מישהו מכיר מקום חרדי ללימודי איור ברמה גב&#149

chagit_z

משתמש חדש
הלכתי לשנקר ועוד כמה מקומות..זה באמת על רמה אבל זה לא מתאים לציבור שלנו..
אני רוצה לטפח את האיור שלי וללמוד משהו מקצועי מאוד..יש לכם מושג איפה????

וכן גם לימודי איור ממוחשבים באילוסטרייטור

תודה רבה

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ידוע לי שגדי פולק עושה קורסים (לנשים בלבד ביינתיים לצערי ולשמחת הנשים)

gilag1

משתמש צעיר
רציתי לאמר לך גדי פולק אך אני רואה שעדכנו אותך כבר אז מצטרפת להנ"ל

Deena

משתמש פעיל
לפי מה שביררתי... קודם כל, גדי פולק לא מקבל את כל אחד - צריך לעבור מבחנים קשים. לאחר מכן גם, אל תחכו ל"פרגון" (בוודאי לא כמו זה שבפורום הזה) אלא לעבודה קשה מאד מאד ומורטת עצבים. תוסיפו לזה גם את המחיר.. ואז תלכו לברר. אני עדיין חושבת שזה שווה, אבל רק מיידעת אתכם שלא תתאכזבו :0)

לפי מה שביררתי בשעתו, לא נראה שאפשר לעשות את זה כאישה עם משפחה.

מוכשרת

משתמש רשום
גדי פולק מלמד קבוצה קטנה ואיכותית. (בביתה של רות בייפוס)

בין נשות הקבוצה יש אישה מוכשרת במיוחד, היא מעבירה את חומר הלימודים באותו אופן, במחיר נמוך יותר והכל בפיקוח של האדון גדי.

יש לקחת בחשבון שהלימודים הם אינטנסיביים במיוחד, ואין פשרות.

בכל אופן, בהצלחה רבה.

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סליחה על הבורות, מישהו יכול לתת יותר פרטים - מיהו ומהו גדי פולק ואולי להעלות עבודות שלו?...

גוונהעדן

משתמש רשום
יש המון ה-מ-ו-ן ספרים ומדריכי ציור שאפשר ללמוד מהם ה-כ-ל.
ציור שלא כמו קרובי משפחתו (הגרפיקה והאנימציה) אינו מצריך ידע טכני של הפעלת תוכנות מסובכות וכדו' ולכן אין כל צורך בלימודי חוץ. הנוסחה המשתלמת היא -ספרי לימוד+משמעת עצמית חזקה+ עבודה אינטנסיבית והתבוננות מעמיקה, כל אלו יעשו את העבודה טוב יותר מכל ביה"ס ומכל מורה פרטי. מה גם שחבל על הכסף ביה"ס לציור ומורים פרטיים לוקחים המון... (אלא א"כ את רואה מטרה בעצם קבלת התעודה) אני מכיר (גם אישית) כמה אומנים שלא למדו מעולם בביה"ס והגיעו רחוק רחוק..
בהצלחה.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גדי פולק הוא אמן וצייר מוכר בצבור החרדי ויש לו שיטה ספציפית וקשה-הוא בא מרוסיה ורוסים מאמינים בעבודה קשה ואינטנסיבית. מי שזה מתאים לה - הלימודים הם בקרית ספר.

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה תקופה שגם אני חשבתי ללכת אליו. לא כדאי, אתם אומרים?

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י רונצ;107289:
היתה תקופה שגם אני חשבתי ללכת אליו. לא כדאי, אתם אומרים?
הבנתי שיש לך ילדים קטנים בבית, נכון?
אז... "שעשני כרצונו", זה ממש לא נראה לי הולך ביחד.
אני כבר לא זוכרת את סכום השעות שאמרו לי אז בטלפון אבל זו היתה כמות מטורפת לשבוע.

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
deena

מזדהה עם מה שכתבת..כאחד שמכיר את גדי באופן אישי ואפ' יותר השיטה שלו היא שיטה באמת מטורפת. הוא דורש המון עמל והשקעה.אבל בסוף אין מה לומר התוצאה לרוב היא לאין הכר (עיין רות בייפוס) שכפי שאני יודע גדי פשוט התיש אותה והיום פשוט האיורים שלה זה משהו מדהים...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היום האיורים של בייפוס הם כמעט העתק של גדי. הוא לקח אותה תחת חסותו... ואגב, גם לה יש בית ברוך ילדים. שכל אחד יעשה את השיקול שלו לגבי עניין השעות (וזה גם כרוך בשיעורי בית) והמיקום (קריית ספר-לא נגיש עבור כל אחד, למשל לי...)
בהצלחה.

מחשבה

משתמש צעיר
נכתב ע"י גוונהעדן;107243:
יש המון ה-מ-ו-ן ספרים ומדריכי ציור שאפשר ללמוד מהם ה-כ-ל.
ציור שלא כמו קרובי משפחתו (הגרפיקה והאנימציה) אינו מצריך ידע טכני של הפעלת תוכנות מסובכות וכדו' ולכן אין כל צורך בלימודי חוץ. הנוסחה המשתלמת היא -ספרי לימוד+משמעת עצמית חזקה+ עבודה אינטנסיבית והתבוננות מעמיקה, כל אלו יעשו את העבודה טוב יותר מכל ביה"ס ומכל מורה פרטי. מה גם שחבל על הכסף ביה"ס לציור ומורים פרטיים לוקחים המון... (אלא א"כ את רואה מטרה בעצם קבלת התעודה) אני מכיר (גם אישית) כמה אומנים שלא למדו מעולם בביה"ס והגיעו רחוק רחוק..
בהצלחה.

על אילו ספרים תוכל להמליץ?

גוונהעדן

משתמש רשום
בשביל להחליף את ביה"ס או מורה פרטי אתה חייב
לקנות הרבה
ולהקנות לעצמך את הטכנקיות מתוכם בעבודה מאומצת.
תקנה כל ספר מקצועי שעושה עליך רושם טוב -יש המון תחומים אנטומי-ה , קרקטורות, קומיקס, פרספקטיבה, ידיים , פנים, מנגה, מרחב ונוף.... (רובם באנגלית.)
עצתי לך- גש לחנויות של אומנות(ארטה-ת"א יש להם הרבה ספרים )
או קומיקס- (קומיקאזה בקניון דיזנגוף יש להם כמה ספרים טובים שעוסקים ב-איך לעשות קומיקס.)
גם סטימצקי - או צומת-(יש להם הפתעות מענינות מדי פעם)

(( קח שבע אלף שקל שזה פחות מחצי ממה שצריך להשקיע ב"בית הספר" או "מורה פרטי" תחלק ת'סכום לשניים, בחצי תקנה ספרים (הרבה ספרים) ובחצי לוח גרפי סינטיק עם מסך))
ויאלה לעבודה..
נ.ב
אם אתה מבקר בניויורק יש שם חנות של כמה קומות כל קומה היא אולם ענק אחת מהקומות מפוצצת ספרים ברמה וטונה של סגנונות.
המון בהצלחה

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הבעיה העיקרית בספרים האלה היא חוסר צניעות...
ולציבור החרדי אין ספר ברמה שיכול ללמד ציור כמו שצריך. כמה חבל.

גוונהעדן

משתמש רשום
מה לעשות?! שכל אחד ישאל את הרב שלו..
הוא ינחה אותו בדיוק איך לפעול
אחד הדרכים המקובלות היא להזמין ספרים בטלפון מתוך רשימה (וע"פ המלצה של מבינים בתחום), וכשהם מגיעים למצוא איזה "גוי של שבת" להסביר לו את העבודה ולשלם לו כמה שקלים בשביל שיצנזר את הבעיות.
בהצלחה.

tal

משתמש צעיר
יש במכללת אמונה בירושלים

ויש שם גם מורה מדהימה שהיא מאיירת- נעמה בנזימן

או, שתפני למאיירים לא מפורסמים שאת אוהבת עבודותיהן, תארגני עוד 2-3 בנות ותקימי קבוצה.

דבר נוסף, הבסיס לאיור טוב הוא יכולת רישום גבוהה...בלי להתבייש ללמוד כל כללי היסוד של ציור,
פרספקטיבה, הצללה, פרופורציות- מה שיאפשר לך אחר כך לעשות ציור דמויות טוב ולא מעוות,
קו זורם ולא נוקשה, בקיצור זה הבסיס לאיור.

תדעי להיות רשמת טובה, תוכלי אחר כך ללמוד להיות מאיירת.

בהצלחה

אביעד

משתמש רשום
D I G I T A L
מאייר טוב יהיה מי שיודע לצייר ראלי בצורה טובה. בשביל זה לא צריך שום מחשב וציוד יקר אלא עפרון צהוב כזה שעולה חצי שקל, נייר וזמן השקעה.
כמו שנגנים טובים צומחים מהרבה שעות ניגון על הגיטרה ולא מבית ספר איכותי, כך צייר טוב יצמח מהרבה שעות ציור. אני עצמי ציירתי במשך ארבעת השנים של הישיבה התיכונית עשרות אלפי שעות (אני לא מגזים פשוט נהניתי מזה) ואין מה להשוות את הרמה לפני ואחרי.
כמובן אחרי זה צריך גם ללמוד טכניקות וזה מאוד עוזר ללמוד אותן מאנשי מקצוע או ספרים אבל אפשר ללמוד המון פשוט מהתבוננות.
לדוגמא אם רוצים ללמוד איך מציירים חפצים מתכתיים, מסתכלים על חפצים כאלו במציאות (סתם תוך כדי החיים)ורואים מה החוקיות שלהם, אפשר גם לצלם כלי מתכת ולנתח במחשב בהגדלה ולבודד את הצבעים שלהם, ובמקביל מסתכלים בציורים של ציירים שמעריכים את העבודה שלהם ורואים איך הם יצרו את האפקט (אפשר להעתיק לצרכי לימוד את הציור רק לדאוג שלא ישתלט על הסגנון האישי), והכי חשוב מנסים לצייר את זה ובכל פעם שמצליחים יותר מנתחים למה זה מוצלח יותר ומשתפרים.
על גבי העבודה הזו ובעיקר אחרי לא מעט נסיון אפשר לגשת ללימוד מקצועי יותר, ולכלים כמו מחשב וכדו'. (אם מתחילים ישר עם מחשב או צבעים יקרים וטובים, היכולות של המדיום נותנות הרגשה של ציור מקצועי ומפריעות להתפתחות והביקורת הנכונה על הציור. אפשר לראות שכשנותנים לילד קטן מחשב ועט גרפי יוצאות תוצאות לא רעות וזה לא כי הוא יודע לצייר...).
מורה טוב במילא לא יוותר לכם על שעות האימון העצמיות וכדאי לבוא כבר אחריהם.
מצטער על ההשתפכות אבל זה נושא שקרוב לליבי ואני חושב שרואים בהחלט לפי הציורים לאיזה צייר יש בסיס טוב ולאיזה רק טכניקות.

ayala

משתמש מקצוען
אפשר גם להוריד כל מיני ספרים מהאינטרנט- ע"י תוכנת emule project שמורידים בחינם מהאינטרנט. צריך ללמוד איך להתעסק עם אימיול,
אבל אפשר להוריד משם המון ספרים
ולשאול את הרב אם זה מותר.
ולחפש ספרים ע"י חיפוש:
drawing, comics, manga
וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה