מיתוג חב"ד | הרבי ביקש שבתי חב"ד יהיו כמו רשת חנויות "גימבל'ס"

• פותח הנושא קופירייט
  • פורסם בתאריך
ק

קופירייט

אורח
תאמינו או לא, בתי חב"ד על שלל מוסדותיהם וענפיהם בארץ מותגו מחדש ע"י משרד הפרסום "שלמור אבנון עמיחי" תחת השם: חב"ד - כל הלב לכל אחד.
לענ"ד זה צעד ענק מאין כמוהו שיקפיץ את המודעות הציבורית והקשר הציבורי לחב"ד בעשרות מונים.
(הפונט שילווה את הגריד באופן קבוע הוא: "החלוצים" - כנראה שבשלמור בוחרים את שם הפונט בהתאם לאופי הלקוח...)

אחד השינויים המעניינים שכבר נראה בשבוע הקרוב: שיחת השבוע יעבור מתיחת פנים משמעותית לגריד החדש

מה דעתכם?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י קופירייט;502358:
תאמינו או לא, בתי חב"ד על שלל מוסדותיהם וענפיהם בארץ מותגו מחדש ע"י משרד הפרסום "שלמור אבנון עמיחי" תחת השם: חב"ד - כל הלב לכל אחד.
לענ"ד זה צעד ענק מאין כמוהו שיקפיץ את המודעות הציבורית והקשר הציבורי לחב"ד בעשרות מונים.
(הפונט שילווה את הגריד באופן קבוע הוא: "החלוצים" - כנראה שבשלמור בוחרים את שם הפונט בהתאם לאופי הלקוח...)

אחד השינויים המעניינים שכבר נראה בשבוע הקרוב: שיחת השבוע יעבור מתיחת פנים משמעותית לגריד החדש

מה דעתכם?

לא!!!
אני לא מאמינה שישנו את שיחת השבוע!
זה אחד הסמלים לחוזק של גריד.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עצוב לי לראות שזה הלוגו שנבחר לייצג את חסידות חב"ד.
העיצוב והקונספט נקי ונעים לעין אבל לא בטוח שמתאים למטרה - אחרי הכל חב"ד זו לא רשת מזון מהיר...

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י mig;502370:
לא!!!
אני לא מאמינה שישנו את שיחת השבוע!
זה אחד הסמלים לחוזק של גריד.

אני מאמין שמוסדות חב"ד יאלצו לעשות הרבה שינויים כואבים למען הצלחת המיתוג.

ק

קופירייט

אורח
mig, הנה התמונה של שיחת השבוע החדש:

קבצים מצורפים

• ecmce8sj.jpg
    KB 136.3 · צפיות: 12

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה טוב. השאלה שלי למה? למה היו צריכים מיתוג חדש? נכון שעד היום לא היה משו. אך מה קרה שביום בהיר החליטו להתידש במיתוג חדש. זה תקציב לא קטן. חייבת להיות סיבה מוצדקת.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המממ... שפכו המון כסף.
המיתוג - לטעמי, חלש.
לא נראה לי ששלמור אבנון עמיחי מצליחים להעביר את העוצמה של חב"ד עם העיצוב הזה.
הלוגו פשוט סתמי, לדעתי האישית.
(חוץ מהרמז לקנייטש בכובע לא הצלחתי להבין מה הוא מביע)
איפה האור, ההתלהבות, המאור פנים, הריקודים, האהבה, השמחה, האיכפתיות??? - למה כל זה לא מופיע בלוגו החדש? מה זה הקרירות הזו?

הסלוגן שמלווה את חב"ד שנים רבות הוא - "עם כל הלב לכל אחד" -
אז הורידו מילה, אוקיי. אבל למה? סלוגן מוכר וחזק לא חייבים לשנות.
(זה באמת סלוגן שמביע בפשטות מה זה חב"ד ומה מהות הפעילות)

אגב, מיג,
שיחת השבוע דווקא עבר מתיחת פנים - לפני שנתיים-שלוש ריעננו את העיצוב ודווקא מאוד יפה, שמרו על הקו המוכר אבל עם טאצ' עכשווי יותר.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ariels;502558:
המממ... שפכו המון כסף.
המיתוג - לטעמי, חלש.
איפה האור, ההתלהבות, המאור פנים, הריקודים, האהבה, השמחה, האיכפתיות??? - למה כל זה לא מופיע בלוגו החדש? מה זה הקרירות הזו?

אגב, מיג,
שיחת השבוע דווקא עבר מתיחת פנים - לפני שנתיים-שלוש ריעננו את העיצוב ודווקא מאוד יפה, שמרו על הקו המוכר אבל עם טאצ' עכשווי יותר.

זוכרת,
מתיחת פנים עדינה ביותר.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ariels;502558:
המממ... שפכו המון כסף.
המיתוג - לטעמי, חלש.

אגב, מיג,
מצטרפת לכל מילה!
ממש מאכזב...

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
א' שבאח... (אידיש).

כוונה טובה, ביצוע בינוני לכל היותר.
בפרמטרים טכניים מדובר בעבודה טובה - צורניות מזוהה, פונט מאפיין ושילוב צבעים של... שופרסל דיל?
ברמת התוכן, האתגר גדול מאד כשבאים לתמצת לתוך חבילה אחת את כלל פעולותיה ומורשתה המפוארת של חב"ד. ועם כל הכבוד, בחור חילוני (גם אם הוא לובש קסקט אורגינל מלאדי) לא יכול בכלל להתחיל לתפוס במה מדובר. (רמז מeden: זו לא רשת נוספת למזון מהיר).

הנגיעה בשיחת השבוע זעזעה אותי קשות. מדובר באייקון תרבותי יהודי שכל שליחת יד אליו צריכה להיעשות בחרדת קודש. פשוט חבל.

בקיצור, מאפיין את הגישה החרדית-נחיתית משהו, של: "החילונים שם בת"א מבינים בדברים האלה כל כך יותר טוב מאיתנו, בוא נשפוך שם ימב'ה כסף - חייב לצאת מזה משהו טוב. (ואולי תוך כדי עבודה נצליח "לקרב" אותם והם יחזירו לנו חצי. אולי אפילו את הכל הם יעשו בתרומה..) יש מצב, אבריימי מכיר את הגיסה של המזכירה של הארט - שמעה ממנו שהם אכלו סופגניה בחנוכה האחרון".

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י הרשל'ה;502917:
א' שבאח... (אידיש).

כוונה טובה, ביצוע בינוני לכל היותר.
בפרמטרים טכניים מדובר בעבודה טובה - צורניות מזוהה, פונט מאפיין ושילוב צבעים של... שופרסל דיל?
ברמת התוכן, האתגר גדול מאד כשבאים לתמצת לתוך חבילה אחת את כלל פעולותיה ומורשתה המפוארת של חב"ד. ועם כל הכבוד, בחור חילוני (גם אם הוא לובש קסקט אורגינל מלאדי) לא יכול בכלל להתחיל לתפוס במה מדובר. (רמז מeden: זו לא רשת נוספת למזון מהיר).

הנגיעה בשיחת השבוע זעזעה אותי קשות. מדובר באייקון תרבותי יהודי שכל שליחת יד אליו צריכה להיעשות בחרדת קודש. פשוט חבל.

בקיצור, מאפיין את הגישה החרדית-נחיתית משהו, של: "החילונים שם בת"א מבינים בדברים האלה כל כך יותר טוב מאיתנו, בוא נשפוך שם ימב'ה כסף - חייב לצאת מזה משהו טוב. (ואולי תוך כדי עבודה נצליח "לקרב" אותם והם יחזירו לנו חצי. אולי אפילו את הכל הם יעשו בתרומה..) יש מצב, אבריימי מכיר את הגיסה של המזכירה של הארט - שמעה ממנו שהם אכלו סופגניה בחנוכה האחרון".

ר' הרשל'ה, אני מסכים עם כל מילה שכתבת.
רוב הציבור שנחשף למיתוג החדש לא מבין בכלל, למה הרחיקו לכת עד לשלמור בשביל ביצוע סטנדרטי ביותר.
אבל הפואנטה של המהלך הוא לא הביצוע הגרפי, הוא עצם הרעיון ליצירת שפה אחידה בין כל בתי ופעילות חב"ד בארץ,שלענ"ד הוא מהלך מצוין.

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קופירייט;503010:
אבל הפואנטה של המהלך הוא לא הביצוע הגרפי, הוא עצם הרעיון ליצירת שפה אחידה בין כל בתי ופעילות חב"ד בארץ,שלענ"ד הוא מהלך מצוין.

עם זאת אני מסכים בכל פה.
בהחלט היתה חסרה שפה אחידה שתזהה את שלל המפעלים והפעולות תחת גורם אחד. היה גם חסרון במכפלת הכוח הפוטנציאלית שזיהוי כזה יוצר.

האירוניה הקטנה בטקס החשיפה היתה השילוט ע"ג הפודיום - שנשא את הלוגו הארכאי (וחסר ההקשר לזה החדש) של צעירי חב"ד...

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עוד לא יודע מה דעתי על העניין.

אבל בידוע שעבדו על זה הרבה אנשים, אנשי מקצוע ואנשי דעות, ואי אפשר במחי מקלדת לזלזל בעבודה שהושקעה בה מחשבה רבה.

ואני לא מדבר על העיצוב. זה כל אחד לפי טעמו.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
דווקא אהבתי.
הלוגו משדר תחושת פשטות וחמימות אופיינית. צבע הבורדו העז, מזכיר מאוד את הלוגו של עמותת מאיר פנים, למי שמכיר,, הפונט יושב בול, הצורניות משחקת קצת עם הרגש.

רק מוזר לי שהיו צריכים להגיע לשלמור אבנון עמיחי כדי לעשות מיתוג, אבל ניחא, איכשהו הם עמדו במשימה.

- לגבי האירוניה בלוגו הישן שהועמד על הפודיום, בתמונות נראה שאחרי הצגת הלוגו הסירו את הלוט מעל הלוגו החדש שהיה מודבק מאחורה....
קראתי אמש שבשלמור אבנון עמיחי טענו עשו את המיתוג כחלק מתקציב פרו בונו של המשרד. אני חושב שכל משרד מיתוג הכי גדול היה גאה לעשות עבודת מיתוג לחב"ד. כולם מבינים שזה המותג הכי חזק בעולם היהודי אחרי קוקה קולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה