עזרה מי הגוף שמפקח/אחראי על בתי הסוהר בישראל?

• פותח הנושא E.T
  • פורסם בתאריך

E.T

משתמש פעיל
צריכה בדחיפות לדעת מי הגוף שאחראי על מה שנעשה בבתי הסוהר?
מי מפקח עליהם?
איפה אפשר לראות מה באמת מותר לסוהרים לעשות ומה נחשב לפלילי?

תודה רבה רבה מראש!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
השב"ס, שירות בתי הסוהר

• תודה
Reactions: E.T

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אין הרבה מה לעשות עם שב"ס- זה מחלקת חקירות יותר גרועה ממח"ש...דברים ידועים מסיפורים שפורסמו בתקשורת..וד"ל...
אולי אם הוא איזה סוהר פשוט אזי הכלל של "יד רוחצת יד" לא שייך אליו...:cautious:

E.T

משתמש פעיל
מבקר המשרד לביטחון פנים.
או לחילופין מבקר המדינה.

או להתייאש ולהבין שאנו חיים במדינה שאיש את רעהו חיים בלעו, ואין עם מי לדבר.
זה ברמה של סכנת נפשות.
וקורה פעם אחר פעם.
להשלים-ז''א לתת להם לרצוח בדם קר.
יחידה ארצית לחקירת סוהרים
אין לי מושג איך מגיעים לשם
אולי תנסי לשאול את דבורי רנד אם היא יודעת (בעקבות הספר אדום לבן)
ראיתי באמת שכתוב כמה פעמים לפנות אליהם, אבל שום דרך ליצירת קשר.
איך אני מגיעה לדבורי רנד?
תנסו לפנות לארגון אנקת אסיר - https://enkatasir.org/
אנסה. תודה!
אין הרבה מה לעשות עם שב"ס- זה מחלקת חקירות יותר גרועה ממח"ש...דברים ידועים מסיפורים שפורסמו בתקשורת..וד"ל...
אולי אם הוא איזה סוהר פשוט אזי הכלל של "יד רוחצת יד" לא שייך אליו...:cautious:
זה משהו כללי שם.
אין לי דרך לדעת מי בדיוק המוקד.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להתעלם זה לא פתרון בכלל. אפילו אומרת - מזעזע להשאיר אדם במצב של אסיר כשהמערכת מבפנים מתעללת בו - כשאפילו הידים שלו בידי'ים שלהם כפשוטו. לנו כקוראים אסור להתעלם או להסתפק בלהפטיר - שלא נדע.
ולהשלים עם המציאות כשמדובר בסכנה או במשהו שעלול ח"ו להתפתח לסכנה זה ודאי איסור ממש.
ומה שאת כותבת כאן נשמע מצב חמור מאד מאד.
כל הכבוד על היוזמה והלוואי שתצליחי בע"ה לעשות מה שנכון וכמה שיותר מהר כדי להציל.
ב"ה אין לי מושגים בענין אבל אנסה להתיעץ בשבילך עם בוגרי קרימינולוגי'ה כדי לדעת לאן אפשר לכוון אותך.
מעדיפה שתתני קצת פרטים (אפשר פרטית כמובן) כדי שאוכל להסביר את הבעי'ה שיוכלו לתת מענה יותר מותאם. בלי שם כמובן רק פרטי המקרה ושאוכל לכוון בע"ה לעזרה הנכונה. מעונינת?

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבקר המשרד לביטחון פנים.
או לחילופין מבקר המדינה.

או להתייאש ולהבין שאנו חיים במדינה שאיש את רעהו חיים בלעו, ואין עם מי לדבר.
סליחה על הכעס וממש לא אישית כמובן.
פשוט ההשלמה עם המצב נראית לי לא מתאימה בעליל ומאד מסוכנת. כשרואים אדם חסר אונים במצב של לחץ אסור להתעלם.

E.T

משתמש פעיל
תפני למייל של בתוך המשפחה
יש לך להביא לי?
זה מה שמצאתי-
mish @ mishpacha.com
הבנתי שלא שייך...
הם עשו ועושים דברים מחרידים שכבר אי אפשר לשמוע ובטח שלא לשתוק.
רק הפחד של מה עוד יכול לקרות היום/מחר...
להתעלם זה לא פתרון בכלל. אפילו אומרת - מזעזע להשאיר אדם במצב של אסיר כשהמערכת מבפנים מתעללת בו - כשאפילו הידים שלו בידי'ים שלהם כפשוטו. לנו כקוראים אסור להתעלם או להסתפק בלהפטיר - שלא נדע.
ולהשלים עם המציאות כשמדובר בסכנה או במשהו שעלול ח"ו להתפתח לסכנה זה ודאי איסור ממש.
ומה שאת כותבת כאן נשמע מצב חמור מאד מאד.
כל הכבוד על היוזמה והלוואי שתצליחי בע"ה לעשות מה שנכון וכמה שיותר מהר כדי להציל.
ב"ה אין לי מושגים בענין אבל אנסה להתיעץ בשבילך עם בוגרי קרימינולוגי'ה כדי לדעת לאן אפשר לכוון אותך.
מעדיפה שתתני קצת פרטים (אפשר פרטית כמובן) כדי שאוכל להסביר את הבעי'ה שיוכלו לתת מענה יותר מותאם. בלי שם כמובן רק פרטי המקרה ושאוכל לכוון בע"ה לעזרה הנכונה. מעונינת?
לגמרי!
תודה שהבנת!
למרות שאני לא יכולה כ''כ לפרט, גם מהסיבה שאין לי מושג מי מסתובב כאן.
אני לא מכירה את העולם הזה משום כיוון ב''ה, כך שאין לי מושג איך הוא מתנהל ומאיפה פתאום הם יכולים לקחת מידע.

אין לי אפשרות בפרטי.
אני יכולה לתת פרטים שאני יודעת עכשיו ואם יהיה צורך במשהו נוסף אני אכתוב לעצמי כשתיהיה אפשרות ליצירת קשר אבקש שישאלו.
אבל שוב אין לי הודעה פרטית, אם יש אפשרות אחרת אשמח.

תודה רבה!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ב
יש לך להביא לי?
זה מה שמצאתי-
mish @ mishpacha.com
הבנתי שלא שייך...

הם עשו ועושים דברים מחרידים שכבר אי אפשר לשמוע ובטח שלא לשתוק.
רק הפחד של מה עוד יכול לקרות היום/מחר...

לגמרי!
תודה שהבנת!
למרות שאני לא יכולה כ''כ לפרט, גם מהסיבה שאין לי מושג מי מסתובב כאן.
אני לא מכירה את העולם הזה משום כיוון ב''ה, כך שאין לי מושג איך הוא מתנהל ומאיפה פתאום הם יכולים לקחת מידע.

אין לי אפשרות בפרטי.
אני יכולה לתת פרטים שאני יודעת עכשיו ואם יהיה צורך במשהו נוסף אני אכתוב לעצמי כשתיהיה אפשרות ליצירת קשר אבקש שישאלו.
אבל שוב אין לי הודעה פרטית, אם יש אפשרות אחרת אשמח.

תודה רבה!
צר לי לשמוע.
ממש אשמח לעזור. אנסה לראות מה אפשר לעשות בע"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה