דרוש מידע מי איבד את הזכאות לתלושי מזון ומה עושים?!

ש. כהן

משתמש פעיל
הגשנו את הבקשה לתלושים לפני זמן רב, טיפלו בבקשה שלנו אחרי תאריך הגשת הטפסים.
עכשיו שלחו אלי חזרה שחסר לי טופס וכבר נגמר זמן ההגשה. אין עם מי לדבר בעיריה, זה כבר לא קשור אליהם...
מה עושים? הלך הכסף?!

A052

משתמש סופר מקצוען
נסו לפנות לחבר מועצה איכפתי, או למשרד הפנים.

לכאורה תהליך ההגשה הסופי לא כלל מועד תיקונים והשלמות.

תורת עולם

משתמש פעיל
אולי הסיפור יעזור לך
הגשתי בעיריית בית שמש בקשה לתלושים עבור מישהו שמקבל נכות ועבודה של עד 2200 ש"ח
הגיע תשובה בתאריך 09/05 שלום, לפי מבחן הכנסה אינכם זכאים לקבלת תווי מזון
הגשתי יומיים אחרי זה פניה כללית באתר שלהם "היתכן לפי הכללים כן מגיע לי"
היום הגיע תשובה חדש שלום, נמצאתם זכאים לתווי מזון והפרטים הועברו למשרד הפנים את התווים תקבלו בפעימה השלישית והם יטענו ל 3 פעימות

תורת עולם

משתמש פעיל
בנוסף למה שכתבתי לעיל
לפני יומיים ניסיתי לפנות ללישכת ראש העיר כי חששתי שמכיון שעבר התאריך להגשה לא מתייחסים
אמרו לי שזה שייך לאגף הגביה בארנונה וממליצה לי להגיע פיזית למחלקה (בתיאום תור ורק אם יש לי תו ירוק) ולשבת מול פקידה - אין על זה
תנסו את זה המהלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה