!

האסירים היהודים בכלא יכולים לסבול נוראות בלי שום קשר לחומרת המעשה שבגינה נעצרו!
עצם המאסר ואיבוד החירות זהו עונש נוראי! וישנם אנשי שב"ס שלוקחים את החוק לעצמם ומרשים לעצמם להתעלל באסירים, ואין פוצה פה ומצפצף! עורך דין טוב יכול לעזור.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כל אסיר חייב לעבור תהליך שיקום, או לפחות לעבוד במשהו מועיל, כל אחד לפום חורפיה...
אסיר שעובר הליך שיקומי מקצרים לו את משך הריצוי בכלא
כך שכמובן העיקר הוא העונש, אבל יש גם מימד של חינוך כדי שלא יגיע שוב למצב שיצטרכו להעניש אותו
בתכלס אם הוא עבריין הוא לא יושפע מאיזו סדנת חינוך ויישאר עבריין...

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל אסיר חייב לעבור תהליך שיקום, או לפחות לעבוד במשהו מועיל, כל אחד לפום חורפיה...
אסיר שעובר הליך שיקומי מקצרים לו את משך הריצוי בכלא
כך שכמובן העיקר הוא העונש, אבל יש גם מימד של חינוך כדי שלא יגיע שוב למצב שיצטרכו להעניש אותו
יש סתירה בהודעתך, אם כל אסיר חייב לעבור תהליך שיקום, אז איך כתבת שאסיר שעבר הליך שיקום מקצרים לו, משמע שיכול להיות אסיר שלא עבר הליך שיקום, והרי כתבת שכל אסיר חייב לעבור הליך.

אבל זו טעות, אסיר לא חייב לעבור תהליך שיקום, ואם בא לו הוא יכול לשבת כל היום על המטה שלו בחדר ולהשתעמם.

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש סתירה בהודעתך, אם כל אסיר חייב לעבור תהליך שיקום, אז איך כתבת שאסיר שעבר הליך שיקום מקצרים לו, משמע שיכול להיות אסיר שלא עבר הליך שיקום, והרי כתבת שכל אסיר חייב לעבור הליך.

אבל זו טעות, אסיר לא חייב לעבור תהליך שיקום, ואם בא לו הוא יכול לשבת כל היום על המטה שלו בחדר ולהשתעמם.
אכן, לא כל אסיר חייב לעבור הליך שיקום, אבל כל אסיר חייב לעבוד במשהו, או לעשות משהו מועיל, או ללמוד, אין אפשרות לשבת במטה כל היום ולהשתעמם.
אבל אסיר שעובר הליך שיקום מקצרים לו את משך הזמן שהוא צריך לשבת, כאות הוקרה על שיתוף הפעולה

E.T

משתמש פעיל
לפני שאתייחס לכל מה שנאמר כאן..
אבקש מכל מי שב''ה בחסדי שמים לא מכיר ולא יודע במה מדובר, בבקשה שלא יכתוב שום דבר.
זו לא חוכמה לנחש או לצטט כלי תקשורת כאלו ואחרים, בלי לחשוב רגע אולי הוא זורה מלח על פצעים טריים..
מי שמכיר את המערכת טיפ טיפה יודע כמה זה לא שחור לבן.
וכמה שיצא לי לדעת ולהכיר יותר הבנתי שעד היום לא ידעתי כלום וגם היום אני בקושי יודעת.

ולעניין הנ''ל.
בחרתי שלא לכתוב את הסיפור עצמו משתי סיבות עקריות:
1.למנוע זיהוי כלשהו ואח''כ..
2. חסתי על נפשכם ושנתכם בלילה.
כי באמת אין לי צל של ספק שאם הייתי כותבת את מה שנעשה שם ומדיר שינה מעיניי לגמרי.. מי שלא יזדעזע אולי הוא פשוט לשייך לעם המובחר.
גם כעת אחרי שעות של העבודה העיניים שורפות מעייפות אבל התמונות שרצות בדימיון מרחיקות ממני את השינה כמעט לגמרי..
ולא אני לא אמא, אישה, בת וכ' של אותו אחד, אבל מספיק קרובה גם משפחתית בשביל שיעברו הימים והתמונות עדיין רצות בראש המחול בלתי פוסק..

כפי שכתבתי קודם בנסתר, אולי הייתי צריכה לכתוב מלכתחילה בגלוי.
דמיינו את ההתעללות הכי קשה כמעט שחוויתם/שמעתם. וכן זה בדיוק שם! אפילו יותר גרוע.

ולכן בבקשה-
מי שיש לו מידע רו רעיון כלשהו שיכול לעזור אשמח אם יירתם לעניין.
וכל מי שמעוניין להעביר סדנאות חינוך למיגור הפשיעה בישראל מוזמן לפנות לאנשים המתאימים
כאן זה לא המקום ובטח שלא הזמן.

ומתנצלת על הנימה התקיפה, אם ח''ו פגעתי במישהו.
אבל באמת שהיו כאן ובאישי הודעות שהכאיבו ואותן אין לי צורך לקבל יותר...

Panda

משתמש מקצוען
אפשר לשאול אולי מה ניתן לעשות בתור אדם מבחוץ שיודע על מעשים חמורים שנעשים שם
זה משהו כללי או משהו אישי כלפיי אסיר/אסירה?
אם אישי אז לפנות לעו"ד פלילי מנוסה.
בנוסף ידיד שלי מעביר שיעורים בבתי סוהר ואם נראה לך שזה משהו שיכול לעזור אשמח לקשר בינכם.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
הזכירו כאן את ח"כ ארבל מש"ס יגיע רחוק בע"ה איש חביב וחכם ששמח לעזור לכולם
אני הזכרתי יהודי שפרש לא מזמן משב"ס
רק לידיעה שניהם מתפללים בשבת באותו בית כנסת למרות שאני לא חושב שהאחד מכיר את הרזומה של האחר

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ולא אני לא אמא, אישה, בת וכ' של אותו אחד, אבל מספיק קרובה גם משפחתית בשביל שיעברו הימים והתמונות עדיין רצות בראש המחול בלתי פוסק..
אני איתך
ושולחת לך חיבוק
יודעת בדיוק במה מדובר
ומספיק לשמוע סיפור אחד ולא לישון לילות שלמים.
מתפללתבשבילכם שתמצאו דרך להקל עליו.
אבל הדרך הכמעט יחידה זה לעשות הכול כדי להוציא אותו משם.
ולשם כך חייבים עורך דין מעולה. אחד שיהיה אכפת לו באופן אישי.

E.T

משתמש פעיל
זה משהו כללי או משהו אישי כלפיי אסיר/אסירה?
אם אישי אז לפנות לעו"ד פלילי מנוסה.
בנוסף ידיד שלי מעביר שיעורים בבתי סוהר ואם נראה לך שזה משהו שיכול לעזור אשמח לקשר בינכם.
אין לי מושג. אם יש שם עוד משהו שמתעללים בו בצורה הזו.
אין לי דרך לדעת הכל וזו הסיבה שאין לנו ראיות והוכחות למה שנעשה שם.
אחרת לא היינו צריכים את כל העסקנים והאנשים מסביב.
@E.T מתפללת עליכם חזק גם בלי שמות. נגעת לי בלב.
אם תרצי לתת שם לתפילה, אשמח.
בשם עמישראל כולו
תודה רבה!!!
בנתיים אני לא אוכל לתת שם, כי אין לי מושג אם הוא מעוניין להיחשף, למרות הכל ואולי גם בגלל.
אני איתך
ושולחת לך חיבוק
יודעת בדיוק במה מדובר
ומספיק לשמוע סיפור אחד ולא לישון לילות שלמים.
מתפללתבשבילכם שתמצאו דרך להקל עליו.
אבל הדרך הכמעט יחידה זה לעשות הכול כדי להוציא אותו משם.
ולשם כך חייבים עורך דין מעולה. אחד שיהיה אכפת לו באופן אישי.
הזכירו כאן את ח"כ ארבל מש"ס יגיע רחוק בע"ה איש חביב וחכם ששמח לעזור לכולם
אני הזכרתי יהודי שפרש לא מזמן משב"ס
רק לידיעה שניהם מתפללים בשבת באותו בית כנסת למרות שאני לא חושב שהאחד מכיר את הרזומה של האחר
תודה רבה לכולם באמת מעומק הלב!!

קבלתי המון הודעות במייל, ולא הספקתי עדיין לעבור על כולם, אפילו לא על חצי מהם.
אבל באמת חשוב לי להודות ממש! לכל מי ששלח מידע, מספרי טלפונים ורעיונות טובים במייל הנ''ל.
אעבור אחד אחד בעז''ה, ונראה מה אפשר לעשות-אי אפשר לדעת מה יעזור בסוף,
ותודה ענקית לכל אלו ששלחו מילים של עידוד וכח, לא פתחתי את המייל בשביל זה, אבל אין ספק שזה מעודד מאד!
ובעז''ה אקבץ הכל ביחד ואשלח את זה להורים שלו, אין לי ספק שזה ייתן להם המון כח בהתמודדות המטורפת הזו.

ושוב, מתנצלת אם ח''ו פגעתי באי מי בהודעה שכתבתי אתמול בלילה...
במהלך הלילה כבר חשבתי למחוק את זה אבל עד שהגעתי למחשב שוב גילית שכבר אין לי אפשרות אפילו לערוך..
אז באמת מתנצלת,
וכן, לכל אלו ששאלו לגבי מספרים, כתובת מייל או אנשים שנראה להם שיוכלו לעזור, אנחנו נשמח בכל אחד שהוא, כולל ח''כ ארבל שהזכירו כאן כמה פעמים אבל בנתיים לא הצלחתי להגיע אליו בכלל..
אפשרי לשלוח למייל שצרפתי זה מגיע ישר אליי ובעז''ה אעבור על הכל ואבדוק.

תודה רבה!

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שח"כ מלכאלי נלחם לטובת תנאים של אסירים
שווה לבדוק איתו מה אפשר לעשות.
ח"כ ארבל בעיקר...

עריכה. אני רואה שכבר הוזכר כאן

אני מכיר מקרוב מישהו מאוד בכיר ברבנות השב"ס אם זה רלוונטי
אבל לא כל דבר אני מרגיש נח להטריד..

• תודה
Reactions: E.T

וייס

משתמש פעיל
היום בכל בית סוהר יש מי שמגיע למסור שיעור וכדו' וכך גם לומד את יחסי הכוחות מי נגד מי ומה ניתן וכדאי לעשות תנסו לברר האם יש שם אחד כזה הוא יכול להיות לעזר רב גם בלחזק ולסייע מבפנים וגם בלהדריך אתכם עם מי ואיך לדבר
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה